Προς το περιεχόμενο

Καλές εκτπώσεις στη vodafone σε διάφορα κινητά


Lokokokakau

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 2,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

...αυτο που γινετε παντως ειναι ψιλοξεφτιλα...ας γραψουν οτι εχουμε τοσα διαθεσιμα και οποιος προλλαβει....μια βαζουν το G μια το 820....ερε γλεντια!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το 13830 από κινητό voda τι χρέωση έχει ξέρουμε?

Για τους συνδρομητές συμβολαίου, Καρτοπρογράμματος, καρτοκινητού Vodafone, Vodafone CU και Vodafone International είναι 0,25 € / κλήση και εφαρμογή χρέωσης το 61ο δευτερόλεπτο

Το bold δεν καταλαβαίνω

 

Edit: 0,25 η κλήση είναι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε εμένα στείλαν μικτά σήματα. Αυτό που πήρα για εμένα σε κατάστημα από το κατάστημα μου είπαν ότι παρέλαβαν κομμάτια αλλά δεν μπορούν να δουν εάν είναι για μένα και πως θα μου έρθει sms από την vodafone για να παραλάβω...

Το εχω ηδη απαντησει αυτο. Οσα τεμαχια παραγγελθηκαν για παραλαβη απο καταστημα εμφανιζονται στο συστημα οτι ΤΑ ΠΑΡΗΓΓΕΙΛΕ ΤΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΚΑΙ ΟΧΙ "ΕΜΕΙΣ"... κατοπιν παραλαβης απο το καταστημα ενημερωνεται εσωτερικα απο τα κεντρικα (ααργοοοοοοτερα) για ποιον ειναι τι και με τι στοιχεια...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παρελαβα και εγω αλλα ειναι κριμα για τα παιδια που δε πηραν και επεσε κανονικα η παραγγελια

η διακαιολογια δε καταχωρηθηκε σωστα ειναι τραγικη ελπιζω να σας δωσουν κανενα αλλο της προκοπης

για κομματια απο lg δε νομιζω να ξαναβρουν

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το εχω ηδη απαντησει αυτο. Οσα τεμαχια παραγγελθηκαν για παραλαβη απο καταστημα εμφανιζονται στο συστημα οτι ΤΑ ΠΑΡΗΓΓΕΙΛΕ ΤΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΚΑΙ ΟΧΙ "ΕΜΕΙΣ"... κατοπιν παραλαβης απο το καταστημα ενημερωνεται εσωτερικα απο τα κεντρικα (ααργοοοοοοτερα) για ποιον ειναι τι και με τι στοιχεια...

 

Δηλαδή τι πρέπει να τους πω;... μπερδέυτηκα λιγάκι... Ξέρουν ότι είναι για μένα και κάνουν την πάπια;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω χθες πηγα σε ενα καταστημα voadafone τους ειπα πως θελω να μου πουν σε τι σταδιο βρισκεται η παραγγελια μου πηγα να τους δωσω το κωδικο παραγγελιας αλλα αυτος μ ζητησε το ονομα μου και με ρωτησε τι κινητο ειναι, παει στην αποθηκη και μ λεει δεν εχουμε κατι για σενα στο ονομα σου θα σε ειδοποιησουμε μολις ερθει (αν και ετσι οπως τον εβλεπα ειναι σαν να τ χανε και να με δουλευε) τ αναφερω πως πολλοι δεν ειδοποιηθηκαν αλλα παρολα αυτα παραλεβαν συσκευες αρχισε παλι το βιολι του , μ λεει εχω 3 htc μονο π ηρθαν ... τ ειπα να καλεσουμε στ κεντρικα αρχισε αυτη δεν ξερουν ... τελικα πηρα στ 13830 εδωσα στ στοιχεια μ και ειπαν θα παρουν τηλ ..

καλα ρε παιδια σε εσας οταν καλουσαστε στ 11830 πως σας ελεγαν για την πορεια τς παραγγελιας σας?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ έβαλα τη μάνα μου να πάρει γιατί δεν έχω βόντα

Δεν πολυκατάλαβα τι της είπε, είδε πάντως το "αίτημά"(παραγγελία) μου και είπε ότι είναι σε αναμονή, περιμένουν από την εταιρία να τους έρθουν κινητά!?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τι εγινε τελικα με το htc 8s?υπαρχει η εχει εξαντληθει?πηγα σημερα στη βοντα και δεν ειχαν ιδεα οι υπαλληλοι.....και μου ειπαν οτι θα με ενημερωσουν αυριο μαλλον εαν καταφερουν να επικοινωνησουν με τα κεντρικα.............μηπως ξερετε τιποτα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μονο απο το facebook στη σελιδα τους αν στειλετε προσωπικο μυνημα θα μαθετε σιγουρα,με τον κωδικο παραγγελιας σας

εμενα απο το fb χθες το βραδυ μ ειπαν οτι εφαγα ακυρο να περιμενω τηλεφωνο για αντιπροσφορα  ενω με Mail που τους ειχα στειλει και μ ρθε χθες το μεσημερι απαντηση μ αναφερουν τ εξης Αγαπητέ κύριε χχχχχ,

                           

Παραλάβαμε το e-mail που μας αποστείλατε και θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε πως τις επόμενες ημέρες, θα επικοινωνήσουμε μαζί σας τηλεφωνικώς αναφορικά με την παραγγελία που έχετε υποβάλει από το online κατάστημά μας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εμενα απο το fb χθες το βραδυ μ ειπαν οτι εφαγα ακυρο να περιμενω τηλεφωνο για αντιπροσφορα  ενω με Mail που τους ειχα στειλει και μ ρθε χθες το μεσημερι απαντηση μ αναφερουν τ εξης Αγαπητέ κύριε χχχχχ,

                           

Παραλάβαμε το e-mail που μας αποστείλατε και θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε πως τις επόμενες ημέρες, θα επικοινωνήσουμε μαζί σας τηλεφωνικώς αναφορικά με την παραγγελία που έχετε υποβάλει από το online κατάστημά μας.

λογικα θα σε παρουν να σου προσφερουν κατι αλλο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...