Προς το περιεχόμενο

Πόσο να πουλήσω / αγοράσω ένα...;


caution
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr,

Η συζήτηση συνεχίζεται στο παρακάτω θέμα

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εχεις καλα χαρακτηριστικα αλλα σαν κατασκευη/ποιοτητα δεν θα συγκρινα hp με dell

 

Σαν κατασκευη ποιοτητα δεν εχουν και μεγαλες διαφορες απλα η Dell κερδιζει στο after sale στο 17αρι 17R SE 7720 που ειχα ειχαν ερθει σπιτι μου δυο φορες μια γιατι ειχε κατι σκουπιδια η οθονη μεσα και μια γιατι μου εβγαζε προβλημα με συσκευη usb και μου αλλαξαν μητρικη.

 

Ολα αυτα χωρις αποδειξη βαση service tag

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

asus 980ti σφραγισμενη παρακαλω στις αγγελιες 550 ευρο  τι γινετε αξιζει να παω εκει ινα περιμενω τιςς κανουργιες gtx 1080 

 

Οχι να περιμενεις κατσε οπως εισαι.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι να περιμενεις κατσε οπως εισαι.

 

εχεις δικιο θα αναμενω εχω ηδη πουλησει την καρτα μου και η γυναικα μου αναρωτιέται γιατι δεν παιζω πια που να ξερε πως σε λιγες μερες παντα στα κρυφα...και στα μουλωχτα θα παρω 1080

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το δικο μου ακριβως 4 μηνων μαζι με τσαντα ποσο θα το εβαζες

 

hp 15-ac122nv

 

Με μπέρδεψες. Είδα αγγελία σου με τιμή 420€ και άλλη με 250€ (!), ενώ κάτω από 450€ δεν πέφτει αυτό το μηχάνημα.

Αλλά ότι είναι δύσκολο να πουληθεί, ισχύει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

asus 980ti σφραγισμενη παρακαλω στις αγγελιες 550 ευρο τι γινετε αξιζει να παω εκει ινα περιμενω τιςς κανουργιες gtx 1080

 

Εννοειται πως οχι φιλε μου....βεβαια με 550 κατοσταρικα μην περιμενεις την gtx 1080 (750+ μια καλη custom)...Για μενα οποιος δεν βιαζεται καλυτερα να περιμενει και τους κοκκινους (εγω αυτο θα κανω δηλαδη)γιατι σε dx12 θα κριθει το παιχνιδι υπερ ποιας εταιρειας θα κατσει η μπιλια (φαινεται να εχουν ενα προβαδισμα οι κοκκινοι σε dx12 λογω αρχιτεκτονικης και μενει να αποδειχτει και στις σειρες που θα παρουσιασει)!!!
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οι κοκκινοι ειναι ενα βημα πισω και για αυτο και οι ηψηλες τιμες της nvdia οπως και με την intel μακαρι να γινει κατι απο πλευρας amd θα ναι για καλο μας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οι κοκκινοι ειναι ενα βημα πισω και για αυτο και οι ηψηλες τιμες της nvdia οπως και με την intel μακαρι να γινει κατι απο πλευρας amd θα ναι για καλο μας

Δεν ξερουμε για αυτο περιμενουμε,ευτυχως που εχει πολλες καλες σειρες(GOT) να περναει ο χρονος. :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την 390 μου Nitro με αποδειξη αρχες Ιανουαριου ποσο να την δωσω;

 

Δεν παω για τις καινουριες αλλα για καμια 980 απλη λογω οτι χρειαζομαι CUDA

 

Να πω οτι μου ειχε γινει αντικατασταση με καινουρια πριν κανα μηνα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την 390 μου Nitro με αποδειξη αρχες Ιανουαριου ποσο να την δωσω;

 

Δεν παω για τις καινουριες αλλα για καμια 980 απλη λογω οτι χρειαζομαι CUDA

 

Να πω οτι μου ειχε γινει αντικατασταση με καινουρια πριν κανα μηνα.

290 ανετα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντως για το φορητο που εχω μου εδωσαν μια G1 980 και λεω αντε να την κανω την ανταλλαγη αλλα μου ζητησε να του δωσω και 100 ευρω γιατι μου ειπε οτι το φορητο πανω απο 300 δεν πιανει και η καρτα του πουλιεται 400 με κλειστα ματια. :confused:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντως για το φορητο που εχω μου εδωσαν μια G1 980 και λεω αντε να την κανω την ανταλλαγη αλλα μου ζητησε να του δωσω και 100 ευρω γιατι μου ειπε οτι το φορητο πανω απο 300 δεν πιανει και η καρτα του πουλιεται 400 με κλειστα ματια. :confused:

με κλειστα ματια ειναι σχετικο δες ποσοι πουλανε με 400 ευρο  gtx 980 ανεβαζουν και ξανανεβαζουν τις ιδιες αγγελιες για μενα αντε να του δωσεις το πολυ κανα 50νταρικο αναλογα με την κατασταση της καρτας δυστηχως οτι αγοραζεις ακριβα το παντρευεσαι νομος για τις καρτες γραφικων μιλαω

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

με κλειστα ματια ειναι σχετικο δες ποσοι πουλανε με 400 ευρο  gtx 980 ανεβαζουν και ξανανεβαζουν τις ιδιες αγγελιες για μενα αντε να του δωσεις το πολυ κανα 50νταρικο αναλογα με την κατασταση της καρτας δυστηχως οτι αγοραζεις ακριβα το παντρευεσαι νομος για τις καρτες γραφικων μιλαω

 

Δεν θελει την καρτα μου την 390 που μου ειπες για 290 ευρω αλλα αυτο με αποδειξη 23/1/16

 

http://www.plaisio.gr/desktop-laptop/laptops/all-laptops/HP-15-ac122nv-Black-Laptop-Intel-Core-i7-6500U-4-GB-500-GB-R5-M330.htm

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν θελει την καρτα μου την 390 που μου ειπες για 290 ευρω αλλα αυτο με αποδειξη 23/1/16

 

http://www.plaisio.gr/desktop-laptop/laptops/all-laptops/HP-15-ac122nv-Black-Laptop-Intel-Core-i7-6500U-4-GB-500-GB-R5-M330.htm

αυτος πρεπει να σου δωσει 100 ευρο οχι εσυ μην του δινεις ουτε ευρο θα ναι σαν να το χαριζεις το φορητο

 

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...