Προς το περιεχόμενο

Xbox: Games with Gold [Xbox 360][Xbox One]


Aris0912

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Θα γίνει πάρτυ αν ισχύει κάτι τετοιο

 

Αυτό βέβαια που με κάνει να έχω αμφιβολίες αν είναι έγκυρη η συγκεκριμένη πηγή είναι ότι το Bioshock Infinite το έχουν δώσει ξανά στο παρελθόν. Τέσπα, λίγες ημέρες έμειναν για να μάθουμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 122
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

 

Και το είπα ότι είχα τις αμφιβολίες μου διότι το bioshock infinite το έχουν ξανά δώσει στο παρελθόν..  :lol:

 

Όπως και να χει αν και αρχικά έβαλα τα γέλια βλέποντας πρώτη μούρη το goat simulator απ την στιγμή που περίμενα το Ryse για το παιχνίδι που θα δώσουν στις 1/6 ωστόσο ρίχνοντας  μια καλύτερη ματιά και στα υπόλοιπα μπορώ να πω ότι έμεινα ικανοποιημένος απ τα παιχνίδια του μήνα και σίγουρα είναι καλύτερα απ τον προηγούμενο. Ειδικά το xcom ήταν στα άμεσα σχέδια μου για αγορά στο 360, οπότε τώρα είναι μια πολύ καλή περίπτωση γιατί και θα το πάρω δωρεάν και θα το παίξω και στο one :)

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Να ρωτήσω κάτι άσχετο. Ψάχνω για συνδρομη Xbox Live Gold. Στην αναζήτηση που έκανα έπεσα στο goldxbox.gr το οποίο έχει σεβαστή διαφορα στην τιμή απο οπουδήποτε αλλού.  Είναι αξιόπιστο για την αγορα συνδρομής; Πως και έχει τετοια διαφορά;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το site ειναι απολυτα αξιοπιστο. Το χρησιμοποιω απο τοτε που εχω το 360. Δεν εχω παρει απο αλλου. Πληρωνεις μεσω paypal η πιστωτικης (εγω το πρωτο χρησιμοποιω).σου στελνει ενα κωδικο μεσω sms που το χρησιμοποιεις και μετα σου στελνει τον κωδικο σε φωτογραφια (οχι τοσο καλη θελει προσοχη λιγο) στο email που εχεις δηλωσει στο paypal. Τελευταια φορα (μεσα στο Μαιο) πηρε κανα δεκαλεπτο απο τοτε που μου εστειλαν τον κωδικο για να λειτουργησει. ( να το δεχτει το live).

Αξιοπιστο λοιπον. Αγοραζεις αφοβα. Και να φανταστεις ηταν αρκετα πιο φθηνο παλιοτερα.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ρωτήσω κάτι άσχετο. Ψάχνω για συνδρομη Xbox Live Gold. Στην αναζήτηση που έκανα έπεσα στο goldxbox.gr το οποίο έχει σεβαστή διαφορα στην τιμή απο οπουδήποτε αλλού.  Είναι αξιόπιστο για την αγορα συνδρομής; Πως και έχει τετοια διαφορά;

Προχωρα αφοβα (εχω κανει και εγω αγορα απο εκει για ετησια αγορα συνδρομης xbox-one)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 5 εβδομάδες αργότερα...

Καλησπέρα παιδιά, απο ebay εχω παρει δυο συνδρομες και μου εχει στειλει φωτο το κλειδι και ολα ειναι οκ! η καλυτερη τιμη που εχω βρει, EUR 37,89 και άμεση αποστολή σε λίγες ώρες ..

 

http://www.ebay.de/itm/Xbox-One-XBOX-360-LIVE-GOLD-12-Monate-Mitgliedschaft-Karte-12-Month-Card-Code-/271353946016?hash=item3f2df49fa0:g:fC8AAOSw-jhUEUYP

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...