Προς το περιεχόμενο

Heroes of the Storm (Blizzard MOBA)


GhostRiderLSOV

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εγω παντως με i5 2500k στα 4.5 GHz, 8GB RAM και ΑΤΙ 6950 2GB φλασαρισμενη σε 6970 το παιζω πολυ κομπλε. 1920x1080 και ολα στα ulta βγαζει 50-60 fps απλα τρωω και κατι frame drops που και που στα 30-35 fps. Εχει μια βδομαδα που το ξεκινησα μου φανηκε αρκετα ενδιαφερον και ειδικα με παρεα ειναι οτι καλυτερο.


Παιδια μολις σημερα πηρα key, οποιος θελει ας κανει add στο battlenet να παιζουμε. To ID μου ειναι Vallinor#2904

Σε κανα add.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δυστυχώς δεν εχω λάβει πρόσκληση ακόμα για την closed beta αν και ειμαι 10 χρονια "πελάτης" της blizzard!! 2 φιλαράκια δεν έχουν κανένα game στο battle net παρόλο αυτά έλαβαν beta keys! Περισσεύει κανα κλειδακι? Θα ήθελα να το δοκιμαςω φαίνεται ενδιαφέρον game!

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Λοιπον για να μην το κουραζουμε το θεμα γιατι βλεπω και συνεχιζουν μερικοι να ζητανε κλειδια για το παιχνιδι οι τροποι ειναι 3 για να παιξεις αυτη την στιγμη

 

 

2)Να το κερδισεις απο καποιο διαγωνισμο

 

3)Να το αγορασεις ειτε επισημα απο την εταιρια,ειτε απο καποιο αλλο που το πουλαει πχ στις αγγελιες.

Επεξ/σία από Fulgore
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το 1ο που λες δεν ισχυει, πλεον εχει μπει στην βιβλιοθηκη ολων ανεξαρτητως αν εισαι στην beta, απλα αν το κανεις install και δεν εισαι μεσα σου πεταει μυνημα " Your Account is not authorized". Mail ερχεται κανονικοτατα αν μπεις στην closed beta απο Blizzard invitation.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωστοσο εχουνε να γινουνε ακομα πολλες μα πολλες βελτιωσεις στο παιχνιδι.

Περιμενετε open beta? ή κατευθειαν στο release?

Εγω υπολογιζω το release τελη καλοκαιριου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οσο πιο αργα βγαλει το παιχνιδι η εταιρια,τοσο πιο πολλα χρηματα θα οικονομησει απο το 30ευρω που εβαλε.Γιατι αν ηταν το παιχνιδι να εβγαινε πχ μετα απο λιγο καιρο κανενας δεν θα το αγοραζε.Παντως καμια σχεση με το Hearthstone το παιχνιδι απο πλευρας αποδοχης του κοσμου ψιλο απογοητευση σε αυτο το παιχνιδι η Blizzard ως τωρα. Μια το οτι εκατσε expansion στο Wow,το Hearthstone και σε λιγο και στο Starcraft,μια οτι ετοιμαζουν και το Overwatch,το ψιλο παρατησανε το παιχνιδι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ενταξει,το moba ειναι moba,δεν εχει την συνεχεια του wow ουτε την ξεπετα του hearthstone,με παιχνιδια του 5λεπτου.

μπορει για παιχνιδι της Blizzard να μην εχει τον κοσμο που ακομα και η ιδια περιμενε,παρολαυτα παιζει κοσμος στο παιχνιδι.

εχουνε κατσει τωρα τα end of season στο diablo και οπως ειπες και εσυ ετοιμαζουνε το fps,εξπανσιον στο starcraft...τι να πρωτοπαιξει και ο κοσμος; :P

παντως,εγω βλεπω (απο τις επαφες που εχω στο battle.net κυριως,οτι πολυς κοσμος παιζει 1-2 games και μετα θα μπεις για wow ή diablaki.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω παντως το βλεπω και στο topic αυτο καθαυτο οτι γενικα δεν υπαρχει ενεργητικοτητα οπως στα υπολοιπα παιχνιδια.Δες πχ ποσες σελιδες ειχε το Hearthstone σε περιοδο beta και ποσες το Heroes. Γενικα πρεπει να του ριξουνε παρα πολλη δουλεια γιατι αυτη την στιγμη βλεπω και πιο πολυ κοιτανε σε αλλα παιχνιδια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν ξερω τι παιζει και με τις τιμες.

οσοι δηλαδη θα ηθελαν να δωσουν ενα "χ" ποσο στο παιχνιδι για αγορα ενος skin/χαρακτηρα κτλπ

δεν νομιζω να εχουνε ολοι αυτην την δυνατοτητα με 8 και 10 ευρω το καθε σκιν.

το μονο καλο ειναι οτι καθε εβδομαδα υπαρχουν σε 3 skin discount 50% και εκει ειναι η μοναδικη ευκαιρεια

που μπορει να τσιμπησει κανεις κατι.

παρολαυτα το gameplay του παιχνιδιου μαρεσε απο την πρωτη στιγμη,το βρηκα πρωτοποριακο (δεν ξερω αν υπηρχε ηδη καποια moba με παρομοιο gameplay) και τουλαχιστον προς στιγμη ασχολουνται με το να βγαζουνε ~καθε μηνα εναν καινουργιο χαρακτηρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ολο το στυλ δεν ειναι και πολυ competitve προς το παρον. Μπαινεις απλα για να παιξεις λιγο αλλα δεν εχει καποιο ιδιαιτερο νοημα, δεν εχει αυτο το κατι παραπανω που θα σε κανει να κατσεις να παιξεις περα απο τα daily quest.

 

Επισης στα battleground θα ηθελα και το απλο το κλασικο χωρις κανενα objective.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...