Προς το περιεχόμενο

Heroes of the Storm (Blizzard MOBA)


GhostRiderLSOV

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2500K / 8GB / 7870 και απο ssd. Ε θα στρωσει καποτε. Παλιοτερα απο αλλο acc που το χα alpha, δεν θυμαμαι να ειχε ζοριστει. Anyway. Thanks για την απαντηση!

Εχει θεματα το παιχνιδι ουτως ή αλλως με την αποδοση ειδικα αν τα βαλεις ολα Full και παιζεις σε υψηλη αναλυση,αυτο τουλαχιστον εγω ειδα σε 4κ αναλυση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μπήκα και εγώ beta τελικώς, όποιος θέλει να παίξουμε(γιατί ψάχνω και εγώ άτομα έτσι να μπαίνουμε) Prince#2122

Σε κανα add...

 

Μετα το τελευταιο patch ειδα καποια καλυτερα πραγματα ως προς την αποδοση και πιο γρηγορο map loading.

Εγω παντως με 2500k 4.5GhZ, 8GB ram και 6950 σε 1920x1080 και ολα στα full εχω μεσω μεσω ορο 56 fps με min 0 απ τα lag spikes. Και επισης το παιχνιδι τρωει παρα πολυ ram, γυρω στα 3.5 σε μενα.

 

Οποιος θελει ας με κανει add, DonPaul#2241

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά αν κάποιος έχει ένα κλειδάκι που εννοείται δεν το χρειάζεται και μπορεί να μου το στείλει θα του ήμουν ευγνώμων! Θέλω καιρό να το δοκιμάσω αλλα δεν έχω access..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα

Σε κανα add...

 

Μετα το τελευταιο patch ειδα καποια καλυτερα πραγματα ως προς την αποδοση και πιο γρηγορο map loading.

Εγω παντως με 2500k 4.5GhZ, 8GB ram και 6950 σε 1920x1080 και ολα στα full εχω μεσω μεσω ορο 56 fps με min 0 απ τα lag spikes. Και επισης το παιχνιδι τρωει παρα πολυ ram, γυρω στα 3.5 σε μενα.

 

Οποιος θελει ας με κανει add, DonPaul#2241

Θα σε κανω αυριο, λογικα το friend buff ισχυει ακομα ε; Για xp. Επισης ιδιο συστημα με καλυτερη καρτα κ ιδια αναλυση αλλα παλι τρωω τα spikes aka stutter. Ειμαι σε wireless , λες να ειναι αυτο; Τοσο ευαισθητο ειναι το ρημαδι;
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε κανα add...

 

Μετα το τελευταιο patch ειδα καποια καλυτερα πραγματα ως προς την αποδοση και πιο γρηγορο map loading.

Εγω παντως με 2500k 4.5GhZ, 8GB ram και 6950 σε 1920x1080 και ολα στα full εχω μεσω μεσω ορο 56 fps με min 0 απ τα lag spikes. Και επισης το παιχνιδι τρωει παρα πολυ ram, γυρω στα 3.5 σε μενα.

 

Οποιος θελει ας με κανει add, DonPaul#2241

Και παλι απαραδεκτο με τετοιο συστημα σε 1080p να μην εισαι σταθερα πανω απο 60 μην πω 80fps.Θελει πολλη δουλεια ακομα μεχρι να γινει Open το παιχνιδι στον κοσμο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πριν απο λιγο έπαιξα ενα game με την demon hunter αλλα οταν αρχισε το παιχνιδι ειδα

οτι τα talents της ηταν κλειδωμένα, τουλάχιστον τα μισά, ενω τα ξεκλείδωσα ολα. τι εγινε?, γιατι το εκανε αυτο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πριν απο λιγο έπαιξα ενα game με την demon hunter αλλα οταν αρχισε το παιχνιδι ειδα

οτι τα talents της ηταν κλειδωμένα, τουλάχιστον τα μισά, ενω τα ξεκλείδωσα ολα. τι εγινε?, γιατι το εκανε αυτο?

Γιατι ετσι σου μαθαινει και στο Tutorial αν παιξεις οτι δεν εχεις ολα τα Skill απο πρωτο level.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίδες,

μπορεί κάποιος να δοκιμάσει να παίξει ακόμη και στο try mode δε με ενοχλεί (χοντρική εκτίμηση θέλω) με hd 4600 και ram αν είναι δυνατόν 1866+ (αλλά και 1600 είναι ευπρόσδεκτα) να μου πει τα fps που μπορεί να πιάσει

(αν γίνεται σε διάφορα στάδια ρυθμίσεων low med κυρίως αλλά και τα high ευπρόσδεκτα και εδώ !)

 

ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν γεια σας και από μένα έτσι λοιπόν και εγώ ένας από τους τυχερούς που πήρε beta key περίμενα πολύ το παιχνίδι!άρχιζα να παίζω μου άφησε πολύ καλές εντυπώσεις και θα ήθελα να πω εγώ τι είδα

Θετικά:

1) Objectives και talents είναι κτ καινούργιο και μου αρέσουν παρά πολύ

2) Μικρές μάχες κτ που θα έλεγα ότι είναι πολύ καλό

3) Εύκολο στην εκμάθηση

4)αρκετά όμορφο περιβάλλον και καλά φτιαγμένες πίστες heroes κλπ δλδ καλό artwork

5)φοβερό gameplay και η έλλειψη gold και items δείχνει ποιος έχει σκιλλς τα teamfights είναι πολύ σημαντικά και είναι πιο στρατηγικό παιχνίδι

6)No lasthit και kills πράγμα που δν βοηθά στο να μην σε πριζουν και ks και λοιπές βλακείες όπως και για φαρμ

Αρνητικά:

1)Αρκετά lag spikes

2)ίσως κάτι άλλο εκτός από talents να βοηθήσει κάποιον που παίζει καιρό να μην βαριέται και να έχει λόγο να καεί!!!

3)ακριβά skins και heroes και λίγο gold από τις μάχες

 

Αυτααα ότι κάνω λάθος διορθώστε με

 

Αποστολή από το C1505 με τη χρήση Insomnia App

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θετικά:

1) Objectives και talents είναι κτ καινούργιο και μου αρέσουν παρά πολύ

5)φοβερό gameplay και η έλλειψη gold και items δείχνει ποιος έχει σκιλλς τα teamfights είναι πολύ σημαντικά και είναι πιο στρατηγικό παιχνίδι

6)No lasthit και kills πράγμα που δν βοηθά στο να μην σε πριζουν και ks και λοιπές βλακείες όπως και για φαρμ

 

 

 

Αποστολή από το C1505 με τη χρήση Insomnia App

 

 

What..

 

Σε περιπτωση που ακομα καποιος περιμενει key κ θελει να αγορασει , στο Kinguin παιζουν απο 7 ευρα

Κατα τα αλλα η Blizz τα δινει με 30αρια 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

What..

 

Σε περιπτωση που ακομα καποιος περιμενει key κ θελει να αγορασει , στο Kinguin παιζουν απο 7 ευρα

Κατα τα αλλα η Blizz τα δινει με 30αρια 

Καλα ουτως ή αλλως απο οτι βλεπεις δεν υπαρχει και μεγαλο ενδιαφερον ακομα και απο τον κοσμο που εχει ηδη παρει κλειδι για το παιχνιδι,και σε καποια Stream που βλεπω του Hearthstone βλεπω και πολλοι λενε οτι δεν εχουν παιξει ουτε ενα παιχνιδι του Heroes....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...