Προς το περιεχόμενο

Πόσο να πουλήσω / αγοράσω ένα...;


caution
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr,

Η συζήτηση συνεχίζεται στο παρακάτω θέμα

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αν τα σκότωνα θα είχαν φύγει.Στην τιμή που λέω(για αυτό και ρωτάω εδώ) δέχομαι μόνο παζάρια μέχρι στιγμής.

Οι μνημες αν δεν φευγουν τις θελω εγω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 25,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Sheogorath

    1653

  • benign

    1235

  • LLLEFTERIS

    1217

  • spy94

    792

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπέρα,

 

Πόσο λέτε πως μπορώ να δώσω το παρακάτω λάπτοπ;

 

Packard Bell Easynote TJ65

 

CPU: Core 2 Duo P8700

SSD: 128GB

HDD: 250GB

RAM: 4GB

VGA: GeForce GT240M

Επεξ/σία από Livagoth
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν τα σκότωνα θα είχαν φύγει.Στην τιμή που λέω(για αυτό και ρωτάω εδώ) δέχομαι μόνο παζάρια μέχρι στιγμής.

 

Τα παζάρια πάντα θα υπάρχουν! Στα 60€ οι μνήμες που λες είναι πάρα πολύ καλή τιμή, άνετα τις βάζεις και για 70-80€ με λίγη υπομονή θα φύγουν σίγουρα! Στο skroutz καινούργιες έχουν ~140€ και σκέφτεσαι να τις δώσεις στα 60€ και κάτω? :P

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα παζάρια πάντα θα υπάρχουν! Στα 60€ οι μνήμες που λες είναι πάρα πολύ καλή τιμή, άνετα τις βάζεις και για 70-80€ με λίγη υπομονή θα φύγουν σίγουρα! Στο skroutz καινούργιες έχουν ~140€ και σκέφτεσαι να τις δώσεις στα 60€ και κάτω? :P

Τόσο έχουν αλλά ο κόσμος και 50 ευρώ να τις βάλω θα μου στείλουν αν μπορώ να πέσς στα 50.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τόσο έχουν αλλά ο κόσμος και 50 ευρώ να τις βάλω θα μου στείλουν αν μπορώ να πέσς στα 50.

Εκει θα απαντησεις οτι οσο εχουν αναγκη αυτοι εχεις και εσυ και οτι δεν εισαι φιλανθρωπικο ιδρυμα.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπερβολικά πολλά δεν είναι..? Εγώ σκεφτόμουν περί τα 200 κάπου cpu 210 gpu και κάνα 60ρι τις μνήμες.

210 έδωσα πρόσφατα τον 6600k 2 μηνών. 250 έχει καινούριος οπότε λογική τιμή. Για ένα 20ρικο διαφορά θα προτιμήσει κάποιος του κουτιού

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε ευχαριστω για την διευκρινηση, απλα δεν ειχα καταλαβει πως το εννοεις.  Εδω και αρκετο καιρο παντως εχω βρει αρκετες 290χ στα 130-150 οταν στο ινσομνια ζητουσαν 190-200.

 

Εξαρταται σε τι κατασταση ειναι και εαν εχει εγγυηση, Εαν ειναι πεντακαθαρη με εγγυηση πιανει και 200 εαν ειναι μπηχλα και εκτος εγγυησης ουτε 100 δεν θα εδινα. Η καρτα γραφικων σε αντιθεση με μια ραμ που εχει εφορου ζωης εγγυηση παιζει μεγαλο ρολο σε τι κατασταση ειναι και αν εχει εγγυηση

Καλησπέρα.i5 6600K ,RX 480 GTR , 16gb Kingston hyper X Fury 16gb 2666mhz πόσο.? 

Eγγύηση όλα απο Eshop , cpu 2 χρόνια , gpu 3 σχεδόν χρόνια , ram lifetime.

Τιμή για όλα και μεμονομένα αν μπορεί κανείς.Ευχαριστώ.

 

Ο επεξεργαστης κανα 200αρι η καρτα πανω κατω εκει που ειπες και τις μνημες κανα 25%- 30% κατω απο την τιμη σκρουτζ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πόσο να πουλήσω μια gtx 780 (όχι Ti) και πόσο διαφορά θα δω με μια rx 470 - rx 480? 

Καπου στα 160; Ποια ακριβως ειναι? (Μοντελο)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...