Προς το περιεχόμενο

AMD Radeon


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Και ήμουν σίγουρος οτι θα κανανε meeh oc στις καρτες αυτές. Μπραβο στην Giga,μακάρι να υπάρχει παλι το θέμα του θορύβου που είχε η 280Χ.

Εγώ περιμένω να δω αποτελεσματα απο τους reviewers στην 290Χ,οπου πλέων θα υπάρχει μηδαμινό throttling ^^

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όλα καλά και ωραία αλλά τιμές και ημερομηνίες δεν μας λένε και ανησυχώ!  :-D

Σύντομα, για να προλάβουν το mining madness...

Edit

 

Ούτε φωνή ούτε ακρόαση για την κάρτα μου...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Δεν ξέρω για τις υπόλοιπες εταιρείες αλλα το compuniverse δεν μου εχει απαντήσει ακόμα...


Υγ. Έχω παραγγείλει και πληρώσει απο την Κυριακή...

ακυρο

τελικα ειναι απλως αργοι...

 

 

10/12/2013 17:13 The order data for this shipment have been electronically bermittelt by the sender to DHL to. 10/12/2013 18:48 The overseas shipment has been processed in the parcel center start. 12/11/2013 06:17 The show will be transported to the destination country and there passed to the delivery organization to. (Website / Online Tracking:) 12/11/2013 06:17 The international shipment has been processed in the export parcel center.

 

 

Επεξ/σία από viper2005
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τώρα επειδή και εγώ ψάχνομε για καινούρια κάρτα αξίζει να πάρω την 280x toxic ή να περιμένω για τις custom 290? 

Ποσο την βρισκεις την toxic και σε τι αναλυση παιζεις??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω για τις υπόλοιπες εταιρείες αλλα το compuniverse δεν μου εχει απαντήσει ακόμα...Υγ. Έχω παραγγείλει και πληρώσει απο την Κυριακή...

ακυρο

τελικα ειναι απλως αργοι...

 

 

 

10/12/2013 17:13

 

The order data for this shipment have been electronically bermittelt by the sender to DHL to.

 

10/12/2013 18:48

 

The overseas shipment has been processed in the parcel center start.

 

12/11/2013 06:17

 

The show will be transported to the destination country and there passed to the delivery organization to. (Website / Online Tracking:)

 

12/11/2013 06:17

 

The international shipment has been processed in the export parcel center.

 

 

Πήρα απάντηση πριν απο λίγο οτι η κάρτα μου εχει φύγει απο αυτούς. Χθες...

 

xD

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποσο την βρισκεις την toxic και σε τι αναλυση παιζεις??

http://www.skroutz.gr/s/4237330/Sapphire-Radeon-R9-280X-3GB-Toxic-11221-01-40G.html?keyphrase=280x+toxic 

 

Και παίζω σε 1920χ1080. Όμως θα αλλάξω την οθόνη μέσα στους επόμενους 3-4 μήνες σε μία καλή. (Benq xl 2420t ή Eizo Foris FS2333 γιατί παίζω FPS).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απλα ξέχασε το,να την πάρεις σε αυτήν την τιμή.. Τόσο καιρό την είχε 313€ και ηταν καλη περιπτωση,τωρα στα 350 δεν αξίζει με την καμια. Κοψε λοιπον και εσυ εισητήριο σου και μπες στην ουρά για την αγορά της custom 290 :P

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...