Προς το περιεχόμενο

Xbox: Games with Gold [Xbox 360][Xbox One]


Aris0912

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 122
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

gwg_16x9_april_r2.png?w=780&h=438

 

Link.png Site: Xbox Live Games With Gold For April 2016

 

Καλό Πάσχα σε όλους :D

Ποπο Μπομπες απο την  microsoft(και με ετρωγε το χερακι μου αυτο το διαστημα να  αγορασω το sunset overdrive) :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η αληθεια ειναι οτι σαν exclusive καλο ειναι να το εχεις στην συλλογη σου σε φυσικη μορφη.η τιμη του ειναι χωμα εξω οποτε ενταξει 3 καφεδες πεταξες δεν εγινε κ τπτ :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Παιδιά αυτό το μήνα έπαθε ps plus και το games with gold. Αν και δεν έχει Λοκορόκο Κοκορέτσι, είναι απ τους χειρότερους μήνες τελευταία. Ας είναι καλά τα προηγούμενα παιχνίδια και πλέον έχω χάσει τα αυγά και τα πασχάλια και δεν ξέρω με τι να πρωτοξεκινήσω. Btw το sunset τα σπάει με όλη την σημασία της λέξεως ;)

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά αυτό το μήνα έπαθε ps plus και το games with gold. Αν και δεν έχει Λοκορόκο Κοκορέτσι, είναι απ τους χειρότερους μήνες τελευταία. Ας είναι καλά τα προηγούμενα παιχνίδια και πλέον έχω χάσει τα αυγά και τα πασχάλια και δεν ξέρω με τι να πρωτοξεκινήσω. Btw το sunset τα σπάει με όλη την σημασία της λέξεως ;)

 

Ενταξει μην γινομαστε και πλεονεκτες(εχει δωσει αρκετα πολυ καλο πραγμα το xbox live εδω και αρκετο μεγαλο διαστημα)Το θεμα ειναι να παραμεινει σε αυτο τον εξαιρετικο ρυθμο,γιατι απο τους απεναντι προκοπη δεν βλεπουμε δυστυχως.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

https://twitter.com/ZhugeEX/status/734363689218920448/photo/1

 

Αν ισχύει το συγκεκριμένο μιλάμε για άλλη μια φορά για έναν πολύ δυνατό μήνα. Μέσα σε όλα τα άλλα και απ ότι φαίνεται και απ τη διάταξη των παιχνιδιών το RDR που τόσο περιμένουμε θα είναι διαθέσιμο για bc απ την 1η του επόμενου μήνα και σαν να μην έφτανε αυτό θα το δώσουν και δωρεάν μέσω games with gold. Για να δούμε..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...