Προς το περιεχόμενο

Ξεκινάει η διάθεση του Jolla Phone με Sailfish OS


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πολλη iphone την ειδαν. Απο το χρωμα του καπακιου και του wallpaper μεχρι την περιήγηση που τραβουσες δεξια για να ανοιξει ο browser

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οχι, απλως τα API των υπηρεσιων της Google, ειναι κλειδωμενα στην κλειστη εκδοση Android που βγαζει η ιδια η Google, και απαγορευεται να χρησιμοποιηθουν απο τριτους χωρις την αδεια της.

 

Πάντως θα μπορούσε να χρησιμοποιήσει το open street map

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολλη iphone την ειδαν. Απο το χρωμα του καπακιου και του wallpaper μεχρι την περιήγηση που τραβουσες δεξια για να ανοιξει ο browser

Ναι, μόνο που τις ιδέες αυτές τις είχαν προβάλει ακόμα και στο youtube, πολύ πριν τις υιοθετήσει η apple...

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για δοκιμές και όσο είσαι ανύπαρκτος στην αγορά καλό το να χρησιμοποιείς stores και εφαρμογές άλλων, αλλά κανείς δε θα συνεχίζει να σε στηρίζει όταν τον απειλείσεις...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θέλω να δω αν όλοι αυτοί που τόσο καιρό γράφουν σε όποιο forum βρουν πόσο καλό είναι το Meego και πόσο λάθος έκανε η Nokia, θα πάνε να το αγοράσουν.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμενα παντως, η συσκευη με εχει τραβηξει πολυ. Χωρις Android, με τις εφαρμογες του ομως, και απο την ομαδα που εχει φτιαξει φοβερες συσκευες για τη Nokia. Δεν ξερω αν θα πιασει, γιατι ο μεσος χρηστης φοβαται να αφησει το Android του η το iOS του. Εγω παντως καθε πρωι ανοιγω το mail μου και περιμενω να δω εκεινο το λυτρωτικο e-mail απο την Jolla που θα μου δινει την δυνατοτητα να το παραγγειλω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φαντάσου εμένα που μου έρχεται το mail και σκέφτομαι τα 400Ευρώ!

Δεν είναι τιμή αυτή, πάντως.

Τόσο κάνει κι ένα iPhone 5, ή ένα GalaxyS4.

Όχι πως τίθεται σύγκριση, αλλά δε μπορώ να πάρω κάτι που δεν έχω πιάσει στα χερια μου πάλι.

Νταξ με το Ν9 καλά μου κατσε, αλλά ηταν 200 και πάνω κάτω ήξερα τι έπαιρνα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...