Προς το περιεχόμενο

Πόσο να πουλήσω / αγοράσω ένα...;


caution
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr,

Η συζήτηση συνεχίζεται στο παρακάτω θέμα

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Mηπως ξερει κανεις τι αξια εχουν(αν εχουν)αυτα τα 20λεπτα της χουντας?

 

223.jpg

 

Επισης, ακουω ότι εχουν μεγαλη αξια τα κερματινα κατοστάρικα με το Μεγαλεξανδο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαιρετώ.

Μια EVGA GeForce GT710 1GB, ολοκαίνουρια, 2 εβδομάδων με κουτί-απόδειξη αγοράς-παρελκόμενα, πόσο πιάνει;

Κάπου 25(?)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω ξαναρωτησει αλλα παει καιρος απο τοτε, οποτε ξαναρωταω ζητωντας την κατανοηση σας.

 

Το συστημα της υπογραφης ολο μαζι ποσο μπορω να το βαλω για να φυγει?

Θα με συνεφερε να το πουλησω κομματι κομματι?

Ηρθε η ωρα της αναβαθμισης! :)

 

ευχαριστω :)

Καλο θα ηταν να ειστε πιο σαφης λιγο για να μπορει καποιος να σας απαντησει.Τροφοδοτικο,κουτι,καρτα γραφικων, δεν υπαρχουν?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα team.

Θέλω να πουλήσω το παιχνίδι Zelda: A LInk to the Past για το SNES το οποίο είναι με κουτάκι, manuals κτλ σε άριστη κατάσταση.

Πόσο να το βάλουμε?

 

Ευχαριστώ,

Παναγιώτης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Εχω ξαναρωτησει αλλα παει καιρος απο τοτε, οποτε ξαναρωταω ζητωντας την κατανοηση σας.

 

Το συστημα της υπογραφης ολο μαζι ποσο μπορω να το βαλω για να φυγει?

Θα με συνεφερε να το πουλησω κομματι κομματι?

Ηρθε η ωρα της αναβαθμισης! :)

 

ευχαριστω :)

 

Καλο θα ηταν να ειστε πιο σαφης λιγο για να μπορει καποιος να σας απαντησει.Τροφοδοτικο,κουτι,καρτα γραφικων, δεν υπαρχουν?

Ναι συγγνωμη...Τα εχω να καθονται πλεον, αλλα επειδη δεν ξερω αν θα φυγουν κομματι κομματι και επειδη εχω κρατησει το κουτι και το τροφοδοτικο για το νεο μου συστημα σκεφτομουν αν θα ηταν πιο ευκολο να τα βαλω σε ενα κουτι και να φυγουν ως ολοκληρωμενο συστημα. Αν τελικα φτιαξω tower, το κουτι ειναι ενα της spire (δε βρισκω ακριβως ποιο, πριν 7 χρονια το ειχα παρει περιπου 25€), με ενα τροφοδοτικο liteon 350W και καρτα γραφικων μια Asus 8500GT Silent. Γι αυτο ρωταω αν ειναι να τα βαλω κομματι-κομματι (και ποσο αξιζει το καθε τι) η ολα μαζι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι συγγνωμη...Τα εχω να καθονται πλεον, αλλα επειδη δεν ξερω αν θα φυγουν κομματι κομματι και επειδη εχω κρατησει το κουτι και το τροφοδοτικο για το νεο μου συστημα σκεφτομουν αν θα ηταν πιο ευκολο να τα βαλω σε ενα κουτι και να φυγουν ως ολοκληρωμενο συστημα. Αν τελικα φτιαξω tower, το κουτι ειναι ενα της spire (δε βρισκω ακριβως ποιο, πριν 7 χρονια το ειχα παρει περιπου 25€), με ενα τροφοδοτικο liteon 350W και καρτα γραφικων μια Asus 8500GT Silent. Γι αυτο ρωταω αν ειναι να τα βαλω κομματι-κομματι (και ποσο αξιζει το καθε τι) η ολα μαζι.

Κοιταξτε, προσωπικα νομιζω οτι αν τα πουλησετε ξεχωριστα,επειδη ειναι πολυ παλια τα συγκεκριμενα,καποια θα σας μεινουν. Καλυτερα να φτιαξετε μια μοναδα,καθαρη,περιποιημενη και να την πουλησετε σαν ενα pc γενικης χρησης γυρω στα 180 ευρω με τα εξαρτηματα που αναφερατε. :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποσο θα κοστολουγασατε μια 3d club amd radeon hd 6770 1gb,καλη κατασταση,προσφατα αλλαγμενη παστα,2,5 χρονων χωρις εγγυηση και συσκευασια>

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα team.

Θέλω να πουλήσω το παιχνίδι Zelda: A LInk to the Past για το SNES το οποίο είναι με κουτάκι, manuals κτλ σε άριστη κατάσταση.

Πόσο να το βάλουμε?

 

Ευχαριστώ,

Παναγιώτης

 

Επειδη σε αυτα τα σχετικα σπανια snes παιχνιδια παιζει ρολο τεραστιο η κατασταση και τα παρελκομενα στην τιμη πωλησης, αν εχεις τα παντα ολα τα παρελκομενα και το παιχνιδι ειναι σε αριστη κατασταση αλλα οχι και σφραγισμενο το δινεις σαν complete και απ'οτι βλεπω σε αυτο το σχετικο site και διασταυρωσα και με ενα αλλο ( πρωτα αποτελεσματα google ) παιζει γυρω στα 100 δολλαρια. 

 

http://gamevaluenow.com/super-nintendo/game/legend-of-zelda-a-link-to-the-past?gameid=291#loose

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σκληρός δίσκος TOSHIBA DT01ACA300 3TB 7200 RPM 64MB Cache  100% Health, εκτός εγγύησης με 580 days power on φεύγει ενα 60αρι;

Εγγύηση έχει? Αν ναι, μια χαρά είναι τα 60.

 

Ποσο θα κοστολουγασατε μια 3d club amd radeon hd 6770 1gb,καλη κατασταση,προσφατα αλλαγμενη παστα,2,5 χρονων χωρις εγγυηση και συσκευασια>

Περί τα 35 ευρώ.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σκληρός δίσκος TOSHIBA DT01ACA300 3TB 7200 RPM 64MB Cache  100% Health, εκτός εγγύησης με 580 days power on φεύγει ενα 60αρι;

 

 

Εγγύηση έχει? Αν ναι, μια χαρά είναι τα 60.

 

Περί τα 35 ευρώ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παλικάρια, όταν στις αγγελίες βλέπουμε εξώφθαλμα ψέματα, τι κάνουμε?

 

Ο άλλος λέει pc με τον Athlon X2 5200+ του 2010 όταν βγήκε το 2006 και είναι END OF LIFE απο το 2008

 

Κάτι τέτοια είναι εξώφθαλμες απάτες.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα παιδιά, θα ήθελα βοήθεια γιατί σκέφτομαι να αγοράσω ένα Dell xps 18,4. Είναι το μοντέλο με i7 και 8gb ram.Η τιμή που τον βρήκα είναι 700€ είναι καλή αγορά ή να κινηθώ σε κάτι άλλο;

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...