Προς το περιεχόμενο

Heroes of the Storm (Blizzard MOBA)


GhostRiderLSOV

Προτεινόμενες αναρτήσεις

πρεπει να κοιταξεις απο που αγοραζεις καφε,γιατι με 5 ευρω τον καφε ερχομαι και στον φτιαχνω και εγω και σου χτυπαω και αφρογαλα αμα λαχει :P

 

anyway, https://www.g2a.com/heroes-of-the-storm-beta-cd-key-eu.htmlμε λιγοτερο απο 2,5ευρω εχετε το key απο εδω.

Ελα κακιες :P(Εβαλα και 2.5ευρω τα εισιτηρια :D)

Αλλα και στο παραπανω με 2.5ευρω δεν ειναι κακο :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Στο επόμενο patch θα δώσουν invites σε όσους παίζουν για να κάνουν invites φίλους. Λογικά θα είναι πολύ εύκολο να βρεις τότε. Αλλιώς δες όλα τα giveaway από reddit η αγοράζεις ένα 2-3€ από το g2a.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω παθει ατυχημα με το παιχνιδι! Προσπαθω προς το παρον να ανεβασω level 5 ολους τους χαρακτηρες! Πως στο καλο φτανεις level 30? το εχω καψει και ειμαι ακομα lvl 24... Streamαρω καθε βραδυ απο τις 11 και μετα για οποιον ψηνεται να με δει να παιδευομαι! :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω παθει ατυχημα με το παιχνιδι! Προσπαθω προς το παρον να ανεβασω level 5 ολους τους χαρακτηρες! Πως στο καλο φτανεις level 30? το εχω καψει και ειμαι ακομα lvl 24... Streamαρω καθε βραδυ απο τις 11 και μετα για οποιον ψηνεται να με δει να παιδευομαι! :)

μεχρι 40 πας,αλλα τα λεβελ του profile σου δεν λενε και τιποτα,δεν παιρνεις δηλαδη κατι εξτρα αναλογα με τα λεβελ που εισαι,παρα μονο σε καποια αρχικα quest μεχρι το λεβελ 16 αν θυμαμαι καλα!

 

κατα τ'άλλα ναι κυριος στοχος σου ειναι να τους πας ολους 5 λεβελ για να παιρνεις το 500αρη gold ετσι ωστε να μαζευεις λεφτα για αγορα χαρακτηρων ή master skins.

 

το κακο γενικα στο παιχνιδι ειναι οτι gold παιρνεις τα παιρνεις με τα daily quest και το 5levelup του καθε χαρακτηρα,οσο και να παιξεις μετα παιρνεις 20-30g το καθε match.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

μεχρι 40 πας,αλλα τα λεβελ του profile σου δεν λενε και τιποτα,δεν παιρνεις δηλαδη κατι εξτρα αναλογα με τα λεβελ που εισαι,παρα μονο σε καποια αρχικα quest μεχρι το λεβελ 16 αν θυμαμαι καλα!

 

κατα τ'άλλα ναι κυριος στοχος σου ειναι να τους πας ολους 5 λεβελ για να παιρνεις το 500αρη gold ετσι ωστε να μαζευεις λεφτα για αγορα χαρακτηρων ή master skins.

 

το κακο γενικα στο παιχνιδι ειναι οτι gold παιρνεις τα παιρνεις με τα daily quest και το 5levelup του καθε χαρακτηρα,οσο και να παιξεις μετα παιρνεις 20-30g το καθε match.

 

σύμφωνα με το pax east θα βάλουν gold rewards και στα profile lvls. και θα τα πάρεις και retroactively.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω γτ πηγα ευκολα στο 32 lvl???

Παιζε μονο quick match δινει πιο πολυ xp.

Aλλα για hero league θελει να εχεις κ 10 heroes αγορασμενους.Μαζευε χρυσο να παρεις πιο μετα...Εκτος βεβαια κ αν εχεις καποιον αγαπημενο και θελεις να τον εχεις.πχ εγω εχω παρει Raynor κ τον παιζω οταν εχω daily quest/εχω παει τους διαθεσιμους 5lvl...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν υπάρχουν άλλες διαγραφές πουθενά στο τρέχων πλάνο

το 40ο επίπεδο μου φάνηκε πολύ λίγο κάποιος μπορεί να ανέβει πολύ γρήγορα,

επίσης λίγο είναι και το 30ο για να αρχίσει να παίζει κάποιος hero league 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...