Προς το περιεχόμενο

Heroes of the Storm (Blizzard MOBA)


GhostRiderLSOV

Προτεινόμενες αναρτήσεις

εγώ μέσα. ps1: σε competitive με σωστό setup είναι τόσο squishy που κάνει την valla να φαίνεται tank. ps2: συνεχίζεται το win streak αν και έχει φάει τρελό ξύλο. in short, εάν σε πιάσουν σε κακό σημείο = rip. πρέπει να παίζεις τόσο προσεκτικά που να είσαι πίσω και από τα main assasins εάν θες να δουλέψει η sylvana. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εμενα παντως για αγνωστο λογο μετα το Patch μου ειχαν γυρισει τις ρυθμισεις της οθονης σε 1920x1080 και παιζοντας σε παιχνιδι παρατηρησα τα Fps να πεφτουν μεχρι και σε 70 σε καποιο σημειο με το συστημα της υπογραφης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν έχει όντως καμία διαφορά, για να μην πω ότι ενώ έχω το ίδιο latency, το movement δείχνει να έχει ένα ''delay'' που δεν είχε πριν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χθες βράδυ την ωρα που σχεδόν ειχαμε κερδίσει αφού είχαμε μπουκαρει μέσα ενω οι άλλοι βολοδερναν τρώω κόλλημα στο παιχνιδι ενω όλα τα υπόλοιπα λειτουργούσαν κανονικά και μετα απο 5 λεπτα d/c...στο νεο login οι άλλοι 3 είχαν πάρει νίκη και εγώ ήττα....+ οτι μου λέει πρεπει να παίξω ενα φάουλ.παιχνιδι αλλιως είμαι flagged leaver......ελεος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εμενα γτ δεν μου τα εχει κανει ποτε αυτα???τοσο τυχερος ειμαι???

δοκιμασα την keriggan σημερα...κρυφο ταλεντο το κοριτσι...η 4η στην λιστα των heroes!!!αντε να δουμε τι θα κανω τα αλλα 34κ gold!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...