Προς το περιεχόμενο

Heroes of the Storm (Blizzard MOBA)


GhostRiderLSOV

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1.9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

γίνεται να μου στείλετε και έμενα ένα κλειδάκι?περιμένω πάνω από 4 μήνες και ακόμα τίποτα

Ευχαριστω

Υπαρχουν ξερεις και κλειδια με 3-5ευρω που ειναι στην ουσια ενας καφες .....

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπαρχουν ξερεις και κλειδια με 3-5ευρω που ειναι στην ουσια ενας καφες ....

Σκεφτομαι να αγορασω ενα κινητακι απο κινα μιλαμε σφαιρατο εργαλειο και μονο 40 κολωνακιωτικοι καφεδες. :ph34r:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γίνεται να μου στείλετε και έμενα ένα κλειδάκι?περιμένω πάνω από 4 μήνες και ακόμα τίποτα

Ευχαριστω

 

Σκεφτομαι να αγορασω ενα κινητακι απο κινα μιλαμε σφαιρατο εργαλειο και μονο 40 κολωνακιωτικοι καφεδες. :ph34r:

Ας κατσει να κλαιγεται τοτε τι να σου πω. Τα βλεπω και στο Facebook που κραζουν για το Heroes of the storm και τα κλειδια που δεν εχουν παρει.Αλλοι λενε οτι ειναι χρονια συνδρομητες του Wow,αλλοι οτι εχουν ολα τα παιχνιδια κτλπ αλλα κανενας δεν μπορει να δωσει 3 ευρω να το παρει σε κλειδι.....Fck logic.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω @Fulgore το αγορασα 20€ στις αρχες κ μετα απο 3 μερες μου ηρθε inv...γινεται να μην το πουλησω?κ εχω μαζεψει αλλα 3 κλειδια...Αλλα αυτο που μου σπαει τα νευρα ειναι οτι σε προσεγγιζουν ατομα με σκοπο να τους το χαρισεις κ σε δουλευουν οταν καταλαβαινουν οτι δν εισαι κοροιδο.

Οποιος πραγματικα θελει,θα δωσει κ 5 και 10 για να παιξει...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω @Fulgore το αγορασα 20€ στις αρχες κ μετα απο 3 μερες μου ηρθε inv...γινεται να μην το πουλησω?κ εχω μαζεψει αλλα 3 κλειδια...Αλλα αυτο που μου σπαει τα νευρα ειναι οτι σε προσεγγιζουν ατομα με σκοπο να τους το χαρισεις κ σε δουλευουν οταν καταλαβαινουν οτι δν εισαι κοροιδο.

Οποιος πραγματικα θελει,θα δωσει κ 5 και 10 για να παιξει...

Ετσι ακριβως ειναι αγαπητε,βλεπω πχ στο G2A και το παιχνιδι κοστιζει 4ευρω. Ειναι δηλαδη τοσο μεγαλο κοστος για παιχνιδι που υποτιθεται θα το παιξεις για καιρο και τωρα και οταν βγει επισημα απο το να καθεσαι και να περιμενεις τοσους μηνες(και να κλαιγεσαι απο δω και απο εκει οπως αρκετοι στα Forum/facebook κλπ)?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Έχοντας παίξει κάποια matches, να πω και 'γω τη γνώμη μου για το παιχνίδι. Μου αρέσει ιδιαίτερα το ότι ξεφεύγει από το κλασικό των MOBA Farm-Items-Carry, εδώ δεν υπάρχει ''κουβάλημα'', άμα δεν ξέρεις να παίζεις δεν κάνεις απλά. Με λίγα λόγια, αν δεν πέσεις σε καλό team όπου ΟΛΟΙ θα ξέρουν να παίζουν, δεν υπάρχει ελπίδα. Τα kills δεν παίζουν ρόλο, αν δεν παίρνεις camps και το main objective(Dragon Knight/Garden Terror κλπ) και να έχεις ξεφτιλίσει την αντίπαλη ομάδα στα battles, από τη στιγμή που χάνεις τα objectives/camps έχασες. Τα maps είναι ωραία, και λογικά θα προσθέτουν συχνά-πυκνά καινούργια ώστε να μην βαριέσαι το ίδιο και το ίδιο. Τα αρνητικά του για μένα είναι κάποια lag spikes που προκύπτουν τα οποία μπορεί να σε κάνουν να μην κουνιέσαι καν, το ότι πληρώνεις για mounts(Ειδικά το ένα έχει 20 ευρώ, έλεος απλά). Επίσης, την επιλογή να φτιάξεις εσύ ο ίδιος δικό σου παιχνίδι θα την έχει η τελική έκδοση να φανταστώ, γιατί η BETA δεν είδα να έχει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ετοιμασου για την τριτη,μπαινει patch με πιθανη προσθεση της Sylvana και δωρακι εως (40lvl) 10.000 gold.Επισης στην ομαδα την ελληνικη του heroes of the storm εβγαλαν ενα κατι σαν review με νεο map.Οσο για τα spikes λογικα ειναι επειδη ειναι σε beta mode ακομα.Οσο για τα υπολοιπα ++++...ομαδικοτητα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχοντας παίξει κάποια matches, να πω και 'γω τη γνώμη μου για το παιχνίδι. Μου αρέσει ιδιαίτερα το ότι ξεφεύγει από το κλασικό των MOBA Farm-Items-Carry, εδώ δεν υπάρχει ''κουβάλημα'', άμα δεν ξέρεις να παίζεις δεν κάνεις απλά. Με λίγα λόγια, αν δεν πέσεις σε καλό team όπου ΟΛΟΙ θα ξέρουν να παίζουν, δεν υπάρχει ελπίδα. Τα kills δεν παίζουν ρόλο, αν δεν παίρνεις camps και το main objective(Dragon Knight/Garden Terror κλπ) και να έχεις ξεφτιλίσει την αντίπαλη ομάδα στα battles, από τη στιγμή που χάνεις τα objectives/camps έχασες. Τα maps είναι ωραία, και λογικά θα προσθέτουν συχνά-πυκνά καινούργια ώστε να μην βαριέσαι το ίδιο και το ίδιο. Τα αρνητικά του για μένα είναι κάποια lag spikes που προκύπτουν τα οποία μπορεί να σε κάνουν να μην κουνιέσαι καν, το ότι πληρώνεις για mounts(Ειδικά το ένα έχει 20 ευρώ, έλεος απλά). Επίσης, την επιλογή να φτιάξεις εσύ ο ίδιος δικό σου παιχνίδι θα την έχει η τελική έκδοση να φανταστώ, γιατί η BETA δεν είδα να έχει.

Custom game λέγεται. Μπορείς να κάνεις δικό σου Game με όποιον θέλεις.

 

Τα mounts γιατί είναι πρόβλημα? Κάνεις δεν σε αναγκάζει να αγοράσεις, είναι καθαρά cosmetic όπως και τα skin... Και στο φινάλε σου έχει και το piggy bank αν θες να σκάσεις 20κ gold...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μπορω να πω οτι ενα απο τα πιο low price τετοιου ειδους...δλδ οτι θελησεις να αγορασεις με real χρηματα απλα ειναι για αομορφια κ δεν επηρεαζουν την δυναμικη του καθε hero σου.Αρα μπορουμε να πουμε οτι ενα πολυ σωστο συστημα-game.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...