Προς το περιεχόμενο

Γυναίκες!!!Πως να τις προσεγγίσετε και να τις κατακτήσετε!


dinhio

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Και μετα κοροιδευετε γιατι ανοιξα how to θεμα για τις γυναικες!!!Για να μαθαινουν οι μικροι και να θυμουνται οι μεγαλοι.....να μην γινουμε και :whistle:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν γνωρισεις κοπελα και θες να μαθεις αν εχει σχεση ρωτα τη διαφορα, πως ειναι η δουλεια της, με τη ασχολειτε οταν δε δουλευει κτλ και θα καταλαβεις. Μη ρωτησεις απευθειας αν εχει σχεση γιατι δειχνει ανασφαλεια και ενδιαφερον-θελεις να" νομιζει" οτι τη γουσταρεις  

 

Πολύ πολύπλοκο τελικά το θέμα ''γυναίκα'' όπως μας τα περιγράφεις τύπε. Απογοητεύτηκα τα μάλα.  :mellow:  Αυτά ισχύουν μόνο για Ελλάδα ή και για εξωτερικό??

καλά τα λέει λες??
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

^@noob πόσο χρονών είσαι?

 

Πάντως,νομίζω,νόημα θα 'χε το τόπικ μόνο αν μίλαγαν οι γυναίκες του φόρουμ που είναι και δύσκολο να τις καταλάβεις και τι θέλουν γενικά.Τώρα εμείς τι να πούμε? Οκ, ο καθένας τις προσεγγίζει με τον τρόπο/στύλ του, το οποίο δεν έχει και νόημα να σου πει ο άλλος "αυτό κι εκείνο θα κάνεις" γιατί θα φανεί ούτως επιτηδευμένο μόλις το κάνει,so be yourself !

Απ' την άλλη θα 'χε ενδιαφέρον μια συζήτηση για το πως σκέφτονται οι γυναίκες όπως είπα πριν για τον άντρα που τις προσέγγίζει και τους διάφορους τρόπους B)

Όσον για την προσέγγιση στο άκυρο χωρίς να την ξέρεις , κυρίως είναι ο τρόπος και οι συνθήκες που θα το κάνεις. Αν βρίσκεται σε παρέα π.χ.  δύσκολα τα πράγματα. Κι αν πας και λες μλκίες πάλι δύσκολα τα πράγματα. Γι' αυτό μου φαίνεται πιο σωστό να γνωρίζεις έστω και  ένα στοιχείο απ' αυτήν ώστε να κινηθείς ανάλογα. Έστω τη συναντάς στη βιβλιοθήκη (χωρίς να την ξέρεις από πριν) καταλαβαίνεις τι σπουδάζει (μπορεί και να σπουδάζεις το ίδιο με σένα)και η συζήτηση μπορεί να ξεκινήσει πιο ομαλά (την προηγούμενη βδομάδα έκανα κίνηση σε αναγνωστήριο που πήγαινα και διάβαζα και έγινε εύκολα). Καλά λαλακίες με ζαχαροπλάστες και άλλα σχετικά,μάλλον για γραφικός πας παρά για να έχεις ελπίδες.

Ατάκα που μου άρεσε:

[πας Κτηνιατρική βλέπεις γκομενάκι και της λες]

-ξερεις ποσο ζυγιζει μια πολικη αρκουδα ?

-οχι

-αρκετα ώστε να σπασει ο παγος , -> το όνομά σου και πιάνεις την κουβέντα

 

Δεν την έχω δοκιμάσει ακόμα βέβαια  :lol: :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλά το είπε ο mr Lucifer, cosmopolitan γίναμε εδώ πέρα!Και το θέμα ποιό είναι;Ότι νέα μέλη πάντα τα ξεκινάνε τα θέματα αυτά..

Και εγω απορω που ο mr (ενεργα μυνηματα) 666 δεν κλειδωσε ακομα το θεμα.

