Προς το περιεχόμενο

Αστείες, περίεργες, ενδιαφέρουσες εικόνες


Snoob

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εχω πάρει το θέμα απο την αρχή σήμερα πριν λίγες ώρες και πραγματικά έχω λιώωωσεει στα γέλια μέρα που είναι και οι γύρω μου με κοιτάνε με μισό μάτι...πολύ γέλιο...μπράβο σε όλους..μου φτιάξατε την μέρα!!!!

 

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 35,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • De@th L0rd

    1432

  • Unabomber

    1344

  • Thresh

    1318

  • viper2005

    1282

Και το νερό απο το λάστιχο δεν έγραψε. Σημερα τα παιδιά... Μονο εμφιαλωμένα. 

απο το λαστιχο και ακουμπουσαμε  και το  στομα μας πανω  !!! και αλλα πολλα δεν εγραψε !

οπως οτι οσοι ειμασταν παιδια τοτε  κάναμε διακοπές τρεις μήνες τα καλοκαίρια και περνούσαμε ατέλειωτες ώρες στην παραλία χωρίς αντηλιακή κρέμα με δείκτη προστασίας 30.

οτι τρώγαμε ολη μερα γλυκά και πίναμε αναψυκτικά, αλλά δεν ήμασταν παχύσαρκοι.

οτι ρίχναμε τα κορίτσια κυνηγώντας τα, όχι πιάνοντας κουβέντα σε κάποιο chat room και γράφοντας ; ) : D : P

και το κυριοτερο ? οτι είχαμε ελευθερία, αποτυχία, επιτυχία και υπευθυνότητα και μέσα από όλα αυτά μάθαμε και ωριμάσαμε.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απο το λαστιχο και ακουμπουσαμε  και το  στομα μας πανω  !!! και αλλα πολλα δεν εγραψε !

οπως οτι οσοι ειμασταν παιδια τοτε  κάναμε διακοπές τρεις μήνες τα καλοκαίρια και περνούσαμε ατέλειωτες ώρες στην παραλία χωρίς αντηλιακή κρέμα με δείκτη προστασίας 30.

οτι τρώγαμε ολη μερα γλυκά και πίναμε αναψυκτικά, αλλά δεν ήμασταν παχύσαρκοι.

οτι ρίχναμε τα κορίτσια κυνηγώντας τα, όχι πιάνοντας κουβέντα σε κάποιο chat room και γράφοντας ; ) : D : P

και το κυριοτερο ? οτι είχαμε ελευθερία, αποτυχία, επιτυχία και υπευθυνότητα και μέσα από όλα αυτά μάθαμε και ωριμάσαμε.

 

Τα ιδια (τα δικα τους μαλλον) θα λενε τα σημερινα παιδια μετα απο 30 χρονια...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε εγώ να το σπάσω και σε μονόευρα αλλά δε σε πιάνω τι θες να πεις...

Την έβαλες στις αστείες εικόνες λόγω του ότι τα πιτσιρίκια είναι στο Ακρωτήρι (μπαρ-club) και είναι ανήλικα ;

Αλλιώς εξήγησε....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χαχαχα! Το θυμαμαι αυτο! Μας το ειχε δειξει μια φιλολογος στο φροντηστηριο που καναμε και ελεγε πως απο αυτα διαβαζαν οι πολιτικοι...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και το νερό απο το λάστιχο δεν έγραψε. Σημερα τα παιδιά... Μονο εμφιαλωμένα. 

 

Και τον μαλακα τον 50ρη να μας λεει πως δεν κανουμε τιποτα και πως αυτος στα νιατα του,.....

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και τον μαλακα τον 50ρη να μας λεει πως δεν κανουμε τιποτα και πως αυτος στα νιατα του,.....

 

πρεπει να μαθεις να στιβεις την πετρα.

  • Like 8
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...