Προς το περιεχόμενο

Πόσο να πουλήσω / αγοράσω ένα...;


caution
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr,

Η συζήτηση συνεχίζεται στο παρακάτω θέμα

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αν φτασεις στο σημειο να δωσεις 300ε για καρτα τοτε χιλιες φορες θα παρεις μια καινουργια με full εγγυηση, και χαλαλι τα 5 fps που ειναι πισω απο την 980, αν ειναι και τοσα.  Τα 5 fps δεν θα σε πειραξουν τοσο οσο τα 300 που θα κλαις σε περιπτωση που κατι παει στραβα με την καρτα  :-D

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όσο έχει καινούργιο μείον -25% πιστεύω καλά ειναι

 

(Καλά θα ήταν να είχες την απόδειξη ώστε αν πάθαινε κάτι ο αγοραστής να έχει εγγύηση να πάει να τον αλλάξει)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν φτασεις στο σημειο να δωσεις 300ε για καρτα τοτε χιλιες φορες θα παρεις μια καινουργια με full εγγυηση, και χαλαλι τα 5 fps που ειναι πισω απο την 980, αν ειναι και τοσα.  Τα 5 fps δεν θα σε πειραξουν τοσο οσο τα 300 που θα κλαις σε περιπτωση που κατι παει στραβα με την καρτα  :-D

Λέμε ότι με 300 σήμερα παίρνεις καινούργια 980 από αγγλία

ενώ με 240 παίρνεις τη φθηνότερη 1060 με 3gb από scroutz (με 2πλα fan , όχι μονό)

ή με 320 παίρνεις τη φθηνότερη 1060 με 6gb από scroutz.

ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΟΛΑ .

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου πουλάει ενας γνωστος το εν λόγο pc

http://www.skroutz.gr/s/8029806/Lenovo-Yoga-500-15ISK-i7-6500U-8GB-256GB-GeForce-920M-FHD-W10.html

Αξίζει για αγορα και αν ναι ποσο να του προτείνω;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξανα κάνω την ερώτηση επειδή δεν έτυχε να απαντήσει κάποιος

 

"Καλησπέρα , πόσο να πουλήσω ένα ipod classic 160GB (MC297QB/A) το οποίο εκτός απο τις θαμπάδες που έχει πίσω λόγω του χρώματος δεν έχει παίξει πάνω απο 20 φορές?

Επίσης έχω και μία καμερούλα σχεδών άθικτη και αυτή και απλά κάθεται στο συρτάρι εδώ και 5 χρόνια
Cannon MV880x"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα παιδια ψαχνω το razer mamba chroma wireless αλλα δεν μπορω να το βρω πουθενα εδω στο φορουμ και στο skroutz ξεκιναει απο 140.αξιζει να το παρω απο σκρουτζ,να βρω καποιον να μου το παραγγειλει απ εξω (ebay,amazon) η να βαλω αγγελια εδω στο φορουμ;;
τι λετε οτι αξιζει περισσοτερο;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα παιδια ψαχνω το razer mamba chroma wireless αλλα δεν μπορω να το βρω πουθενα εδω στο φορουμ και στο skroutz ξεκιναει απο 140.αξιζει να το παρω απο σκρουτζ,να βρω καποιον να μου το παραγγειλει απ εξω (ebay,amazon) η να βαλω αγγελια εδω στο φορουμ;;

τι λετε οτι αξιζει περισσοτερο;;

140 παίζει και στο αμαζον παρ το από δω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

140 παίζει και στο αμαζον παρ το από δω

Πηρε το ματι μου στο ebay ενα refurbrished απο γερμανια στα 115.αξιζουν αυτα να τα εμπιστευτω η θα μου βγει μαπα και θα κλαιω τα λεφτακια μου?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...