Προς το περιεχόμενο

Αστείες, περίεργες, ενδιαφέρουσες εικόνες


Snoob

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 35,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • De@th L0rd

    1432

  • Unabomber

    1344

  • Thresh

    1318

  • viper2005

    1282

Ολη η ανωμαλία της ανθρωπότητας μαζεμενη σε ένα άτομο.Κάτι τέτοια άτομα πρέπει να τα εκτελούνε με θανατική ποινή

 

Εγώ θα τον εκτελούσα με ισόβια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Τα άτομα αυτά με τα 100 piercing 90% covered in tattoos και ειδικά αυτά τα αποκρουστικά streching , έχουν για μένα, σοβαρά ψυχολογικά προβλήματα, τα όποια έχουν την ανάγκη να τα εξωτερικεύουν  για να τα βλέπουμε οι υπόλοιποι. Έχω συναντήσει αρκετούς τρελούς, εξαρτημένους, άστεγους κτλ έξω, ποτέ δεν έκφρασα αρνητική γνώμη. Αυτά τα άτομα όμως θέλω να τα γιουχάρω κ αν γίνεται να τα κλωτσήσω κιόλας δημόσια, γιατί δε γίνεται ρε μλκ να προκαλείς αναγούλα δείχνοντας μου την ανατομία σου. Αν μου άρεσε θα έψαχνα βίντεο στο youtube. Καμία δημοκρατία για τους συγκεκριμένους, πρέπει να βγεί νόμος που να τα απαγορεύει δημόσια αυτά. Κατα τα άλλα απαγορεύεται ο γυμνισμός που είναι κάτι απόλυτα φυσιολογικό σε σχέση με αυτό το αποκρουστικό βδέλυμα στη φωτό.

 

  • Like 11
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

¨Οταν τρώει, το φαγητό δεν βγαίνει από το πλάι ή έχει ειδικές προσθήκες?

 

 

έχει κάτι πλαστικά (σαν αυτά της φωτογραφίας) τα οποία όμως είναι σαν τάπες και κλείνουν τις τρύπες του. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Τα άτομα αυτά με τα 100 piercing 90% covered in tattoos και ειδικά αυτά τα αποκρουστικά streching , έχουν για μένα, σοβαρά ψυχολογικά προβλήματα, τα όποια έχουν την ανάγκη να τα εξωτερικεύουν  για να τα βλέπουμε οι υπόλοιποι. Έχω συναντήσει αρκετούς τρελούς, εξαρτημένους, άστεγους κτλ έξω, ποτέ δεν έκφρασα αρνητική γνώμη. Αυτά τα άτομα όμως θέλω να τα γιουχάρω κ αν γίνεται να τα κλωτσήσω κιόλας δημόσια, γιατί δε γίνεται ρε μλκ να προκαλείς αναγούλα δείχνοντας μου την ανατομία σου. Αν μου άρεσε θα έψαχνα βίντεο στο youtube. Καμία δημοκρατία για τους συγκεκριμένους, πρέπει να βγεί νόμος που να τα απαγορεύει δημόσια αυτά. Κατα τα άλλα απαγορεύεται ο γυμνισμός που είναι κάτι απόλυτα φυσιολογικό σε σχέση με αυτό το αποκρουστικό βδέλυμα στη φωτό.

 

ενταξει αηδια και ξερατο ειναι ο τυπος συμφωνω σε ολα εκτος απο το να τον κλωτσησεις !

σε ολα τα αλλα μαζι σου ειμαι οτι πιο αποκρουστικο και αηδιαστικο μπορει να δει καποιος  - εμετος , οχετος ειναι οι τυποι ..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...