Προς το περιεχόμενο

Πόσο να πουλήσω / αγοράσω ένα...;


caution
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr,

Η συζήτηση συνεχίζεται στο παρακάτω θέμα

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ρε παλικάρια, όταν στις αγγελίες βλέπουμε εξώφθαλμα ψέματα, τι κάνουμε?

 

Ο άλλος λέει pc με τον Athlon X2 5200+ του 2010 όταν βγήκε το 2006 και είναι END OF LIFE απο το 2008

 

Κάτι τέτοια είναι εξώφθαλμες απάτες.

Δεν νομιζω να υπαρχει καποιος τοσο ηλιθιος που να του δωσει σημασια. Οποτε δεν νομιζω να εξαπατησει κανενα.:)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 25,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Sheogorath

    1653

  • benign

    1235

  • LLLEFTERIS

    1217

  • spy94

    792

Aυτό^^

 

Και εγώ αν δεν ήξερα πχ θα έδινα 200 ευρώ για έναν i7 920 γιατί οι νέοι κάνου 350+. Πάντα αυτοί χτυπάνε σε άτομα που δεν γνωρίζουν πολλά.

Θα μου πεις ελεύθερη αγορά, όσο θέλει ο καθένας το πουλάει/αγοράζει. Αλλά το να γράφεις ψέμματα είναι πολύ.

 

Σαν να λέω ο δικός μου Χ5470 στα 4.5ghz είναι πιο καλός απο έναν 6800Κ που είναι μόνο στα 3.5ghz. Κάποιος που δεν γνωρίζει/δεν έχει ψάξει, ίσως με πιστέψει.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξερει κανεις αν αυτη η HD 7950 ειναι η Dubai Edition με την χρυση ψυκτρα και το λογοτυπο απο διαμαντια ζαφυρια (Saphire γαρ)? http://www.insomnia.gr/classifieds/hardware/soundvideocards/767088-sapphire-hd7950-vapor-x-oc-3gb-gddr5-pci-e-retail/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aυτό^^

 

Και εγώ αν δεν ήξερα πχ θα έδινα 200 ευρώ για έναν i7 920 γιατί οι νέοι κάνου 350+. Πάντα αυτοί χτυπάνε σε άτομα που δεν γνωρίζουν πολλά.

Θα μου πεις ελεύθερη αγορά, όσο θέλει ο καθένας το πουλάει/αγοράζει. Αλλά το να γράφεις ψέμματα είναι πολύ.

 

Σαν να λέω ο δικός μου Χ5470 στα 4.5ghz είναι πιο καλός απο έναν 6800Κ που είναι μόνο στα 3.5ghz. Κάποιος που δεν γνωρίζει/δεν έχει ψάξει, ίσως με πιστέψει.

Ενταξει παιδια αλλα δεν μπορει το ινσομνια να θεραπευσει πασα νοσο και πασα μ****ια που λεει και το ρητο.Καθε ανθρωπος πρεπει να ειναι υπευθυνος και αν δεν ξερει για κατι,να ρωταει καποιον που ξερει.Εξαλλου για αυτο ειναι και το νημα αυτο εδω,δεν μπορει το site να κανει τα παντα.

 

Ενα search να κανει καποιος στο google με τον τυπο του επεξεργαστη , τα βρισκει ολα.Θυματα παντα θα υπαρχουν και εστω και η αγνοια δεν σημαινει παντα ηλθιοτητα και συμφωνω σε αυτο,η αγορα ενος προιοντος χωρις ψαξιμο και χωρις ερευνα ειναι ανευθυνοτητα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγώ αν δεν ήξερα πχ θα έδινα 200 ευρώ για έναν i7 920 γιατί οι νέοι κάνου 350+. Πάντα αυτοί χτυπάνε σε άτομα που δεν γνωρίζουν πολλά.

Θα μου πεις ελεύθερη αγορά, όσο θέλει ο καθένας το πουλάει/αγοράζει. Αλλά το να γράφεις ψέμματα είναι πολύ.

 

Σαν να λέω ο δικός μου Χ5470 στα 4.5ghz είναι πιο καλός απο έναν 6800Κ που είναι μόνο στα 3.5ghz. Κάποιος που δεν γνωρίζει/δεν έχει ψάξει, ίσως με πιστέψει.

