Προς το περιεχόμενο

Αστείες, περίεργες, ενδιαφέρουσες εικόνες


Snoob

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 35,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • De@th L0rd

    1432

  • Unabomber

    1344

  • Thresh

    1318

  • viper2005

    1282

Μόνο εγώ βρίσκω κάτι καρακάξες ασβεστοπαπιόφατσες που κυκλοφορούν έξω πιο αηδιαστικές από αυτόν; :P

 

Δεν νομιζω να υπαρχει ον στην γη που να ειναι πιο αηδιαστικο απο αυτον.Ακομα και κατι περιεργα πλασματα απο τα βαθη των ωκεανων ειναι για καλλιστεια μπροστα του.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν νομιζω να υπαρχει ον στην γη που να ειναι πιο αηδιαστικο απο αυτον.Ακομα και κατι περιεργα πλασματα απο τα βαθη των ωκεανων ειναι για καλλιστεια μπροστα του.

 

 

 

Άλλο ζώον από εκεί...Τέχνη... Modern art for the mentally disturbed...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Τα άτομα αυτά με τα 100 piercing 90% covered in tattoos και ειδικά αυτά τα αποκρουστικά streching , έχουν για μένα, σοβαρά ψυχολογικά προβλήματα, τα όποια έχουν την ανάγκη να τα εξωτερικεύουν  για να τα βλέπουμε οι υπόλοιποι. Έχω συναντήσει αρκετούς τρελούς, εξαρτημένους, άστεγους κτλ έξω, ποτέ δεν έκφρασα αρνητική γνώμη. Αυτά τα άτομα όμως θέλω να τα γιουχάρω κ αν γίνεται να τα κλωτσήσω κιόλας δημόσια, γιατί δε γίνεται ρε μλκ να προκαλείς αναγούλα δείχνοντας μου την ανατομία σου. Αν μου άρεσε θα έψαχνα βίντεο στο youtube. Καμία δημοκρατία για τους συγκεκριμένους, πρέπει να βγεί νόμος που να τα απαγορεύει δημόσια αυτά. Κατα τα άλλα απαγορεύεται ο γυμνισμός που είναι κάτι απόλυτα φυσιολογικό σε σχέση με αυτό το αποκρουστικό βδέλυμα στη φωτό.

 

 

νταξ δεν λεω καμμένος ο τυπάς.. αλλά αν αν και εγώ σαν απολίτιστος έλεγα κάτι παρόμοιο για τους gay τί θα μου λέγατε ? οτι έχω δίκιο ? μπα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

νταξ δεν λεω καμμένος ο τυπάς.. αλλά αν αν και εγώ σαν απολίτιστος έλεγα κάτι παρόμοιο για τους gay τί θα μου λέγατε ? οτι έχω δίκιο ? μπα...

 

ειναι λιγο τραβηγμενη η τοποθετηση του death lord αλλα περιεχει αληθεια.  οι ομοφυλοφιλοι ομως δεν εμπιπτουν στην κατηγορια του αηδιαστικου. στην τελικη δεν σε υποχρεωνουν να βλεπεις κατι που ειναι λες και ξεφυγε απο νεκροτομειο.

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ουτε 100 χλμ απο αθηνα !!!! απιστευτο ??

φαρος λεγεται η περιοχη ειναι προσβασιμη και ειναι τελεια !!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

monaxos-molotof-1.jpg

Από τις καλύτερες φώτος του thread για μένα..παίζει να την t-shirtάρω :)

 

9341479448_25b2431a80_b.jpg1305542752_demolish_by_wanbao.jpgη τελευταία έχει μπει προφανώς σαν φόντο επιφάνειας εργασίας.Επικούρα  :-D future_city_3_by_peteamachree-d33muay.jp

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...