Προς το περιεχόμενο

Προτάσεις για παιχνίδι από 2 ή περισσότερα άτομα στο ίδιο PC [couch, co-op, vs, split screen]


Koritsi_Gia_PC

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Είναι πολύ διαφορετικό με το DMC4 (και φυσικά δεν το συγκρίνω όπως και να' χει..). :-)

Αλλά έχει μοναδικό στυλ και αυτό, και αναμφίβολα στο Co-op έχει πολλά περισσότερα να δώσει (γιαυτό άλλωστε είναι σχεδιασμένο).

 

Μπορείς να δοκιμάσεις και το Bionic Commando που βγήκε πέρσυ ή αρχές τις χρονιάς (δεν θυμάμαι καλά :P)

 

ΠΑΙΧΝΙΔΑΡΑ!

 

Σε όποιον αρέσουν τα 2D αυτός ο τίτλος είναι MUST! Θα πείσω 2-3 φίλους μου να ψωνίσουν ένα Random Gamepad να μαζευόμαστε να το παίζουμε!

 

Έχει Campaign από 1 μέχρι 2 (co-op) παίκτες όπου πάει και Split-screen όταν χωρίζονται πολύ! Και επίσης έχει και Multiplayer maps που από 2 μέχρι 4 παίκτες μπαίνουν σε μια πίστα (διαφορετικοί ήρωες) και σφαγιάζονται αλύπητα! :P

 

Πραγματικά δύσκολο παιχνίδι (στο Hard μιλάμε πάντα) και πολύ ενδιαφέρον και διασκεδαστικό..! Ευχαριστώ DJ_Duker!

 

/Koritsi_Gia_PC

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 222
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Έλα ρε Παππούλη.. ποια όπλα.. ο Γάντζος είναι ότι είναι το Rope στα Worms.. δηλαδή το ψωμί και το αλάτι του παιχνιδιού!

 

Άσε που είναι ΠΟΛΥ δύσκολο.. γουστάρω τα δύσκολα. :-)

 

EDIT:

IGN Review: Bionic Commando Rearmed

 

Closing Comments

Bionic Commando Rearmed sets a new benchmark for downloadable console games. The best elements of the original are back, but have been upgraded to be better than before. The new bosses add a more interesting challenge and the final level is one for the ages. And, of course, the visuals are brilliant. The remastered soundtrack is fantastic as well. From top to bottom, Bionic Commando Rearmed is an incredible game that's well worth owning.

 

bionicommando766.png

 

Έλα, ξέρω πότε ενθουσιάζομαι με παιχνίδια.. :P

 

/Koritsi_Gia_PC

Επεξ/σία από Koritsi_Gia_PC
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν δε το έχεις ήδη παίξει,παίξε το Mashed και θα με θυμηθείς.Εθιστικό παιχνίδι,τρελό γέλιο και γενικά ότι πρέπει για να κάνεις περάσεις ευχάριστα(μερικές έως πάρα πολλές) ώρες με τη παρέα σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν το έχω παίξει.. το είδα όμως και έχει αρκετά στοιχεία από CTR (Crash Team Racing) το οποίο το λιώναμε! :-)

 

Ty. Θα το παίξουμε!

 

P.S: Χθες παίζαμε Bionic Commando περίπου 3 ώρες με ένα κολλητό (από τους καλύτερους Gamer της παρέας μου) +2 θεατές, και κάναμε περίπου 3 ώρες να περάσουμε τη πρώτη πίστα! This game roxx hard! :P

 

/Μαρία

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πόσο προχωρήσατε? Είναι κάπου 19 πίστες αν θυμάμαι καλά..

 

Το τερματίσατε (στο Hard μιλάμε πάντα)?

 

/Μαρία

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 μήνες μετά...

λιπών αυτό που θέλω είναι να μου πείτε πια games υπάρχουν στο pc με split screen χωρίς να χρειάζεται να παίξω με 2 pc .

μόνο το Evolution GT και το pro 9 ξέρω :-(

(ότι νάνε games racing,fps,....)

thanks προκαταβολικά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ορίστε http://pcsplitscreen.freehostia.com/. Πάτα Games και θα δεις ΟΤΙ υπάρχει.

 

Βρίσκεις έναν τίτλο, τον κάνεις C&P στο blackle και βλέπεις περί τίνος πρόκειται.

 

I would STRONGLY advise you Bionic Commando στο Hard. If you and your friends got bawls, give it a try. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

ευχαριστώ πολύ !!! :-):-):-)

 

---------- Το μήνυμα προστέθηκε στις 14:24 ----------

 

με έσωσες δεν ήξερα πως να κάνω split-screen στο left 4 dead

Επεξ/σία από hackerw32
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

όχι πως τώρα μπορώ (δεν έχω xbox controller) :(

omg τώρα πρόσεξα ότι είσαι κοπέλα

μα καλά πως και ασχολείσαι με τέτοια?

 

---------- Το μήνυμα προστέθηκε στις 00:07 ----------

 

συνήθως τα κορίτσια ασχολούνται με facebook , msn ...

μη μου πεις ότι θες να γίνεις προγραμματίστρια!

 

---------- Το μήνυμα προστέθηκε στις 00:12 ----------

 

τώρα κατεβάζω Bionic Commando...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...