 

Μα σκέψου ότι κι εγώ που ασχολούμουν αρκετά με το άθλημα την εποχή του Athlon, έχω χάσει εν μέρει την έννοια του χρόνου, εννοώντας ότι πολύ πιθανόν να έβλεπα την αγγελία και να μη μου πήγαινε στο μυαλό ότι κάτι δεν πάει καλά με την ημερομηνία.

 

Βέβαια, κι ο benign έχει δίκιο, απ' την άποψη ότι εκείνος που ψάχνει για κάτι συγκεκριμένο, πρέπει να είναι υπεύθυνος και να το ψάχνει όσο μπορεί, απ' τη στιγμή που υπάρχουν κάποιοι που παραπλανούν εσκεμμένα ή μη.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξερει κανεις αν αυτη η HD 7950 ειναι η Dubai Edition με την χρυση ψυκτρα και το λογοτυπο απο διαμαντια ζαφυρια (Saphire γαρ)? http://www.insomnia.gr/classifieds/hardware/soundvideocards/767088-sapphire-hd7950-vapor-x-oc-3gb-gddr5-pci-e-retail/

Και ο τυπος που το πουλαει γραφτηκε στο site χτες.  Ψαχνει για κοροιδα,κλασσικα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα αυτά τα ηχεία https://www.skroutz.gr/s/315344/Logitech-Surround-Sound-Speakers-Z506.html  πόσο κοστολογούνται?Ήταν δώρο τα 2 ηχεια δεν έχουν βγει από την σακούλα.Άριστη κατάσταση εννοείται.Κάνα 50άρι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα παιδιά, πόσο να πουλήσω το παρακάτω σετ?


Είναι πολύ ξεκούραστο διότι είχα πάει φαντάρος και αμέσως μετά δουλειά, οπότε μόνο browsing και κάνα παιχνιδάκι fb έπαιζα.


 


1) Κουτί Coolermaster k350 gamer usb 3.0


 


2) Mobo Asrock FM2A85X Extreme4 


 


3) Apu Amd A10-5800k 


 


4) Ram Kingston HyperX Predator 2400mHz 


 


5) SSD 120 GB 840 EVO 


 


6) HDD WD Caviar Blue WD10EZEX 1ΤB HDD 3.5" 


 


7) PSU XFX550W 


 


8)DVDRW Samsung 


 


9) Apu Cooler Arctic 64 pro rev 2.0 


 


10) Monitor BenQ GL2450


 


Ευχαριστώ!


Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα team.

Θέλω να πουλήσω το παιχνίδι Zelda: A LInk to the Past για το SNES το οποίο είναι με κουτάκι, manuals κτλ σε άριστη κατάσταση.

Πόσο να το βάλουμε?

 

Ευχαριστώ,

Παναγιώτης

Τρομερο παιχνιδι,απειρες ωρες gameplay..Οχι οπως τωρα...Ebay θα φυγει ανετα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα αυτά τα ηχεία https://www.skroutz.gr/s/315344/Logitech-Surround-Sound-Speakers-Z506.html  πόσο κοστολογούνται?Ήταν δώρο τα 2 ηχεια δεν έχουν βγει από την σακούλα.Άριστη κατάσταση εννοείται.Κάνα 50άρι?

Ποσο καιρο τα εχεις?Παντως καλη τιμη ειναι στα 50 ουτε πολλα ουτε λιγα κατα την γνωμη μου γιατι αν το βαλεις κ ενα 10αρικο πανω ποιος ο λογος να μην παρει ο αλλος καινουργια και με φουλ εγγυηση.

Περα απο αυτο αν ησουν αθηνα παιζει να τα τσιμπαγα εγω μιας και τα δικα μου πανε αποσυρση :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πόσο να πουλήσω μια gtx 660 άριστη με το κουτί της;

Πόσο να αγοράσω μία R9 280 και μία 7970;

 

Σκεφτόμουν 75 την 660

και 100 την 280

120 την 7970.

 

Τι λέτε; Είναι λογικές τιμές; Δίνω πολύ χαμηλά την 660;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...