Επισης δεν καταλαβαινω τη σκεψη σου. Νεα μελη??? Σε χαλανε;; Ειστε η κλικα των παλιων εδω και δεν επιτρεπετε να ανοιγουν οι νεοι θεματακια, η μηπως πιστευεις οτι το site πεφτει στα ματια αλλων εξαιτιας τετοιων συζητησεων?;

Τελος, τα νεα μελη ισως προερχονται και απο δευτερο λογαριασμο παλιων μελων που δεν θελουν να χαλασουν το image τους.

 

Οσον αφορα το θεμα, το θεμα ειναι πρωτα να τις προσεγγισουμε. Τις κατακτατε μερες μετα, αν εχετε καλο χαρακτηρα.. :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπαρχει ρε παιδια πιο ωραιο πραγμα απο τις γυναικες τωρα!Μη γελιομαστε,και ας ειναι ζηλιαρες,πονηρες και εχουν χιλια δυο κακα ζωη χωρις τις γυναικες δεν υπαρχει,δεν παν να λετε οτι θελετε.Και μονος μου να μεινω για παντα  σε ολοι μου του ζωη ,παντα θα προσπαθω και θα τις φλερταρω ,θα τις θαυμαζω ,θα τις γουσταρω και θα τρελαινομαι μαζι τους.Ειναι σαν ναρκωτικο!

 

ΥΓ:Αν δεν υπήρχαν γυναίκες,όλα τα λεφτά του κόσμου δεν θα είχαν σημασία.

                                                                Aριστοτέλης Ωνάσης

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και ας ειναι ζηλιαρες,πονηρες και εχουν χιλια δυο κακα

Το κυριότερο κακό είναι ότι χρησιμοποιουν το ψέμα όπως ο άντρας τις γροθιές του και κάνουν πολύ μεγαλύτερη ζημιά. Αλλά όπως έγραψες..

Ατάκα που μου άρεσε:

[πας Κτηνιατρική βλέπεις γκομενάκι και της λες]

-ξερεις ποσο ζυγιζει μια πολικη αρκουδα ?

-οχι

-αρκετα ώστε να σπασει ο παγος , -> το όνομά σου και πιάνεις την κουβέντα

 

Δεν την έχω δοκιμάσει ακόμα βέβαια  :lol: :lol:

Κορυφαία. Έχω πει σε γυναίκα που μου ζήτησε φωτιά ότι είναι τόσο Hot που αρκεί να ακουμπήσει το τσιγάρο στο δέρμα της. Της άρεσε.

 

Καλα σοβαρολογεις τωρα? θα δεις γυναικα να χασμουριεται και θα της πεις ειχα μια γατουλα που έκανε ετσι?

Νομίζω ότι κάνεις πλάκα; Από τα πιο όμορφα πράγματα που μπορείς να πεις σε μια ομορφιά που χασμουριεται. Thanks for the tip hellas lover

 

 

Επίσης είναι τραγικό και διπροσωπο να δηλώνουμε ότι το θέμα είναι ασήμαντο και επιπέδου "cosmopolitan". Οι φοβίες αντρών και γυναικών και κυρίως οι δικές μας γιατί η προσέγγιση είναι ως επί το πλείστον δική μας υπόθεση δημιουργούν κοινωνική αποξένωση. Μπορεί να ξεγελαμε τον εαυτό μας αλλά πάντα το άλλο φύλο και η προσέγγισή του μας ενδιαφέρει πάρα πολύ. Ασήμαντη είναι η εκτεταμένη συζήτηση για τα αθλητικά, χαμένος χρόνος που θα μπορούσε να χρησιμοποιηθει για να ασχοληθούμε με τις γυναίκες.

 

 

Γυναίκες!!!Πως να τις προσεγγίσετε και να τις κατακτήσετε!

