Προς το περιεχόμενο

8320 oc. Τι, πώς και γιατί?


STORM1978

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

hardcore καταστάσεις........με stock ψήκτρα overclock.χαχα

αστο αγορι μου...δεν καταλαβες το νοημα του νηματος μεχρι στιγμης,τουλαχιστον μην κοροιδευεις απο πανω.δεν θα κατσω να σου εξηγησω φυσικα.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν κοροϊδεύω...το χτυπάω εκεί που πρέπει και μια χαρά κατάλαβα ;)παίρνει ψήκτρα και μετά όλα τα άλλα.μισές δουλειές είναι αυτές εκτός αν και με τη στοκ μπορεί να φτάσει τα μάξιμουμ στο overclock....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και γιατι να μην κατανοησει απο τωρα to bios του και το τι κανει η καθε λειτουργια και με ποσο ρευμα ειναι και μπλα μπλα μπλα και πρεπει να περιμενει να παρει ψυχτρα για να τα κανει αυτα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και γιατι να μην κατανοησει απο τωρα to bios του και το τι κανει η καθε λειτουργια και με ποσο ρευμα ειναι και μπλα μπλα μπλα και πρεπει να περιμενει να παρει ψυχτρα για να τα κανει αυτα?

για να κάνει και σωστή πρακτική.τώρα υπάρχει και ο κίνδυνος της υπερθέρμανσης.....

δε θα κάτσω να σου εξηγήσω τώρα αγόρι μου ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εξήγησα το λόγο για τον "χλευασμό".....άστο καλύτερα γιατί ξεκίνησες με όρεξη από τις πάστες.

 

μη ξεχάσεις το report .χαχα

 

seeya

Στο νημα με την παστα στον επεξεργαστη,ας δοκιμασει να βαλει λιγοτερη παστα και ας μας πει αποτελεσματα.δεν διαφωνω.

στο θεμα του report,απλα δεν κανω.απλα τα πραγματα.δεν ειμαι κομπλεξικος για να το κανω.

στο παρων νημα,για να κανει σωστη πρακτικη δεν χρειαζεται να εχει ψυχτρα.το bios του πρεπει πρωτα να μαθει ετσι ωστε να δουμε με ποσο ρευμα ειναι under load.και η αμεσως επομενη ερωτηση μου προς τον Storm θα ηταν να δει με ποσο πιο λιγο ρευμα ειναι σταθερος εκει που ειναι.απλα τα πραγματα.δεν του ειπε κανεις βαλε τον στα 4.7 τον επεξεργαστη και δωσε 1.48 ρευμα και ξεκινα να βλεπεις τι κανει.δεν διαφωνεις ετσι?

ο χλευασμος ομως μου την σπαει απλα για να πουμε κατι....

και εαν ισχυει η υπογραφη σου τοτε απο το να χλευαζεις μπορεις πολυ απλα να τον βοηθησεις στο νημα. :-D

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο νημα με την παστα στον επεξεργαστη,ας δοκιμασει να βαλει λιγοτερη παστα και ας μας πει αποτελεσματα.δεν διαφωνω.

στο θεμα του report,απλα δεν κανω.απλα τα πραγματα.δεν ειμαι κομπλεξικος για να το κανω.

στο παρων νημα,για να κανει σωστη πρακτικη δεν χρειαζεται να εχει ψυχτρα.το bios του πρεπει πρωτα να μαθει ετσι ωστε να δουμε με ποσο ρευμα ειναι under load.και η αμεσως επομενη ερωτηση μου προς τον Storm θα ηταν να δει με ποσο πιο λιγο ρευμα ειναι σταθερος εκει που ειναι.απλα τα πραγματα.δεν του ειπε κανεις βαλε τον στα 4.7 τον επεξεργαστη και δωσε 1.48 ρευμα και ξεκινα να βλεπεις τι κανει.δεν διαφωνεις ετσι?

ο χλευασμος ομως μου την σπαει απλα για να πουμε κατι....

και εαν ισχυει η υπογραφη σου τοτε απο το να χλευαζεις μπορεις πολυ απλα να τον βοηθησεις στο νημα. :-D

Idle 1.38 Load 1.46 Turbo off LLC 100% (EXTREME), VCORE OFFSET +0.0025 10 ΕΛΛΗΝΙΚΟΙ ΧΑΡΑΚΤΗΡΕΣ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν μόλις έφυγαν από digital-master για παραγγελία τα http://www.skroutz.g...rase=seidon 240 και http://www.skroutz.g...-Black-1TB.html. Ελπίζω να έκανα καλές επιλογές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...