Προς το περιεχόμενο

Αστείες, περίεργες, ενδιαφέρουσες εικόνες


Snoob

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 35,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • De@th L0rd

    1432

  • Unabomber

    1344

  • Thresh

    1318

  • viper2005

    1282

ειναι λιγο τραβηγμενη η τοποθετηση του death lord αλλα περιεχει αληθεια.  οι ομοφυλοφιλοι ομως δεν εμπιπτουν στην κατηγορια του αηδιαστικου. στην τελικη δεν σε υποχρεωνουν να βλεπεις κατι που ειναι λες και ξεφυγε απο νεκροτομειο.

 

οι ομοφυλοφιλοι ειναι ενα παραδειγμα ρε συ, αλλα και αυτούς  κάποτε όπως τον φρίκουλα τους αντιμετωπίζαν. ε σήμερα είναι λίγο καλύτερα τα πράγματα για αυτούς. η "κατηγορία του αιδιαστηκού" σαν γενικός όρος δεν μου κάθετε καλά, αλλά προσωπικά πέρα απο τον φρίκουλα, μερικούς gay, τα τσιουάουα και τα smart, ποιό πολύ με αιδιάζουν κάποιοι "μορφωμένοι" ψευτοδιανοούμενοι που το παίζουν free τύποι, που όταν δούν κάτι καινούριο παίρνουν  τις τζουγράνες και τους πυρσούς και αρχίζουν τα ουγκα ουγκα..

 

μπορεί να μην μας αρέσουν τα μούτρα τους, αλλά μπορεί σε 10-15 χρόνια να τα δούμε στα μούτρα των παιδιών μας και να είναι και κάτι συνηθισμένο..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οι ομοφυλοφιλοι ειναι ενα παραδειγμα ρε συ, αλλα και αυτούς  κάποτε όπως τον φρίκουλα τους αντιμετωπίζαν. ε σήμερα είναι λίγο καλύτερα τα πράγματα για αυτούς. η "κατηγορία του αιδιαστηκού" σαν γενικός όρος δεν μου κάθετε καλά, αλλά προσωπικά πέρα απο τον φρίκουλα, μερικούς gay, τα τσιουάουα και τα smart, ποιό πολύ με αιδιάζουν κάποιοι "μορφωμένοι" ψευτοδιανοούμενοι που το παίζουν free τύποι, που όταν δούν κάτι καινούριο παίρνουν  τις τζουγράνες και τους πυρσούς και αρχίζουν τα ουγκα ουγκα..

 

μπορεί να μην μας αρέσουν τα μούτρα τους, αλλά μπορεί σε 10-15 χρόνια να τα δούμε στα μούτρα των παιδιών μας και να είναι και κάτι συνηθισμένο..

 

 

 

Ευκαιρία να του ψάξω επαγγελματική βοήθεια αν ήταν γιός μου πάντως και να του πληρώσω τα φάρμακα που θα παίρνει. Θα προσπαθούσα όμως να μη φτάσει εκεί. Αν ήταν γκέι άλλο θέμα, τουλάχιστον πιστεύω θα είχε την κοινή λογική να μη πηδιέται ή να σαλιαρίζει μπροστά μου, το ίδιο ισχύει κι αν ήταν στρέιτ. Κουμάντο στο κρεβάτι κανενός ενήλικα. Ελπίζω να μην είμαι στη ζωή όταν θα γίνει νόρμα αυτό, ή να βρίσκομαι σε άλλο πλανήτη.  

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευκαιρία να του ψάξω επαγγελματική βοήθεια αν ήταν γιός μου πάντως και να του πληρώσω τα φάρμακα που θα παίρνει. Θα προσπαθούσα όμως να μη φτάσει εκεί.

 

διαφωτίστεμε αν κάνω λάθως, αλλά κάπου πρίν το 70' δεν πίστευαν οτι οι gay είναι ψυχικά " άρρωστοι " μέχρι που αποδείχθηκε οτι δεν ισχύει ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

διαφωτίστεμε αν κάνω λάθως, αλλά κάπου πρίν το 70' δεν πίστευαν οτι οι gay είναι ψυχικά " άρρωστοι " μέχρι που αποδείχθηκε οτι δεν ισχύει ?

 Θα σου απαντήσω με κλισέ: Δεν είναι το ίδιο, ούτε καν κάτι παρόμοιο. :-)  Μήλα με πορτοκάλια δε συγκρίνονται.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

kutf.jpg

 

 ε οχι ο pain δεν ειχε τρυπια μαγουλα :-D :-D :-D

 

ακουλουθει υπερβολικα μεγαλο σποιλερ περι ναρουτο οσο αφορα τον pain για οσους δεν εχουν δει αυτο το κομματι.

 

 

αλλωστε ηταν στην ουσια ζωντανος νεκρος  αλλα διελυσε και το hidden leaf village και εφαγε και τον jiraya, μην τον συγκρινουμε με τον χλεχλε :-D :-D :-D αμα ηταν να εχω κι εγω ρινενγκαν θα τρυπιομουν ετσι.

 

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...