Προς το περιεχόμενο

Η OCZ καταθέτει αίτηση πτώχευσης, με τη Toshiba να εκδηλώνει ενδιαφέρον


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Με τετοιες τιμες λογικο...στο καλο κ να μας γραφει

Αυτή η τσιπιά σε μερικούς Έλληνες δεν θα πάψει ποτέ έτσι..Μάθετε να πληρώνετε κάτι που αξίζει τα λεφτά του.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 63
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Και η Hyundai βγάζει αξιόπιστα αυτοκίνητα αλλά οταν τρέχεις σε αγώνες σε νοιάζουν κιάλλα πράγματα και πληρώνεις πολλά περισσότερα.

 

Κάθε πράγμα στην θέση του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

από τις ελάχιστες μεγάλες εταιρίες πληροφορικής που δεν έχω αγοράσει ποτέ ούτε ένα προϊόν τους.

 

ελπίζω με τη νέα διοίκηση να αλλάξει και φιλοσοφία

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κρίμα. Έχω σκληρό της OCZ και μου έχει βγει πολύ καλός. Πάντως οι τιμές των SSD αν και είναι προσιτές, τα τελευταία τρία χρόνια δεν έχουν κάνει θεαματική βελτίωση. Ίσως να φταίει πως όλοι έχουν πέσει με τα μούτρα σε tablets, smartphones και οι συμβατικοί ssd σκληροί είναι σε δεύτερη μοίρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειλικρινής απορία:

 

 

Το άλλο θέμα με την ίδια είδηση που αναρτήθηκε νωρίτερα γιατί κλειδώθηκε (μπορεί να ήταν ελλιπές, αλλά εκεί το διορθώνεις);

 

 

 

καηκε απο την Μανα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδια γιατι ολοι λετε rip-κριμα.

 

αφου δεν κλεινει,θα συνεχισει να παρεχει υποστηριξη και νεα προιοντα αλλα θα ανηκει στην toshiba

 

δλδ win-win,οι δυο εταιριες θα μπορουν να αξιοποιησουν τις τεχνολογιες της αλλης

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οπως ολες οι εταιρίες ετσι και η OCZ λογικο είναι να βγούνε καποια κομμάτια προβληματικα ή να χαλάνε πριν την ώρα τους.
Προσωπικά εχω αγοράσει ολες τις vertex  σειρες απο εποχες vertex 30gb 186E ο οποιος ενας απο τους 2 που ειχα σε raid 0 χαλασε μετα απο ενα μηνα που έληξε η εγγυηση απο το πλαισιο.. Και μου τον αλλαξαν απο το εργοστάσιο στην Ολλανδια γνωριζοντας οτι εχει τελειώσει η εγγυηση.
Vertex 2 η μεγαλυτερη αποτυχια..
Vertex 3 τα πηγανε παρα πολυ καλα και οι 4 που πανε και αυτοι πολυ καλα.
Δεν μπορω να μιλησω για αλλα προιόντα της εταιρίας γιατι δεν ειχα αλλα οι ssd τους ειναι παρα πολυ καλοι (Οχι καλυτεροι απο samsung.. Γνωμη μου ε..)
Ελπιζω να τα παει τώρα ακόμα καλύτερα που εξαγοράζεται απο την Toshiba..
Οσο μεγαλυτερος ο ανταγωνισμος τοσο μεγαλύτερο το συμφέρον του καταναλωτη.. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα τρία καλά της όλης φάσης ειναι οτι την εξαγοράζει η Toshiba,ο ορισμός της αξιοπιστίας για μενα μετα την Dell.
Θα υπάρξουν λαπτοπ Toshiba με "εργοστασιακούς" SSD και οτι δεν θα χασουν τις δουλείες τους οι εργαζομενοι.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φοβερή επιτυχία στους δίσκους της.

Δύο vertex 450 μέσα σε δύο μήνες είδαν τα θυμαράκια ανάποδα.Είμαι στη φάση rma του δεύτερου αντικατεστημένου δίσκου και καθυστερούν υπερβολικά πολύ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φοβερή επιτυχία στους δίσκους της.

Δύο vertex 450 μέσα σε δύο μήνες είδαν τα θυμαράκια ανάποδα.Είμαι στη φάση rma του δεύτερου αντικατεστημένου δίσκου και καθυστερούν υπερβολικά πολύ.

 

Μάλλον δεν θα τους δουλεύεις σωστά  :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...