Προς το περιεχόμενο

[megathread] Amazon.co.uk Black Friday / amazon.de Cyber Monday 2013 + 2014


PETROS13

Προτεινόμενες αναρτήσεις

 

Οχι. Η κεφαλη ειναι πολυ μικρη και ακομα και στα γενια γεμιζει αρκετα ευκολα με τριχες. 10 ευρω την ειχα παρει σε προσφορα απο τον σκλαβενιτη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

ω ρε μεσα επεσα 50% τον βαλανε, κανα σιτε να παιξοεμε στοιχιμα τις επκτωσις του amazon υπαρχει :-D ?

Ναι αλλά 50% από την αρχική τιμή στις 110 λίρες όχι την κανονική στις 70

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γενικα φετος τιποτα το ιδιετερο.

(Με τα ταχυδρομικα) σε καποια μικρα πραγματα εχει καλες τιμες αλλα δεν αξιζει λογο μεταφορικων

Εγω πηρα χτες μια καμερα και ενα σετ κρεμων αλλα απο γερμανια εγω παιρνω 3€ ελλαδα απο οτι ειδα 9€ ηταν..

Αγγλια .. ΑΣΤΑ ΝΑ ΠΑΝΕ 

(20λιρες κατω το Samsung Galaxy ZOOM)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γενικα φετος τιποτα το ιδιετερο.

(Με τα ταχυδρομικα) σε καποια μικρα πραγματα εχει καλες τιμες αλλα δεν αξιζει λογο μεταφορικων

Εγω πηρα χτες μια καμερα και ενα σετ κρεμων αλλα απο γερμανια εγω παιρνω 3€ ελλαδα απο οτι ειδα 9€ ηταν..

Αγγλια .. ΑΣΤΑ ΝΑ ΠΑΝΕ 

(20λιρες κατω το Samsung Galaxy ZOOM)

 

δεν αξιζει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.amazon.de/gp/product/B00BETYELC/ref=ox_sc_act_title_1?ie=UTF8&psc=1&smid=A3JWKAKR8XB7XF

Είναι αυτήν την στιγμή στα 79 (βγαίνει 91,49 με τα μεταφορικα ) Από 109 στο σκρουτζ  , μικρή διαφορά αλλά για κάποιον που ψάχνει φωτογραφική έχει και πολύ καλά reviews

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.amazon.de/gp/product/B00BETYELC/ref=ox_sc_act_title_1?ie=UTF8&psc=1&smid=A3JWKAKR8XB7XF

Είναι αυτήν την στιγμή στα 79 (βγαίνει 91,49 με τα μεταφορικα ) Από 109 στο σκρουτζ  , μικρή διαφορά αλλά για κάποιον που ψάχνει φωτογραφική έχει και πολύ καλά reviews

 

την εχει φιλος, πολυ καλη καμερα για τα λεφτα της

 

 

Το Amazon Prime ισχύει μόνο για Αγγλία;

δεν ισχυεει για Ελλαδα :(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την gopro την πήρα στα 285Ε αλλά έχω βάλει κάρτα που δεν έχει λεφτά μέσα. Μήπως να την ακυρώσω; Λέτε να παίξει φτηνότερα; Για το ψαροτούφεκο την θέλω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτο τι κινητο ειναι? Πρωτη φορα την βλεπω αυτην την μαρκα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...