Προς το περιεχόμενο

Προτάσεις για αγγελίες


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Super Moderators

Καλησπερα σας,

δεν γνωριζω αν εχει αναφερθει ξανα σαν προταση καθως διαβασα ορισμενες σελιδες αλλα οχι το συνολο.

Δεν μπορει με καποιον τροπο να γινεται πιστοποιηση στα μελη;Τοσο με ταυτοτητα,οσο και με καποια αλλα εγγραφα και στις αγγελιες να φαινεται ποιος ειναι πιστοποιημενος και ποιος οχι.Δεν εννοω να ειναι υποχρεωτικη η πιστοποιηση αλλα τουλαχιστον αυτος που εχει κανει την πιστοποιηση, θα εχει περισσοτερες πιθανοτητες να πουλησει ή να αγορασει σαν πιο φερεγγυος.

 

Ευχαριστω για τον χρονο σας,

Δημητρης

 

Η πιστοποίηση με ταυτότητα ή με άλλο επίσημο/προσωπικό έγγραφο δεν είναι εφικτή για εμάς καθώς μας οδηγεί σε δύσκολα σημεία από πλευράς νομοθεσίας.

 

Μου μυριζει κατι με app insomnia συνδεδεμενο με δαχτυλικο αποτυπωμα,συνδεδεμενο με τραπεζα πληροφοριων nsa και εναν σκοτεινο τυπο με ενα βαζακι βαζελινη.

 

Στον τύπο με ένα βαζάκι βαζελίνη έπεσες μέσα.  :-D

 

Θα πάμε και σε νεώτερη έκδοση της πλατφόρμας του forum.

 

 

Θα πάμε σε άλλα κόλπα. ;)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

  • Super Moderators

Οχι δε θελουμε αλλη πλατφορμα..

 

 

Αἰτεῖτε, καὶ δοθήσεται ὑμῖν, ζητεῖτε, καὶ εὑρήσετε, κρούετε, καὶ ἀνοιγήσεται ὑμῖν

(Ματθ. 7,7)

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορει να μου στειλει μνμ ενας mod σχετικα με μια αρνητικη αξιολογηση που ελαβα?

 

Δεν   χρειαζεται....

 

Κανεις  αναφορα  στην  αξιολογηση   χωρις   συναλλαγη   οπως  σου  εκανα  και  σβηνεται.....

Σβηστηκε  κιολας....

 

Μπραβο    αμεσοτητα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν  ειναι   αναγκη,,,,

 

Ας   ειδοποιηθει    πρωτα   κι  αν  συνεχισει   το  ιδιο   μπαιρακι   τοτε.....


Ηδη   σβηστηκε   απ  οτι   βλεπω.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Σε αυτές τις περιπτώσεις, στέλνετε αναφορά και αναλαμβάνει ο πρώτος διαθέσιμος συντονιστής.

 

Μην απαντάτε μέσω αξιολόγησης, αναφορά και τίποτε άλλο. (Δεν λέω ότι συνέβη εδώ κάτι τέτοιο, γενική παρατήρηση).

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα. Επειδή γίνεται γίνεται λόγος για την αρνητική αξιολογηση, την οποία έκανα στο μέλος πανος999, ήθελα να μάθω αν έκανα κάτι λάθος. Από τη στιγμή που μια ο εν προκειμενω πωλητής, αθετησε την συμφωνία που είχαμε, δεν δικαιουμαι να του κάνω αρνητική αξιολογηση παραθετωντας ως σχόλιο τα γεγονότα; Εάν πραγματικά έχω καταλάβει κάτι λάθος, να ζητήσω και συγγνώμη στο παιδί. Έχω κάνει αρκετές συναλλαγές μέσω των αγγελιών και ως πωλητής και ως αγοραστής. Δεν έχω αντιμετωπίσει μέχρι τώρα θέματα ούτε έχω βάλει άλλη αρνητική αξιολογηση. Όταν όμως εξαπατασαι από τον πωλητή, αυτός δεν είναι ο τρόπος για να το κάνεις γνωστό στα υππλοιπα μέλη;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...