Προς το περιεχόμενο

ΒΟΗΘΕΙΑ ΓΙΑ ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΗ ΚΑΡΤΑΣ ΓΡΑΦΙΚΩΝ


Ailuros

Προτεινόμενες αναρτήσεις

385 στο σκρουτζ 300 απο amazon ισως συμφερει και τα λεφτα που μενουν τα βαζω για PSU ΚΑΙ Case αν χρειαστει γιατι δεν μαρεσει και πολυ να σ πω την αληθεια :P


Τα ίδια είναι όλες ±3% Τώρα εσύ με βίντεο θα κρίνεις?

Σωστα αφου το λες εσυ κατι θα ξερεις. Απλα ειχα στο νου μου να αλλαξω και case να παρω κανα πιο στυλατο γιατι HP ειναι fail οποτε οποια και να παρω μετα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 13,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

εγω πιστευω πρεπει οπωσδηποτε να αλλαξεις PSU...μην βαλεις 970 σε αυτο το πραγμα...κριμα ειναι να γινει τπτ και να παρει μαζι και την καρτα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω πιστευω πρεπει οπωσδηποτε να αλλαξεις PSU...μην βαλεις 970 σε αυτο το πραγμα...κριμα ειναι να γινει τπτ και να παρει μαζι και την καρτα

Γιατι τι ειναι τοσο ασχημα εκτος του PSU? Καλο CPU ram εχει mother οκ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω πιστευω πρεπει οπωσδηποτε να αλλαξεις PSU...μην βαλεις 970 σε αυτο το πραγμα...κριμα ειναι να γινει τπτ και να παρει μαζι και την καρτα

 

 

Γιατι τι ειναι τοσο ασχημα εκτος του PSU? Καλο CPU ram εχει mother οκ..

 

Συγγνωμη κιολας, αλλα που βλεπεις να αναφερει ολα αυτα που λες;; PSU σου λεει να αλλαξεις ΜΟΝΟ, για να μην κλαις τα λεφτα σου!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

A sorry ρε σι νομιζα οτι εννουσες γενικα για το system επειδη ειπες μην βαλεις σε αυτο το πραγμα :P Τι λες γιαυτο που μου προτεινε και ο Sheo? http://www.skroutz.gr/s/414060/Thermaltake-Hamburg-530W.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οκ φιλε ευχαριστω! =D γιαυτο το case τι λες? http://www.skroutz.gr/s/5834882/NZXT-Source-340.htmlΠιστευω να χωραει gtx 970 κλπ

Χωράει αλλά δεν δέχεται οπτικά μέσα νομίζω.

 

Ετσι όπως πάμε εδώ, καλύτερα να είμασταν στο αρχικό ξεχωριστό θέμα σου...

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χαθηκε λιγο αναμεσα στην κουβέντα :-D

 

θα πάρω κι εγώ 750ti τελικά (msi μαλλον), με ενδιαφέρει να είναι αθορυβη αν γίνεται. να προτιμήσω 1 ή 2 φαν; αξίζει τα 10€ παραπάνω;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...