Προς το περιεχόμενο

Counter-Strike: Global Offensive [CS: GO]


snapshot-

Προτεινόμενες αναρτήσεις

απλά αν υπήρχαν σερβερς εκεί θα είχα 50ms ενώ τώρα με βόρεια καλιφόρνια είναι στα 60-70 .Κολοράντο 60 Σικάγο 70 Ανατολική ακτή 90.

 

Ε για κακή μου τύχη με βάζει ΝΥ συνέχεια μιας και οι φίλοι μου είναι από  πολιτείες. (Τέξας, Λουιζιάνα κτλπ) που έχουν καλύτερη σύνδεση με ανατολική ακτή. αυτοί εχουν 30-40 και δεν κάνω reg καθόλου. 

 

άμα τύχει και παίξω ESEA με δυτικούς σέρβερ έχω 50-60 με 128 τικ. ΜΙΑ ΧΑΡΑ δηλαδή από εμπειρικό κομμάτι. 

 

πάρε και ένα Screenshot από την γραμμή μου όταν έκανα παράπονα για το upload. 

Capture_zps3bf2470c.jpg

 

 

Η κατεβάζοντας ένα παιχνίδι στο STEAM 

FB_20140918_07_08_26_Saved_Picture_zpse9

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3.5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

απλά αν υπήρχαν σερβερς εκεί θα είχα 50ms ενώ τώρα με βόρεια καλιφόρνια είναι στα 60-70 .Κολοράντο 60 Σικάγο 70 Ανατολική ακτή 90.

 

Ε για κακή μου τύχη με βάζει ΝΥ συνέχεια μιας και οι φίλοι μου είναι από  πολιτείες. (Τέξας, Λουιζιάνα κτλπ) που έχουν καλύτερη σύνδεση με ανατολική ακτή. αυτοί εχουν 30-40 και δεν κάνω reg καθόλου. 

 

άμα τύχει και παίξω ESEA με δυτικούς σέρβερ έχω 50-60 με 128 τικ. ΜΙΑ ΧΑΡΑ δηλαδή από εμπειρικό κομμάτι. 

 

πάρε και ένα Screenshot από την γραμμή μου όταν έκανα παράπονα για το upload. 

Capture_zps3bf2470c.jpg

 

 

Η κατεβάζοντας ένα παιχνίδι στο STEAM 

FB_20140918_07_08_26_Saved_Picture_zpse9

ΠΟΥ ΜΕΝΕΙΣ ΟΕΟ?OMG ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΒΛΕΠΩ ΤΕΤΟΙΕς ΤΑΧΥΤΗΤΕΣ ΓΕΝΙΚΑ...(καλα οκ οι γιαπωνεζοι εχουν παραπανω αλλα οκ..)εδω στην ελλαδα δεν εχω δει κατι αναλογο...anyway αυτο που θελω ειναι να με βοηθησει να σεταρω αυτο το γαμημενο το aim map καθως μου βγαζει ερορ στο sv cheats.περιμενω την βοηθεια σας.ευχαριστω.(στειλτε μου inbox η στο στεαμ )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πωπω...Eγω χαιρομαι οταν πιανω 1MB :P Τελεια συνδεση αλλα καταρα με τους σερβερς! Κοιτα αμα παιζεις με 70 καλα εισαι...Με τοσο παιζω και γω απλα τωρα τελευταια πεφτει πολυ random και με βαζει οπου ναναι.. Δεν πηγαινες και συ NA :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Eχει ξεκωλιαστει λιγο τις τελευταιες μερες το cs....Επαιζα aim_map και ηταν ενας που αμολαγε HSιδια σαν να μην υπαρχει αυριο...Τον ρωταω τι rank εισαι, λεει supreme...Ωραια του λεω...Μετα απο κανα 15λεπτο VACed... Eπισης χθες επαιζα με εναν φιλο μου για trollια, και ειμαστε ηδη σε μικροτερο rank, γιατι αυτος ηταν LEM κ γω Eagle, αλλα τωρα πλεον επειδη το ειχαμε αφησει κτλ ειναι στο MGE. Kαι μας γαμουσαν...Σε καποια φαση εβγαιναν shots τα οποια ηταν λιγο περιεργα για το MGE rank ασχετα αν μπορεις να βρεις και εκει καλους παιχτες.. Ηταν και κατι profile πολυ υποπτα,με 60 ωρες, αλλος ειχε private...Kαι αρχισαμε να λεμε εχετε cheats κτλ... Ενας απο τους αντιπαλους λεει "Ο ταδε απο την ομαδα μου εχει cheats, τον ειδα απο killcam" του λεμε καντε τον kick. Kανουν vote αλλα αποτυγχανει (και καλα) λεγοντας οτι αυτος (ο cheater) ειναι premade με αλλον εναν.... Τεςπα εμεις παιζαμε...Δεν παιρναν 10 λεπτα και αυτος που ελεγε οτι ο αλλος εχει cheats γινεται VACed στην ωρα του παιχνιδιου... Αλλα ηταν ηδη αργα γιατι ειχε παει 15 οποτε το χασαμε το game...Για καποιο λογο αυτος μας εκανε add και ελεγε οτι δεν εχει cheats αλλα εγινε ban επειδη ο αλλος απο την ομαδα ειχε cheats...lel

Επισης μετα μπηκα και απο αλλο account που ειναι dmg και επαιξα ενα και ηταν παλι πολυ περιεργα τα shots...To dmg γενικα ειναι το πιο περιεργο rank στο παιχνιδι γι αυτο αποτελει μια κατηγορια μονο του! Μπορει να δεις εναν παιχτη να παιζει σαν global και εναν αλλον που παιζει σαν starfish...Αλλα ομως οταν το play καποιου ειναι περιεργο το καταλαβαινεις...Επομενο VAC και σε αυτο το game...Εχει γαμηθει, και το θεμα ειναι οτι πριν απο λιγες μερες επεσε καινουριο VAC wave, πως γινεται να χει τοσους ακομα?! Γι αυτο μαγκες οποιος εχει OW ας κανει 1 την ημερα...

