Προς το περιεχόμενο

Πόσο να πουλήσω / αγοράσω ένα...;


caution
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr,

Η συζήτηση συνεχίζεται στο παρακάτω θέμα

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Κατάλαβα παιδιά, ευχαριστώ!

Αν δεν βρώ κάποιον λιγότερο ψαγμένο να την δώσω με 80-100, μάλλον θα την κρατήσω τότε....γιατί για 50€ δεν αξίζει, είναι καλή οθονίτσα

αυτογραφο.Εχει πολλους πονηρους εδω μεσα που δουλευουν και το reverse psychology

Χωρις να εννοω κατι για το παλικαρι που ρωταει για την οθονη η εμπειρια με εχει διδαξει το εξης. Αυτοι που τα δικα τους θελουν να τα πουλανε μαυρο χαβιαρι οταν τους πας κατι να αγορασουν ακομα και 3 ημερων να ειναι θελουν να το παρουν μιση τιμη.

οχι μονο αυτο σκιζουν κσι τα ρουχα τους αγανακτισμενοι

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

pinnacle studio titanium edition mediasuite v.10 αχρησημοποιητο ποσο μπορει να πιασει?

http://www.cnet.com/products/pinnacle-studio-mediasuite-titanium-edition-special-anniversary-pack-v-10-box-pack-82022624391/

καποιος?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτογραφο.Εχει πολλους πονηρους εδω μεσα που δουλευουν και το reverse psychology

 

οχι μονο αυτο σκιζουν κσι τα ρουχα τους αγανακτισμενοι

συμφωνώ απόλυτα, ίχνος ντροπής και το παίζουν ακόμα και εδώ σε αυτό το θέμα αγανακτισμένοι..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

συμφωνώ απόλυτα, ίχνος ντροπής και το παίζουν ακόμα και εδώ σε αυτό το θέμα αγανακτισμένοι..

αφου βρισκουν και τα κανουν...λιγο σκεψη και δεκα λεπτα ψαξιμο θελει.τελοσπαντων.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Συμφωνώ με τον AlienTechGR... To ποσο που θα παρεις θα είναι >10 <15€

Ενταξει παιδια, ευχαριστω. Ανοιξα το παλιο pc και εχει ενα hec 385 και μια Kingston ram 1GB. Αξιζει τιποτα απο αυτα; Αα ξεχασα εχει και την Asus MX/1333.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενταξει παιδια, ευχαριστω. Ανοιξα το παλιο pc και εχει ενα hec 385 και μια Kingston ram 1GB. Αξιζει τιποτα απο αυτα; Αα ξεχασα εχει και την Asus MX/1333.

 

 

 

To hec εχω την αισθηση οτι ηταν απο τα καλα τροφοδοτικά αλλα δε ξερω ποσο θα επιανε σημερα...  Προτιμω να μη σου πω κατι απο το να το υπερ ή υπο -τιμήσω...

το 1 γιγα μνημης τι να πω, 10€ ?

 

Τέλος η μητρική κανενα εικοσαρικο...

 

δε βαζεις και ενα δισκο να το πουλησεις σαν ετοιμο συστηματακι; ισως πιασει κατι αξιοπρεπές!!  :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To hec εχω την αισθηση οτι ηταν απο τα καλα τροφοδοτικά αλλα δε ξερω ποσο θα επιανε σημερα...  Προτιμω να μη σου πω κατι απο το να το υπερ ή υπο -τιμήσω...

το 1 γιγα μνημης τι να πω, 10€ ?

 

Τέλος η μητρική κανενα εικοσαρικο...

 

δε βαζεις και ενα δισκο να το πουλησεις σαν ετοιμο συστηματακι; ισως πιασει κατι αξιοπρεπές!!  :)

Το Hec ήταν όντως από τα καλά τροφοδοτικά της εποχής αλλά πάνω από ένα 20αρικάκι δεν νομίζω να πιάσει σήμερα.Εγώ είμαι της άποψης (όπως είπε και ο paylidis),αν βρεις κάνα δίσκο και κάνα κουτάκι δώστο ολόκληρο στα ~60-70 ευρώ σαν έτοιμο σύστημα γιατί δύσκολα θα ασχοληθεί κάποιος με τέτοια parts μεμονωμένα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το Hec ήταν όντως από τα καλά τροφοδοτικά της εποχής αλλά πάνω από ένα 20αρικάκι δεν νομίζω να πιάσει σήμερα.Εγώ είμαι της άποψης (όπως είπε και ο paylidis),αν βρεις κάνα δίσκο και κάνα κουτάκι δώστο ολόκληρο στα ~60-70 ευρώ σαν έτοιμο σύστημα γιατί δύσκολα θα ασχοληθεί κάποιος με τέτοια parts μεμονωμένα.

Λοιπον παιδια εχω δισκο πανω. Θα αξιζε να του βαλω αλλο 1gb ram και να το πουλησω; ευχαριστω για τις απαντησεις!
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κανε ενα καλο και γραψε ακριβως οτι υπαρχει πανω και αν εχει αδεια για λειτουργικο για να σου δώσουμε μια σωστη τιμούλα! :)

 

τωρα αν θες να του βαλεις αλλα 1-2 Gb ειναι άλλη υποθεση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...