Προς το περιεχόμενο

Έχω βγάλει 3 φορές επιχείλιο έρπη σε 1 μήνα


BLuE_PaNtHeR

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αρχιζει να το οιδημα στο χειλος κ κατι σαν να σε τραβαει.Αρχιζουν να φαινονται κ οι πρωτες πυωδεις κεφαλες.

 

Το 3-4 φορες ετησιως ειναι πολυ. Υποτροπιαζει ο ιος εξαιτιας αδυναμου ανοσοποιητικου. Εγω εχω να βγαλω 2τια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 110
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Eγω θυμαμαι παλια με μια κοπελα που έβγαινα μου ειχε πει οτι ειχε έρπη στο στομα αλλα δεν της ειχε βγει ακομα... τρεχα γυρευε τι θα ειχε κανει... δεν την φιλησα ποτε αν και ωραιο γκομενακι  :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eγω θυμαμαι παλια με μια κοπελα που έβγαινα μου ειχε πει οτι ειχε έρπη στο στομα αλλα δεν της ειχε βγει ακομα... τρεχα γυρευε τι θα ειχε κανει..

 

 

Εγω οταν προτοεβγαλα παλι δεν ειχαν καν ακουμπισει κοπελα η αγορι οποτε τζαμπα το εχασες το γκομενακι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω οταν προτοεβγαλα παλι δεν ειχαν καν ακουμπισει κοπελα η αγορι οποτε τζαμπα το εχασες το γκομενακι...

 

Δεν κολλαει αυτο το πράμα? βαριεμαι και να γκουγκλαρω τωρα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν κολλαει αυτο το πράμα? βαριεμαι και να γκουγκλαρω τωρα.

 

 

Κολαει βρε αλλα δεν ειναι οτι η κοπελα το εβγαλε γιατι ειχε κανει τις πιπες επιστημη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κολαει βρε αλλα δεν ειναι οτι η κοπελα το εβγαλε γιατι ειχε κανει τις πιπες επιστημη.

 

Ε για αυτο δεν την φιλησα. Επειδη κολλάει. Εισαι σιγουρος οτι δεν μεταδιδεται και σεξουαλικα αυτο? γιατι μου ειχε πει πως της αρεσουν τα στοματικα. o.O

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

υπαρχουν δυο ειδη ο επιχειλιος ερπης και ο επιμο@ν@χειλιος :-D

προσοχη στον δευτερο , οταν ειναι σε εξαρση μπορει να μεταδοθει (δυσκολα βεβαια) ακομη κ με προφυλακτικο ..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

υπαρχουν δυο ειδη ο επιχειλιος ερπης και ο επιμο@ν@χειλιος :-D

προσοχη στον δευτερο , οταν ειναι σε εξαρση μπορει να μεταδοθει (δυσκολα βεβαια) ακομη κ με προφυλακτικο ..

 

Καλα με προφυλακτικο γλιτωνεις μονο τις ηπατιτιδες και τον ΗΙV (εννοειται παντα προφυλακτικο) 

αλλα απο κονδυλωματα δεν την γλιτώνεις. Αν δηλαδη η αλλη ειναι βρωμιάρα θελει μεγαλη προσοχη αν κανεις κατι μαζι της.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αλλα απο κονδυλωματα δεν την γλιτώνεις. Αν δηλαδη η αλλη ειναι βρωμιάρα θελει μεγαλη προσοχη αν κανεις κατι μαζι της.

 

 

Μαστορα μπορω να σου πω οτι το 99% των σεξουαλικα ενεργων εχουν αρπαξει τουλαχιστον ενα στελεχος

του HPV. Οποτε δεν ειναι τοσο θεμα βρωμιαρας η καθαρης επισης δεν ερχονται με manual να ξερεις τι

παιζει και με ποιον...

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τι είναι τσιρλιάρα?

Πηγα να σου βρω κανεναν ορισμο στο google αλλα δεν βρηκα κατι.

Μετα πατησα να μου βγαλει εικονες και μου εβγαλε  αυτο

https://www.google.gr/search?q=%CF%84%CF%83%CE%B9%CF%81%CE%BB%CE%B9%CE%AC%CF%81%CE%B1&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=zXyBUsXvM5OX0AXj14CwDw&ved=0CAcQ_AUoAQ&biw=1024&bih=704#imgdii=_

 

Ε αν εγλυψες καμια σαν αυτην που εμφανιζεται στην 1η φωτο κακο της κεφαλης σου... :-D

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...