Προς το περιεχόμενο

κράνος μοτοσικλέτας σε αεροπλάνο


parasaser

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderators

...κι αν η προηγούμενη πτήση που έκανε, ήταν με κάποιο απ' αυτά τα τρισκατάρατα αεροπλάνα που ψεκάζουν τον κόσμο και υπήρχαν αναθυμιάσεις τού βλακόζουμου μέσα στο πιλοτήριο;...

 

...πώς μπορούμε να είμαστε βέβαιοι, ότι δε θα κάνει καμιά τρέλα μετά, πάνω στη θολούρα του;...

 

...ε;;;

δεν κανουν και αλλη πτηση αφου φτασουν στον προορισμο τους(απο οσο ξερω) και υπαρχει και 2ος πιλοτος :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 45
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

paraser

 

1)το κρανος απαγορευεται

2)ο πιλοτος πιστεψε δεν θα κανει τιποτα για να ριξει το αεροπλανο γιατι θα σκοτωθει και αυτος

3)ολα τα πραγματα ειναι κλειστα στα ντουλαπια και ασφαλισμενα! οποτε δεν θα σου πεσει τιποτα στο κεφαλι!

4)αν πεσει το αεροπλανο το κρανος το μονο που θα σου κανει ειναι ΤΙΠΟΤΑ!

5)οταν προχωρας στο δρομο με τη λογικη σου θα πρεπει να φορας κρανος γιατι μπορει να σου πεσει γλαστρα η οτιδιποτε αλλο στο κεφαλι!

6)συνελθε!

για το πρώτο το ξέρεις με σιγουριά?

δηλαδή άλλοι που βάζουν μαγνήτη γύρω από το λαιμό τους, είναι και πιο επικίνδυνο στα συστήματα του αεροπλάνου

και άλλοι που φοράνε ακουστικά με εμβέλεια μέχρι το διάστημα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με το που μπεις στο αετοπλάνο πάρε 2 xanax. Θα πέσεις σε "κώμα ύπνου" για αρκετές ώρες, και να γίνει κάτι δε θα πάρεις χαμπάρι :P

 

Τσιριμπίμ Τσιριμπόμ

 

Κι αν τον αποπλανήσουν οι αεροσυνοδοί?  :shock:

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

απο τη στιγμη και μονο που θα δημιουργησεις ανασφαλεια,αγχος κτλ στους τριγυρω σου θα στο απαγορευσουν!

και αν φοβασαι τοσο μην πεταξεις στην τελικη!

πηγαινε με αλλο τροπο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Με το που μπεις στο αετοπλάνο πάρε 2 xanax. Θα πέσεις σε "κώμα ύπνου" για αρκετές ώρες, και να γίνει κάτι δε θα πάρεις χαμπάρι :P

 

Τσιριμπίμ Τσιριμπόμ

 

Κι αν τον αποπλανήσουν οι αεροσυνοδοί?  :shock:

Αν τον αποπλανήσουν γυναίκες αεροσυνοδοί δεν νομίζω να τον χαλάσει. Αν είναι άνδρας όμως, that's another story :PΤσιριμπίμ Τσιριμπόμ
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αθήνα Μαδρίτη είναι η πτήση, μόνο με πλοίο μετά εκτός που θα χάσω και το χρόνο μου στο καράβι.

 

Άσε που μπορεί να βυθιστεί το πλοίο, να βρεθείς τετ α τετ με κάνα καρχαρία με σηκωμάρες και να έχουμε άλλα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δηλαδή άλλοι που βάζουν μαγνήτη γύρω από το λαιμό τους, είναι και πιο επικίνδυνο στα συστήματα του αεροπλάνου

και άλλοι που φοράνε ακουστικά με εμβέλεια μέχρι το διάστημα...

 

α;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

α;

 

...βου! Πες συγκεκριμένα την απορία σου. Ο άνθρωπος αναφέρθηκε σε δύο πράγματα. Στους μαγνήτες λαιμού και στα διαγαλαξιακής εμβέλειας ακουστικά. Τι περιμένεις; Να μαντέψουμε ποιο δεν κατάλαβες;

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν τον αποπλανήσουν γυναίκες αεροσυνοδοί δεν νομίζω να τον χαλάσει. Αν είναι άνδρας όμως, that's another story :PΤσιριμπίμ Τσιριμπόμ

 

Τύπε με αυτά δεν παίζουν! Ποιος ξέρει τι κρύβει ένα πλήρωμα...!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<p>Αθήνα Μαδρίτη είναι η πτήση, μόνο με πλοίο μετά εκτός που θα χάσω και το χρόνο μου στο καράβι.</p>

 

Ε πήγαινε με το μηχανάκι και θα μπορείς να φοράς και το κράνος!

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αθήνα Μαδρίτη είναι η πτήση, μόνο με πλοίο μετά εκτός που θα χάσω και το χρόνο μου στο καράβι.

 

Άστο γάμα το.Μην πάρεις αεροπλάνο άμα φοβάσαι τόσο.

Πήγαινε με το μηχανάκι σου που λέει και ο pOlos.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...