Προς το περιεχόμενο

Heroes of the Storm (Blizzard MOBA)


GhostRiderLSOV

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

τι θα γινει blizzard δωσε κανα invite, παιδια να ρωτησω τα accounts και τα stats που ειναι στη beta θα γινουν reset οταν βγει η κανονικη εκδοση?

Κρατας. Το μόνο που λογικά θα γίνει ρεσετ είναι το Hero league rankings. Το κάθε πότε θα δειξει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Για κάποιο λόγο με βγάζει στο Γερμανικό chatroom. Υπάρχουν άλλα; Ελληνικό;

 

Ε, ξέρεις, γερμανική αποικία η Ελλάδα κι έτσι. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για κάποιο λόγο με βγάζει στο Γερμανικό chatroom. Υπάρχουν άλλα; Ελληνικό;

 

Right click στο channel κ leave

Μετα γραφεις στο chat /join General Chat(enGB)

 

Το ειχε κανει κ σε μενα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια να ρωτησω τι παιζει με τα network spikes αν τα λεω καλα??οφειλονται στο πισι η στην συνδεση?

 

κοίτα, εμένα που δεν ήταν με τπτ playable, μετά απο σχόλιο φίλου εδώ (frameskips που μπορείς άνετα να τα μεταφράσεις σε fps lag / aka performance) ήταν αποτέλεσμα της wireless σύνδεσής μου. με το που έβαλα καλώδιο ακούμπησε τα 60fps και δεν ξαναείδα spike ποτέ. Αυτά για μένα πάντα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κοίτα, εμένα που δεν ήταν με τπτ playable, μετά απο σχόλιο φίλου εδώ (frameskips που μπορείς άνετα να τα μεταφράσεις σε fps lag / aka performance) ήταν αποτέλεσμα της wireless σύνδεσής μου. με το που έβαλα καλώδιο ακούμπησε τα 60fps και δεν ξαναείδα spike ποτέ. Αυτά για μένα πάντα.

Με ctrl+alt+f βλέπεις τα frames, ping και spikes/min.

 

To freeze Που κάνει το Game είναι λόγο packet loss της γραμμής η του σερβερ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://eu.battle.net/heroes/en/blog/18141102/invite-your-friends-to-join-closed-beta-testing-04-03-2015

Παιδια αν τυχον και κερδισει κανεις κανα κλειδι πολυ ευχαριστως να μου δωσει ενα για ενα φιλαρακι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://eu.battle.net/heroes/en/blog/18141102/invite-your-friends-to-join-closed-beta-testing-04-03-2015

Παιδια αν τυχον και κερδισει κανεις κανα κλειδι πολυ ευχαριστως να μου δωσει ενα για ενα φιλαρακι...

Μην το παρατραβας. Εδω υπαρχουν ατομα που θελουν κλειδι γιατι δεν μπορουν να παιξουν οι ιδιοι τους φιλους του καθενος θα σκεφτονται....

 

Στην τελικη εγω βλεπω και στο Insomnia και πουλανε κλειδια για το Heroes στα 10 ευρω που ειναι ας πουμε 2 καφεδες.Οποιος οντως εχει αναγκη κλειδι προφανως και θα αγορασει ενα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μην το παρατραβας. Εδω υπαρχουν ατομα που θελουν κλειδι γιατι δεν μπορουν να παιξουν οι ιδιοι τους φιλους του καθενος θα σκεφτονται....

 

Στην τελικη εγω βλεπω και στο Insomnia και πουλανε κλειδια για το Heroes στα 10 ευρω που ειναι ας πουμε 2 καφεδες.Οποιος οντως εχει αναγκη κλειδι προφανως και θα αγορασει ενα.

πρεπει να κοιταξεις απο που αγοραζεις καφε,γιατι με 5 ευρω τον καφε ερχομαι και στον φτιαχνω και εγω και σου χτυπαω και αφρογαλα αμα λαχει :P

 

anyway, https://www.g2a.com/heroes-of-the-storm-beta-cd-key-eu.htmlμε λιγοτερο απο 2,5ευρω εχετε το key απο εδω.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...