Προς το περιεχόμενο

Προτάσεις για παιχνίδι από 2 ή περισσότερα άτομα στο ίδιο PC [couch, co-op, vs, split screen]


Koritsi_Gia_PC

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Οι φημες λενε οτι ο το εφευρε ο Τσακ Νορρις και το πουλησε στην γωνστη εταιρια.:devil:

χαχαχα δεν μου άρεσε καθόλου πάντως. Το έπαιξα σήμερα και δεν διέκρινα το κάτι ιδιαίτερο. Για τα γραφικά ας μν μιλήσω καλύτερα!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • 1 μήνα μετά...

Με τον φίλο μου κοντεύουμε να τερματίσουμε το resident evi 5. Μας άρεσε πολύ το co-op του. Ψάχνουμε για παρόμοια tps/fps παιχνίδια για να τα τερματίσουμε. Από ότι καταλάβατε μιλάω για co-op campaign. Επίσης έχουμε δοκιμάσει και το left 4 dead 2 αλλά τελικά δεν το παίξαμε για διάφορους λόγους. Παίξαμε και λίγο το portal 2 αλλά γρήγορα το βαρεθήκαμε και αυτό. Οπότε κοιτάμε για ένα καλό παιχνίδι που να έχει πολύ καλή συνεργασία των 2 παικτών όπως το resident evil 5. Λοιπόν τι έχετε να προτείνετε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοίτα να δεις, ε; Θα περίμενε κανείς αυτά ειδικά να έχουν online co-op campaign. Weird.

 

Επιπλέον, δεν είχα προσέξει πως ήμασταν στο PC section :rolleyes:

Gears of War?

Rainbow Six? (Δεν το λες παρόμοιο με το Resi, αλλά σίγουρα έχει co-op campaign. Το 2 (Vegas), γιατί το 1 έχει ξεχωριστά τα maps του campaign χωρίς το plot και τα cut-scenes.)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 χρόνο αργότερα...

Λέμε με τη κοπέλα μου να αρχίσουμε multiplayer παιχνίδια...

Για αρχή έβαλα το Virtual Tennis 4, λέω όμως να δοκιμάσουμε και κανένα άλλο!

Έχετε υπόψην σας τίποτα διασκεδαστικό για multiplayer?

 

:)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λάθος μου, δε διευκρίνισα πως όταν λεω multiplayer εννοώ παιχνίδια που μπορούμε να παίζουμε σε ένα PC μαζί, σαν σε κονσόλα!

Ευχαριστώ για τις προτάσεις, NFS και COD δε νομίζω να τις κινήσουν και πολύ το ενδιαφέρον!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...