Προς το περιεχόμενο

Πόσο να πουλήσω / αγοράσω ένα...;


caution
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr,

Η συζήτηση συνεχίζεται στο παρακάτω θέμα

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το συγκεκριμένο pc το δρομολογώ στο μυαλό μου, για κάποιον ατίθασο κυρίως νεαρό που θέλει μεγάλο μηχάνημα για gaming, βέβαια θα γίνει και πρόταση για overclocking, και θα προστεθεί και κάρτα γραφικών, καθώς και οι μνήμες ραμ θα υπερχρονιστούν στην αμέσως μεθεπόμενη μεγαλύτερη συχνότητα, οπότε ένα 500άρι θα φύγει. Το pc έχει ακόμα τις "μπάλες" να βελτιωθεί, όταν φτάσει στο σημείο που θα είναι καλυμμένο από κάθε πλευρά, τότε θα φύγει βέβαια. Αν πρόσεξες ακόμα δεν φοράει καν κάρτα γραφικών, και ύστερα αφού θα του βάλω vga, θα προστεθούν και πινελιές που κερδίζουν από τη λεπτομέρεια κυρίως εμφανισιακά. Συνήθως έτσι γίνετε πάντα

 

 

δεν θα συνεχίσω γτ θα πηδηχτό απο το παράθυρο με αυτα που διαβαζω και θα γηνει το post μαυρα χαλια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 25.4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Sheogorath

    1653

  • benign

    1235

  • LLLEFTERIS

    1217

  • spy94

    792

δεν θα συνεχίσω γτ θα πηδηχτό απο το παράθυρο με αυτα που διαβαζω και θα γηνει το post μαυρα χαλια.

 

χαχαχααχα καλά κάνεις γιατί το κάναμε επαγγελματική κουβέντα :P η τιμή είναι τιμή, και η πώληση όπου βολέψει, απλώς με έπιασε τώρα από την καθημερινότητα και η επαγγελματική πώρωση/συζήτηση. Από εκεί και πέρα ο καθένας ότι του βολεύει. :) καληνύχτα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποσο λετε για εναν σκληρο 400αρι hitachi 7500rpm? Χωρις εγγυηση

2x 5550 1GB στα κουτια τους

Τροφοδοτικο HEC 385Watt Χωρις εγγυηση

Ενα παλιο συστημα P3 1.3Ghz, 128Mb ram, μια απλη agp gpu, μητρικη asus νομιζω, 450watt τροφοδτικο και γενικα τα παντα εκτος απο σκληρο? κανα 50αρικο ειναι καλα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποσο λετε για εναν σκληρο 400αρι hitachi 7500rpm? Χωρις εγγυηση 30

2x 5550 1GB στα κουτια τους 60 και οι δύο

Τροφοδοτικο HEC 385Watt Χωρις εγγυηση Δεν αξίζει να το πουλήσεις, είναι αστέρι. Κράτα το για καβάτζα. Αλλιώς 20.

Ενα παλιο συστημα P3 1.3Ghz, 128Mb ram, μια απλη agp gpu, μητρικη asus νομιζω, 450watt τροφοδτικο και γενικα τα παντα εκτος απο σκληρο? κανα 50αρικο ειναι καλα? Πολύ δύσκολα 50. Με λίγα περισσότερα παίρνεις μηχάνημα με p4 2,6+, 1gb ram.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπέρα παιδιά!

 

Σκέφτομαι να πουλήσω την παλιά μου monitor-Tv μιας κ πήρα καινούρια!

Την έχω 4 χρόνια κ είναι η Lg flatron m198wa - bz (στο παρακάτω link έχει λιγότερες εισόδους απο την δικιά μου δεν ξέρω γιατί)

http://www.e-shop.gr/show_per.phtml?id=PER.168575

πόσο να την δώσω?????

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων!

Επεξ/σία από jay_D
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχω εναν εξωτερικο σκληρο εδω και μια 3ετια σχεδον και σκεφτομαι να τον πουλησω.το μοντελο ειναι αυτο : http://www.skroutz.gr/s/55714/Lacie-Hard-Disk-Design-by-Neil-Poulton-1TB.html

 

προφανως δεν υφισταται η εγγυηση.ποσο πιστευετε ειναι η παρουσα αντικειμενικη αξια του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα. Ποσο θα μπορουσα να δωσω τα παρακατω??

 

M/b: Asus P5Q

CPU: Intel Q6600

RAM: 4*1Gb DDR2 (2*Kingston HyperX 1066 αν θυμαμαι καλα και 2*Corsair@1066 παλι αν θυμαμαι καλα...)

VGA: Ati 4890

Case: Thermaltake Armor

 

Thanx :rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Αφαιρέθηκαν έξι (6) μηνύματα. Προσωπικές αντιπαραθέσεις και διαμάχες δεν μας ενδιαφέρουν, βρείτε τα με προσωπικά μηνύματα. Άλλη προειδοποίηση ΔΕΝ θα υπάρξει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα. Ποσο θα μπορουσα να δωσω τα παρακατω??

 

M/b: Asus P5Q 30

CPU: Intel Q6600 G0; 70ευρώ πιστεύω...

RAM: 4*1Gb DDR2 (2*Kingston HyperX 1066 αν θυμαμαι καλα και 2*Corsair@1066 παλι αν θυμαμαι καλα...) 20 + 20

VGA: Ati 4890 70

Case: Thermaltake Armor 50

 

Thanx :rolleyes:

 

Οπότε ναι - 250-260 πρέπει να φεύγει :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα παιδιά!

 

Σκέφτομαι να πουλήσω την παλιά μου monitor-Tv μιας κ πήρα καινούρια!

Την έχω 4 χρόνια κ είναι η Lg flatron m198wa - bz (στο παρακάτω link έχει λιγότερες εισόδους απο την δικιά μου δεν ξέρω γιατί)

http://www.e-shop.gr/show_per.phtml?id=PER.168575

πόσο να την δώσω?????

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων!

 

Μολις ειδα στις αγγελειες που την εχει βαλει καποιος στα 85€ πως την πουλησε! Να την βαλω στα ιδια η ειναι πολλα;

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μολις ειδα στις αγγελειες που την εχει βαλει καποιος στα 85€ πως την πουλησε! Να την βαλω στα ιδια η ειναι πολλα;

 

Sent from my iPhone using Insomnia

 

85 δύσκολα φίλε. Για την αγγελία που αναφέρεις δεν ξέρεις αν πουλήθηκε τόσο, μπορεί να υπήρξε κάνα παζάρι στο background.

Στα 60 κατά την άποψη μου, κάτσε να σου πουν και άλλοι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

85 δύσκολα φίλε. Για την αγγελία που αναφέρεις δεν ξέρεις αν πουλήθηκε τόσο' date=' μπορεί να υπήρξε κάνα παζάρι στο background.

Στα 60 κατά την άποψη μου, κάτσε να σου πουν και άλλοι.[/quote']

 

Κ εγω πιστευω 85 ειναι πολλα γιαυτο κ περιμενω να δω κ τι θα μου πουν οι ειδικοι! :)

ευχαριστω για την απαντηση!

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σε ρωταο γτ οι αμ3+ μητρικες που ειναι με παλιο chipset και εχουν βγει σε νε revision εχουν μαυρο σοκετ.θελω να δω αν οντος κουμπονουν πανο οι fx.

Την ιδια εχω και εγω και απο οτι βλεπω στο site της asrock υποστηριζει μεχρι τον 6100.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...