Προς το περιεχόμενο

Bitcoin - Η επανάσταση του χρήματος


chek2fire

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 5,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Από 2.400$ πήγε στα 2850$ σε λίγες μέρες το bitcoin ?Καλά βλέπω?

 

παραλίγο να σπάσει και τα 3000$ καλά βλέπεις :P αλλά νομίζω έχει μεγάλες αντιστάσεις σε αυτά τα επίπεδα. Προς το παρόν βέβαια... :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για ρίξτε μια βοήθεια σε έναν άσχετο,

 

Από ότι είδα με μια πολύ γρήγορη ματιά στο Google μπορώ να αγοράσω ότι ποσό θέλω σε Bitcoin σωστά;

 

Ας πούμε μπορώ να δώσω 40€ για να πάρω ένα μικρό κομμάτι ενός Bitcoin; Καλά λέω;


Και για πείτε κανέναν τρόπο να αγοράσω γιατί από ότι διάβασα λίγε σελίδες πίσω δεν μου το επιτρέπει λόγο CC

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για ρίξτε μια βοήθεια σε έναν άσχετο,

 

Από ότι είδα με μια πολύ γρήγορη ματιά στο Google μπορώ να αγοράσω ότι ποσό θέλω σε Bitcoin σωστά;

 

Ας πούμε μπορώ να δώσω 40€ για να πάρω ένα μικρό κομμάτι ενός Bitcoin; Καλά λέω;

Και για πείτε κανέναν τρόπο να αγοράσω γιατί από ότι διάβασα λίγε σελίδες πίσω δεν μου το επιτρέπει λόγο CC

επιτρέπεται. θα γραφτείς σε ένα ανταλλακτήριο π.χ. kraken, bitstamp θα κάνεις το verification που χρειάζεται και θα στείλεις με έμβασμα τα λεφτά σου στον λογαριασμό που θα σου δώσουν. μόλις φτάσουν τα λεφτά αγοράζεις τα bitcoin στο ανταλακτήριο. τα cc απλά περιορίζουν το ποσό που μπορείς να στείλεις στο εξωτερικό. 40 ευρώ μπορείς να στείλεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μεταξυ bitstamp και kraken ποιο προτιμαμε για εγγραφη;

 

Τι ειδους χαρτια ζητανε να στειλουμε για το ανοιγμα του λογαριασμου;

 

Εμπιστευομαστε να τους δωσουμε τετοιες προσωπικες πληροφοριες;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μεταξυ bitstamp και kraken ποιο προτιμαμε για εγγραφη;

 

Τι ειδους χαρτια ζητανε να στειλουμε για το ανοιγμα του λογαριασμου;

 

Εμπιστευομαστε να τους δωσουμε τετοιες προσωπικες πληροφοριες;

το κρακεν ζηταει πιο λιγα χαρτια για tier-2 level αλλά θα περιμενεις κανα μηνα για το verification.

to bitstamp ζηταει και proof για επιβεβαιωση διευθυνσης στα αγγλικα αλλά το verification παιρνει 2-3 μερες.

υποψιν οτι to bitstamp εχει λιγοτερα currencies.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...