Προς το περιεχόμενο

Πόσο να πουλήσω / αγοράσω ένα...;


caution
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr,

Η συζήτηση συνεχίζεται στο παρακάτω θέμα

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Για αγορα μτχ gaming λαπτοπ αριστο με εγγυησεις,παρελκομενα κλπ ποσο κατω απο την αρχικη τιμη ειναι καλη ευκαιρια να αγοραστει;ενα 25-30% ειναι καλο να ζητησω η ειναι υπερβολικα κατω;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κουτι Coolermaster HAF XB EVO μαζι με LG Bluray recorder BH08LS20 ποσο να τα δωσω πακετο;

 

Στο πανω μερος εχει μπει plexiglass και υπαρχει ακομα ενα plexiglass με τις ζελατινες και φυσικα υπαρχει και η σιτα που ειχε.

 

Εχει τρεις 12αρηδες δυο μπροστα με 4 pin εναν πισω με 3 pin και δυο μικρα με μπλε φωτισμο που ειναι πισω κατω με 3 pin

 

Το κουτι χωραει ανετα μεγαλες μητρικες και μεγαλες καρτες οπως η Asus strix 1070 OC που εχω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα και χρόνια πολλά !!!!

 

Μια ερώτηση . Μια  ASUS P5K3 Deluxe/WiFi-AP πόσο μπορώ να την δώσω?

60 ευρω θεωρώ πολυ καλη τιμη 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

60 ευρω θεωρώ πολυ καλη τιμη 

Καλή τιμή για ποιόν όμως? :-D  

Τελευταία μητρικές 775 πάνω απο 50€ φεύγουν πολύ δύσκολα(εως δεν φεύγουν απότι βλέπω στις αγγελίες) όσο καλές και αν είναι.

 

Πόσο περίπου πιάνουν μια Gigabyte GTX 650 1GB και μια Sapphire HD 7770 1GB GHz Edition; Σε άριστη κατάσταση με κουτί και πλήρη παρελκόμενα (εκτός εγγύησης).

Μία 7770 φίλου έδωσα πριν κάνα μήνα στα 40€.Άντε να την βάλεις και κάνα 5€ παραπάνω.Στα ίδια περίπου νομίζω ότι κοστολογείτε και η 650.

 

Ευκολότερα θα σου φύγουν σε κομμάτια νομίζω.Σαν σετ κάνα 100€

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Flaming Blade X58 + i7 920 + 6GB DDR3 Platinum Corsair  πόσο πάνε σαν κόμπο;

 

Επίσης,τροφοδοτικό : Corsair HX850 (2013 αγορά) με το κουτί του και τα όλα του,στα πόσα φεύγει;

 

και τέλος :

 

*512GB SSD MX100 Crucial

*mSata OCZ Nocti 120GB.

 

πόσο φεύγουν;

 

Αν μπορεί κάποιος παρακαλώ να μου πεί γιατί δεν μπορώ να υπολογίσω αντικειμενικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το σετ max 150€

hx850 κάνα 90€

crucial 120€

ocz 30€ Δεν τον ξέρω απλά μου φάνηκε αργός και δεν τον υποστηρίζουν όλες οι μητρικές οπότε τον έβαλα χαμηλά μπας και δελεάσεις κανένα

Δεν είμαι σίγουρος για τις τιμές(δεν αναφέρεις και εγγύηση που παίζει και αυτό το ρόλο του) ,αν μπορεί κάποιος ας βοηθήσει μια εκτίμηση έκανα για να έχεις μια ιδέα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το σετ max 150€

hx850 κάνα 90€

crucial 120€

ocz 30€ Δεν τον ξέρω απλά μου φάνηκε αργός και δεν τον υποστηρίζουν όλες οι μητρικές οπότε τον έβαλα χαμηλά μπας και δελεάσεις κανένα

Δεν είμαι σίγουρος για τις τιμές(δεν αναφέρεις και εγγύηση που παίζει και αυτό το ρόλο του) ,αν μπορεί κάποιος ας βοηθήσει μια εκτίμηση έκανα για να έχεις μια ιδέα

 

Σ'ευχαριστώ πάρα πολύ έστω και για αυτή την γνώμη.

 

Η αλήθεια είναι ότι τόσο τα κοστολογούσα εγώ.

 

Όχι,δεν έχει τίποτα εγγύηση.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το σετ max 150€

hx850 κάνα 90€

crucial 120€

ocz 30€ Δεν τον ξέρω απλά μου φάνηκε αργός και δεν τον υποστηρίζουν όλες οι μητρικές οπότε τον έβαλα χαμηλά μπας και δελεάσεις κανένα

Δεν είμαι σίγουρος για τις τιμές(δεν αναφέρεις και εγγύηση που παίζει και αυτό το ρόλο του) ,αν μπορεί κάποιος ας βοηθήσει μια εκτίμηση έκανα για να έχεις μια ιδέα

μια μητρικη h81m-hds χωρις εγγυηση και μια cryorig h7 κουτα με αποδιξει απο το e-shop ποσο να τα δωσω ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρένθεση, msata και m2, εντελώς διαφορετικά έ?

 

Την P5K3Deluxe, μόνο κανας συλλέκτης στα 60. Στα 40 θα φύγει σχετικά άνετα.

 

BTW γουστάρω την 780ti στα 400 ευρώ. Καιρό είχαμε να δούμε τέτοιο πράγμα.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε διπλανο site με ανταλλαγες μου εστειλαν για την Sony A6000 μαζι με τον Sony 35/1.8 ενα Acer Netbook αυτα τα 10αρακια με τον ψοφιο atom cpu  :lol:

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρένθεση, msata και m2, εντελώς διαφορετικά έ?

 

Την P5K3Deluxe, μόνο κανας συλλέκτης στα 60. Στα 40 θα φύγει σχετικά άνετα.

 

BTW γουστάρω την 780ti στα 400 ευρώ. Καιρό είχαμε να δούμε τέτοιο πράγμα.

καλησπερα μια τιμουλα που θα μπορουσαμε να βρουμε 1050ti 4g?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...