Προς το περιεχόμενο

Πόσο να πουλήσω / αγοράσω ένα...;


caution
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr,

Η συζήτηση συνεχίζεται στο παρακάτω θέμα

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Από πού κι ως πού στέκει βασικά;

 

Για τι είδους προϊόν μιλάμε, και από πού, ώστε να αναφέρεται κάτι τέτοιο στους όρους χρήσης;

 

Επιστρέφεις ένα ελαττωματικό προϊόν εντός εγγύησης που έχεις αγοράσει μεταχειρισμένο από άλλον με την απόδειξη αγοράς στο κατάστημα και σου ζητάνε ταυτότητα, και αν δεν γίνει ταυτοποίηση στοιχείων, σου λένε ότι δε μπορεί να γίνει επιστροφή του;

 

Δεν το έχω ακούσει ποτέ να γίνεται κάτι τέτοιο.

 

Πρώτον, σε πολλές περιπτώσεις κόβεται ανώνυμη απλή απόδειξη σε ιδιώτη.

Δεύτερον, αν ίσχυε κάτι τέτοιο, δε θα είχε νόημα να αγοράζεις οτιδήποτε μεταχειρισμένο εντός εγγύησης.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 25,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Sheogorath

    1653

  • benign

    1235

  • LLLEFTERIS

    1217

  • spy94

    792

Γεια σας,

πόσο να πουλήσω ένα LG G Pad 8.3'' V500 Tablet?

( 2 ετών και 4 μηνών, αγορασμένο από e-shop, άριστη κατάσταση, θήκη, ούτε γρατζουνιά )

 

http://www.gsmarena.com/lg_g_pad_8_3-5673.php

Ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από πού κι ως πού στέκει βασικά;

 

Για τι είδους προϊόν μιλάμε, και από πού, ώστε να αναφέρεται κάτι τέτοιο στους όρους χρήσης;

 

Επιστρέφεις ένα ελαττωματικό προϊόν εντός εγγύησης που έχεις αγοράσει μεταχειρισμένο από άλλον με την απόδειξη αγοράς στο κατάστημα και σου ζητάνε ταυτότητα, και αν δεν γίνει ταυτοποίηση στοιχείων, σου λένε ότι δε μπορεί να γίνει επιστροφή του;

 

Δεν το έχω ακούσει ποτέ να γίνεται κάτι τέτοιο.

 

Πρώτον, σε πολλές περιπτώσεις κόβεται ανώνυμη απλή απόδειξη σε ιδιώτη.

Δεύτερον, αν ίσχυε κάτι τέτοιο, δε θα είχε νόημα να αγοράζεις οτιδήποτε μεταχειρισμένο εντός εγγύησης.

απο μαγαζι που πουλαει υπολογιστες και  hardware.σε αλλα τα μαγαζια που αγορασα hardware γραφουν το ονομα  το επωνυμο και το τηλεφωνο καποιους που ρωτησα αν το δωσω σε καποιον μετα απο καιρο υσχιει η εγγυηση μου ειπαν ναι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά καλημέρα κι καλή εβδομάδα !!

Ποσό μπορώ να δώσω Mac mini 2014 ( με 4gb ram) 15 ημερών με απόδειξη εγγύηση με 250 ssd μαζί με τον μαμά δίσκο ;;;

Κι ο δίσκος έχει απόδειξη εγγύηση!

Κανείς ;;
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα παιδιά,

 

Θέλω να πουλήσω ένα Vodafone Smart 4 turbo (890n) + 8GB κάρτα μνήμης + θήκη σιλικόνης. Πόσο θα λέγατε;

Έχει περίπου 1μιση χρόνο χρήσης αλλά είναι σε άριστη κατάσταση.

 

Επίσης αν έχω χάσει την αυθεντική συσκευασία πού μπορώ να βρω κουτιά κατάλληλα για κινητά;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...