Προς το περιεχόμενο

Fargo - FX


NoisePollution

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Περίεργο το πρώτο επεισόδιο αλλά επιβεβαίωσε για άλλη μια φορά ότι οι πιο επικίνδυνοι άνθρωποι είναι οι ηλίθιοι.

 

Και άλλο ρυθμό μου φάνηκε να έχει. Σα να μπήκε όλο σε slow motion. Στον πρώτο κύκλο ξέραμε ποιος είναι ο κακος από τα πρώτα λεπτά. Εδώ μάλλον θα έχει άλλη προσέγγιση. Το μόνο που θυμίζει Fargo είναι το αίμα και η χαρακτηριστική προφορά που όταν την άκουσα πρώτη φορά, περίμενα να δω τη μούρη του Martin Freeman! Αυτός ο ιπτάμενος δίσκος έχω μεγάλη περιέργεια να δω πως κολλάει στην υπόθεση.

 

Και ναι, Ron Swanson ftw! 

ποιοςιπταμενος δισκος?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 638
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Έλα ντε;.. Προσωπικά, το ένιωσα λίγο σα δύο διαφορετικά επεισόδια. Η αρχή ήταν πολύ φορτσάτη με όλους τους χαρακτήρες και την οικογένεια και από το waffle hut και μετά είχε άλλη ροή, άλλο στυλ και μόνο στο τέλος βλέπεις περίπου τι παίζει. Που και πάλι δηλαδή τι; Όλη η φασαρια γίνεται μόνο για το ποιος θα πάρει την επιχείρηση του πατέρα; Νομίζω γενικά ότι σ'αυτή τη σειρά κάθε χαρακτήρας έχει κι ένα story, οπότε θέλω να ελπίζω ότι θα'χει πολύ περισσότερο υλικό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν ειναι ο ματ ντειμον. ειναι ο τοντ απο το μπρεικιν μπαντ: http://www.imdb.com/name/nm0687146

 Eμμμ... το ξερω. Πλακα εκανα.

 

Απο το FNL εγινε πρωτα γνωστος και μετα τον εμαθαν περισσοτεροι στο ΒΒ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου αρεσει το cast που εχουν διαλεξει για φετος...Ειδικα ο meth damon ειναι ευχαριστη συμμετοχη για μενα. Τωρα αυτο που μου αρεσε στην περσινη σεζον ηταν η δοση χιουμορ που ειχε γενικα στην σειρα και η ειρωνια του οτι ακομα και ο πιο αγαθος και χαζος ανθρωπακος που βλεπεις στον δρομο και λες "ποιος αυτος? αυτον αμα τον δωσω μια θα λιποθυμησει" μπορει να κανει το τελειως απροβλεπτο, που ετσι ειναι αλλωστε και η πραγματικοτητα. Ο "κακος" της 1ης σεζον ηταν θεουλης, εγω μονο για αυτον εβλεπα την σειρα... Απ'οτι φαινεται στο ιδιο πνευμα θα κινηθει παλι, ελπιζω να χει την θεϊκοτητα του θεουλη της 1ης σεζον... Δηλαδη καποιον που να τα γ****ει τη μανα και να ναι τελειος "φλωρακος"...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καπως αργο αλλα μ'αρεσει το build up της ιστοριας. Δεν σε κουραζει καθολου. Καλα, εννοειται οτι τα πλανα ειναι πανεμορφα και η επιλογη κομματιων εξαιρετικη.

 

Μορφη ο τυπας με τους αλλους δυο muscles.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...