Προς το περιεχόμενο

Πόσο να πουλήσω / αγοράσω ένα...;


caution
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr,

Η συζήτηση συνεχίζεται στο παρακάτω θέμα

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Για παμε αλλη μια μιας και χαθηκε την προηγουμενη φορα που το ποσταρα :)

 

Case Asus Vento 30 euro

PSU coolermaster GX 750W 45 euro

Mobo Gigagyte 990 fxa ud3 40 euro

Cpu FX4100 με Zalman CNPS10X Optima 55 euro

Ram 8GB Corsair XMS 3 35 euro

Gpu Sapphire R9 270 με εγγύηση 22 μήνες ακομα 120 euro

 

Bαλε αντιγραφικο και τους 2 Welociraptor 150GB που εχω και κανεναν 120αρι SSD αν θελει κανεις πακετο.

 

Οι WD δεν νομιζω οτι θα εχουν ζητηση εγω η θα τους κραταγα για καποια χρηση η θα τους σκοτωνα και τους δυο 30 ευρω αλλα αυτο ειναι προσωπικη εκτιμηση,οποτε καποιος αλλος μπορει να εχει αλλη αποψη,οσο για τον ssd, ποιος ειναι? Υπο την προυποθεση οτι δεν ειναι ο Kingston V300, 35 ευρω.

 

Ευχαριστω! και αν γινεται κομματι κομματι μπας και γλυτωσω κανενα για το επομενο pc

Λοιπον δινω i3-2100 και 70 ευρω για i5 -2400 . Με συμφερει ;

Οχι. Για τον i5 2400 οχι πανω απο 90 ευρω χωρις να δωσεις εσυ αλλο hardware.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ποσα να δωσω κουκλε μου ; Γιατι και εμενα μου φανηκαν πολλα.

Εγραψα στο προηγουμενο post. Που ξερεις οτι πιο νεος ειμουν φωτομοντελο?Δεν το εχω γραψει ποτε εδω στο ινσομνια :devil: Αν εννοεις μαζι με τον δικο σου επεξεργαστη,το πολυ μεχρι 50 ευρω επιπλεον. Δηλαδη ο δικος σου +50 μαξιμουμ.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγραψα στο προηγουμενο post. Που ξερεις οτι πιο νεος ειμουν φωτομοντελο?Δεν το εχω γραψει ποτε εδω στο ινσομνια :devil:

δεν μπορω να σου πω...παντως μπορω να πω οτι ειμαι στο φορουμ πανω απο 10 χρονια :) Εχω αλλαξει πολλα nicknames ...

 

και επισης σε εχω δει...μη ρωτησεις που πως απλα σε ειδα σσσς ωραιος !

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλε την 750ti βγαλτη,δεν τρεχει ουτε ταιριαζει καρτα σχετικα καινουργια με προιστορικο συστημα.Κανενας δεν θα τα επαιρνε πακετο ουτε σε χιλια χρονια.Με την 210 ολα μαζι 100 ευρω το πολυ.

150 ευρω το πολυ Μητρικη δεν υπαρχει? Επισης δεν ξερω αν το 2016 υπαρχει καν περιπτωση να παρεις κανεις αργους και μεταχειρισμενους ide δισκους.

100 για όλα; Λίγα μου φαίνονται αλλά οκ.

Την 750ti πόσο την πουλάω ξεχωριστά; Αν θυμάμαι καλά την είχα πάρει για 140. Αν την πουλήσω 100-120 κάνει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

100 για όλα; Λίγα μου φαίνονται αλλά οκ.

Την 750ti πόσο την πουλάω ξεχωριστά; Αν θυμάμαι καλά την είχα πάρει για 140. Αν την πουλήσω 100-120 κάνει;

 

Σου ειπε 100 χωρις την καλη καρτα που εγω και τα 100 τα βρισκω πολλα.

Με 140 εδωσα αυτο και δωρο ποντικι πληκτρολογιο.

 

http://www.insomnia.gr/topic/501899-%CF%80%CF%8C%CF%83%CE%BF-%CE%BD%CE%B1-%CF%80%CE%BF%CF%85%CE%BB%CE%AE%CF%83%CF%89-%CE%B1%CE%B3%CE%BF%CF%81%CE%AC%CF%83%CF%89-%CE%AD%CE%BD%CE%B1/page-588?do=findComment&comment=54577813

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Bening ειπε μπλα μπλα i suck at Quotes στα Quotes

Case Asus Vento 30 euro
PSU coolermaster GX 750W 45 euro
Mobo Gigagyte 990 fxa ud3 40 euro
Cpu FX4100 με Zalman CNPS10X Optima 55 euro
Ram 8GB Corsair XMS 3 35 euro
Gpu Sapphire R9 270 με εγγύηση 22 μήνες ακομα 120 euro


Οι WD δεν νομιζω οτι θα εχουν ζητηση εγω η θα τους κραταγα για καποια χρηση η θα τους σκοτωνα και τους δυο 30 ευρω αλλα αυτο ειναι προσωπικη εκτιμηση,οποτε καποιος αλλος μπορει να εχει αλλη αποψη,οσο για τον ssd, ποιος ειναι? Υπο την προυποθεση οτι δεν ειναι ο Kingston V300, 35 ευρω.
_________________________________________________________________________________________________________

 

 

 

Οντως τα Raptoraκια καθε φορα λεω να τα δωσω και ολο τα κραταω,για συναισθηματικους λογους και για αξιοπιστο Storage.

SSD εχω εναν Sandisk SDSSDP 128αρη και εναν M4 CT128M4SSDS2 θα δω τι θα κανω και με αυτους :) 

Ευχαριστω πολυ για την εκτιμηση.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σου ειπε 100 χωρις την καλη καρτα που εγω και τα 100 τα βρισκω πολλα.

Με 140 εδωσα αυτο και δωρο ποντικι πληκτρολογιο.

 

http://www.insomnia.gr/topic/501899-%CF%80%CF%8C%CF%83%CE%BF-%CE%BD%CE%B1-%CF%80%CE%BF%CF%85%CE%BB%CE%AE%CF%83%CF%89-%CE%B1%CE%B3%CE%BF%CF%81%CE%AC%CF%83%CF%89-%CE%AD%CE%BD%CE%B1/page-588?do=findComment&comment=54577813

Θα ξεκινήσω στα 100 και αν δεν πουληθεί θα κατεβάσω την τιμή. (χωρίς την 750ti φυσικά)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την 750ti πόσο την πουλάω ξεχωριστά; Αν θυμάμαι καλά την είχα πάρει για 140. Αν την πουλήσω 100-120 κάνει;

 

Γύρω στα 90-100 ευρώ max για να φύγει γρήγορα....

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πού;

 

Πες μου κι εμένα που ψάχνω.

Χθες τον πέτυχα, σήμερα δεν το βρίσκω. Εφυγε πάνω στην ώρα μάλλον!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γειά σας παίδες.Θέλω τη γνώμη σας στην κοστολόγηση των παρακάτω:

1)thermalright ultra 120 extreme με το socket 1156 bolt thru kit και

2) coolermaster haf 932, usb 2 version.

Σας ευχαριστώωωωωω!  :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...