Προς το περιεχόμενο

5GHz Club. Έλα να μαζευόμαστε!


STORM1978

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ο 9370 ήθελε 240 αν θυμάμαι καλά και τον πήρα επειδή είχα θέμα με έναν 8350 που είχα πάρει από συμφουρίτη και τον επέστρεψα σε εκείνον και πήρα αυτόν.Ναι ήμουν αρκετά τυχερός  βγήκε πολύ καλός.Δεν ξέρω αν ο 9370 έφτανε τόσο 


alldaynews στα 5,5 είναι σταθερός ή μόνο τον ανοίγεις;

(εννοώ stress test stable)

Δουλεύει κανονικά τρέχει προγράμματα αλλα όχι stress 


Αν είχα κανα 200€ εύκαιρα θα τα έβαζα αγγελία για να κάνω και γω την αλλαγή για πρώτη φορά μετά από πολλά χρόνια με amd.Αλλα έχω και την ελπίδα ότι μπορεί να βγάλει κάτι καινούργιο η κόκκινη αρμάδα

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Αυτή την αναμονή δεν μπόρεσα και εγώ από τους κόκκινους,όχι ότι δεν επαρκούσε ο Fx που είχα,αλλά ότι δεν είχε βγάλει και κάτι νέο σε cpu η Amd μπας και αναβάθμιζα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα αυτό είναι το θέμα θα βγάλει νέα cpu η μόνο apu.

Απο την μια λέει το '16 απο την άλλη λέει όχι. Λίγο που διάβασα πάντως απο χαρακτηριστικά κτλπ τα μισά απο αυτά που γράφουν να κάνουν θα μας κάνουν να θυμηθούμε παλιές δόξες.

Μην ξεχνάμε ότι σε VGA είναι πολύ μπροστά. Με την 3χχ σειρά να φοράει 2.5D μνήμες κτλπ κτλπ. Οι πράσινη ακόμα στα 4Gb δεν πήγε για να ρίξω και την σποντα.....

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Μια ερώτηση παλικάρια, αυτή θα σηκώνει καμιά 200αριά watt? http://www.e-shop.gr/raijintek-triton-core-watercooling-kit-240mm-no-fans-p-PER.814891

 

Εχω τα 4ghz με 1.2v και με περιορίζει η ψυξη, οπότε είμαι στο ψάξιμο... :/

 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλημερα εχω τον 8350 στα 5ghz για καθημερινη χρηση σταθερο, τις εικονες πρεπει να της ανεβασουμε πρωτα και μετα να βαλουμε το url? εβγαλα την φωτο και δεν κσερω πως να την βαλω :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...