Προς το περιεχόμενο

Πόσο να πουλήσω / αγοράσω ένα...;


caution
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr,

Η συζήτηση συνεχίζεται στο παρακάτω θέμα

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

και να ηταν ο μονος που εχει 5469743956734 account ποσα και ποσα εχω κανει report

Ο συγκεκριμένος πουλάει reballed/χαλασμένα κτλ. Για αυτό κυρίως.

 

Σόρρυ για το offtopic :)

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 25,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Sheogorath

    1653

  • benign

    1235

  • LLLEFTERIS

    1217

  • spy94

    792

Ειχα παρει και εγω μια μοναδα απο το σπιτι του εκει στο σταθμο Πετραλωνα και η μητρικη τα εφτυσε μετα απο 4 μηνες.

 

Το ασχημο ειναι οτι εχει και μικρο παιδι στην ηλικια των δικων μου.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βγάζει πάρα πολλές αγγελίες οπότε μάλλον κλεμμένα ή απο μαγαζί για ανακύκλωση είναι, που τα φτιάχνει όπως όπως με reball.

 

Μην αγχώνεστε αμα το reball το κάνει στο φούρνο που τρώει δεν θα το κάνει για πολύ. :ph34r:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά καλησπέρα. Μου πουλαει γνωστός μου ένα imac 21.5 inc μοντέλο του 2010 στα 300 ευρώ. Αξίζει η αγορά του ή όχι?

Λεπτομερειες? Τι ακριβως χαρακτηριστικα εχει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λεπτομερειες? Τι ακριβως χαρακτηριστικα εχει?

Το 2010 απ οτι ξερω βγήκαν 2 μοντέλα. Ένα στις 21. 5 ίντσες με i3 και ένα στις 27 ίντσες με i5. Λεπτομέρειες δεν ξέρω. Αυτό που πουλάει ο γνωστος μου είναι με τις 21.5 ίντσες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

150ευρω

 

Και ολοκαινουρια να ηταν (εγγυηση) ειναι παλιο/αδυναμο σχετικα υλικο. Καλυτερα κατι αλλο με 150 παρα αυτο. Στην ουσια καλυτερα 200 και κανενα ι3/μητρικουλα/ραμ. Πραγματικα ποσες φορες πρεπει να το πω. 150 για 775 οταν με αυτη τη τιμη παιρνεις καινουρια πραγματα? Δηλαδη καλυτερα να πας σε 1366 πραγματικα καμια σχεση.

 

Σταματηστε ρε παιδια να αγοραζετε 775 ελεος δηλαδη, ουτε φθηνοι ειναι ουτε και επιδοσεις εχουν για αυτα που κοστιζουν, και μπορει να σου χαλασει οποτε-δηποτε και μετα να τρεχεις. Και δεν υποστηριζουν καμια καινουρια τεχνολογια πια. Ελεος ρε παιδια, καλο υλικο 10ετιας ειναι, οχι καλο υλικο του 2016, παρταλια ειναι για την τιμη τους.

  • Like 8
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά ένας εδώ στο Σιτέ πουλάει masi twin frozriii hd6950 2gb ποσό μπορω να την αγορασωhttp://www.msi.com/product/graphics-card/R6950_Twin_Frozr_III_Power_EditionOC.html#hero-overview

?

παιδιά μέχρι ποσο να δώσω
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και ολοκαινουρια να ηταν (εγγυηση) ειναι παλιο/αδυναμο σχετικα υλικο. Καλυτερα κατι αλλο με 150 παρα αυτο. Στην ουσια καλυτερα 200 και κανενα ι3/μητρικουλα/ραμ. Πραγματικα ποσες φορες πρεπει να το πω. 150 για 775 οταν με αυτη τη τιμη παιρνεις καινουρια πραγματα? Δηλαδη καλυτερα να πας σε 1366 πραγματικα καμια σχεση.

 

Σταματηστε ρε παιδια να αγοραζετε 775 ελεος δηλαδη, ουτε φθηνοι ειναι ουτε και επιδοσεις εχουν για αυτα που κοστιζουν, και μπορει να σου χαλασει οποτε-δηποτε και μετα να τρεχεις. Και δεν υποστηριζουν καμια καινουρια τεχνολογια πια. Ελεος ρε παιδια, καλο υλικο 10ετιας ειναι, οχι καλο υλικο του 2016, παρταλια ειναι για την τιμη τους.

Με σκοτώνεις με αυτά που λες... βλέπεις δεν έχει και πολύ καιρό που έδωσα για τα παραπάνω 225 ευρώ. Εντάξει δεν τα αγόρασα όλα μαζί, αλλά το σύνολο ήταν αυτό. 

Για αυτό πόσα να διαθέσω ? Intel 4790K + Asus Formula VI + 4x4gb 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...