 

Γενικα αυτο που με εκνευριζει περισσοτερο δεν ειναι οτι μπορει να εχει καποιον cheater,αυτο ειναι αναποφευκτο, ολα τα shooter εχουν...Τις τελευταιες μερες γενικα την παιζει το παιχνιδι. Ενω εχω βαλει max ping 80 και με βαζει σε κατι servers με ping 120,wtf???? Καινουριο τωρα αυτο...Μετα απο τα crushes τωρα εχουμε αυτο..Δεν ξερω αν συμβαινει και σε αλλους παντως εμενα με χει ξεκωλιασει...Τις προαλλες με βαλε σε server με 168 ping! 168 !!!! E μωρε! 

 

 

 

Eπισης η valve ανακοινωσε source engine 2! Αυτο σημαινει οτι το CSGO οταν θα γινει port στην καινουρια engine το παιχνιδι θα αλλαξει αρκετα...Απο το movement μεχρι τα nade physics..Ελπιζω να μην το διαλυσουν τελειως..

 

Εδω και μερικες μερες μετα το τελευταιο update 2 providers εχουν βγαλει καινουργια public cheats οποτε για αυτο βρισκεις τοσους. Αναγκαστικα περιμενουμε νεο wave ban για να καθαρισουμε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια θα τρελαθω... Νικαω ενα match... Ολα ωραια ολα καλα. Μολις γυρναω στο lobby ( επαιζα με ενα φιλαρακι) κοιταω στις νικες δεν μου το μετραει... Λεω θα σκαλωσε καπου... Βγαινω απο το game. Το ξανανοιγω και τωρα μου λεει you were disconnected from a competitive match, reconnect και abandon!!!!!!!!!!!!!!!

Τι παιζει??? Παταω reconnect με πεταει απεθυειας, γιατι ετσι κιαλιως εχει τελειωσει το match! Τι να κανω τωρα? Το αφηνω ετσι η κανω κατι αλλο? Δεν θελω να φαω και κανα ban απο το πουθενα οχι τπτ αλλο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια θα τρελαθω... Νικαω ενα match... Ολα ωραια ολα καλα. Μολις γυρναω στο lobby ( επαιζα με ενα φιλαρακι) κοιταω στις νικες δεν μου το μετραει... Λεω θα σκαλωσε καπου... Βγαινω απο το game. Το ξανανοιγω και τωρα μου λεει you were disconnected from a competitive match, reconnect και abandon!!!!!!!!!!!!!!!

Τι παιζει??? Παταω reconnect με πεταει απεθυειας, γιατι ετσι κιαλιως εχει τελειωσει το match! Τι να κανω τωρα? Το αφηνω ετσι η κανω κατι αλλο? Δεν θελω να φαω και κανα ban απο το πουθενα οχι τπτ αλλο...

 

Εχει κολλησει το παιχνιδι αστο..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2.29€ πλέον τα κλειδιά και 0.92€ τα stickers.

Ψάχνω να δω από περιέργεια σε τι τιμές παίζουν Αμερική και Βρετανία αλλά δε βρίσκω τίποτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2.29€ πλέον τα κλειδιά και 0.92€ τα stickers.

Ψάχνω να δω από περιέργεια σε τι τιμές παίζουν Αμερική και Βρετανία αλλά δε βρίσκω τίποτα.

άντε μου και στο διαολο..

καλά, http://www.esl-one.com/csgo/katowice-2015/standings/ σας ΠΡΟΚΑΛΩ να μπείτε :P 

 

Δεν φορτώνει με τπτ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

άντε μου και στο διαολο..

καλά, http://www.esl-one.com/csgo/katowice-2015/standings/ σας ΠΡΟΚΑΛΩ να μπείτε :P

 

Δεν φορτώνει με τπτ!

 

 

wtf is this shite?

http://www.twitch.tv/esl_csgo

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απογοητευση οι Titan, τους περιμενα top4 μαζι με Fnatic, VP, EnVyUs

 

Ουτε καν... Πρεπει να αλλαξουν το ονομα σε 'CarryS and friends'. Οι fnatic θα το παρουν ανετα. VP θα φτασουν ημιτελικο αλλα προβλεπω τελικο fnatic nip. Envy εχουν πεσει τωρα τελευταια,μεχρι ημιτελικο και αυτοι πιστευω..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Συμφωνω για Envy μεχρι ημιτελικους θα φτασουν, αλλα μετα οι NiP εδειξαν οτι ειναι πολλοι δυνατοι μαζι με allu. Μην ξεχναμε και VP που ειναι ικανοι για το καλυτερο αλλα το το χειροτερο ταυτοχρονα

Επεξ/σία από Caiden
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για τα standings μωρέ. Οι Vox πιστεψα ότι θα περάσουν τους NaVi αλλά τον πίνουν άσχημα. Επισης, τι map αυτη η Nuke.. Από 13-2 οι HR με τους CLG 13-14. kek..

 

round 17 o guardian 4 headshots με το dgl. Μάλιστα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...