Ενώ υπάρχουν γενικοί κανόνες συμπεριφοράς το αυθόρμητο επίσης λειτουργεί μια χαρά. Καλύτερα να πεις σε μια γυναίκα βλακείες παρά να μη μιλήσεις καθόλου ενώ θέλεις, η προσέγγιση γίνεται προσεγγιζοντας.. Επίσης για μένα καλύτερα να είσαι ο εαυτός σου παρά αυτό που ίσως θέλει η γυναίκα εκτός και αν το ενδιαφέρον περιορίζεται στο One night stand.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ετσι λοιπον τι ειναι τελικα αυτο που θελουν οι γυναικες;

 

 

 

 

 

Ποιος νοιαζεται ? Σε οσες περισσοτερες την πεφτεις τοσες περισσοτερες πιθανοτητες εχεις για επιτυχια. :P

 

Τωρα αν καποιος επιμενει του προτεινω να δει το παρακατω και να εφαρμοσει τα ιδια 

 

http://www.imdb.com/title/tt0207201/

 

:-D

Πονταρουμε στην ανασφαλεια  και στο ανταγωνισμο τους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο σκοπος ειναι να βγαινει αυθορμητα, αν προσπαθεις να το κανεις emulate τοτε προφανεστατα και θα αποτυχεις γιατι θα φανει οτι πηγες να κανεις κατι. Γενικα το προσβλημεντο (χαχα γαματη λεξη) μου βγαινει με την ιδια ανεση και φυσικοτητα που μου βγαινει ο αυτοσαρκασμος. Ουτε που με ενδιαφερει αν η αλλη το παρεξηγησει, αν συμβει αυτο εχει ηδη φαει Χ απο εμενα πρωτα και ασχετα αν ημουν εγω αυτος που την πλησιασε.  Και ουτε χαζο ειναι, ειναι βασικο στοιχειο στο να καταλαβεις ποσο χιουμορ αντεχει μια κοπελα. Ξινομουνες need not apply. 

Μωρέ και αυθόρμητα και το να τ άλλο δεν είναι ωραίο πως να στο πω. Ντάξει εξαρτάται και που απευθύνεσαι, αλλά στις έξυπνες δεν πιάνουν αυτά, αν τους αρέσεις πολύ θα κάνουν ότι γελάνε αλλά θα το αγνοήσουν. Δεν είναι θέμα χιούμορ ούτε ξινομ*νίασης...

 

Πάντως,νομίζω,νόημα θα 'χε το τόπικ μόνο αν μίλαγαν οι γυναίκες του φόρουμ που είναι και δύσκολο να τις καταλάβεις και τι θέλουν γενικά.Τώρα εμείς τι να πούμε? Οκ, ο καθένας τις προσεγγίζει με τον τρόπο/στύλ του, το οποίο δεν έχει και νόημα να σου πει ο άλλος "αυτό κι εκείνο θα κάνεις" γιατί θα φανεί ούτως επιτηδευμένο μόλις το κάνει,so be yourself !

Απ' την άλλη θα 'χε ενδιαφέρον μια συζήτηση για το πως σκέφτονται οι γυναίκες όπως είπα πριν για τον άντρα που τις προσέγγίζει και τους διάφορους τρόπους B)

Όσον για την προσέγγιση στο άκυρο χωρίς να την ξέρεις , κυρίως είναι ο τρόπος και οι συνθήκες που θα το κάνεις. Αν βρίσκεται σε παρέα π.χ.  δύσκολα τα πράγματα. Κι αν πας και λες μλκίες πάλι δύσκολα τα πράγματα. Γι' αυτό μου φαίνεται πιο σωστό να γνωρίζεις έστω και  ένα στοιχείο απ' αυτήν ώστε να κινηθείς ανάλογα. Έστω τη συναντάς στη βιβλιοθήκη (χωρίς να την ξέρεις από πριν) καταλαβαίνεις τι σπουδάζει (μπορεί και να σπουδάζεις το ίδιο με σένα)και η συζήτηση μπορεί να ξεκινήσει πιο ομαλά (την προηγούμενη βδομάδα έκανα κίνηση σε αναγνωστήριο που πήγαινα και διάβαζα και έγινε εύκολα). Καλά λαλακίες με ζαχαροπλάστες και άλλα σχετικά,μάλλον για γραφικός πας παρά για να έχεις ελπίδες.

Ατάκα που μου άρεσε:

[πας Κτηνιατρική βλέπεις γκομενάκι και της λες]

-ξερεις ποσο ζυγιζει μια πολικη αρκουδα ?

-οχι

-αρκετα ώστε να σπασει ο παγος , -> το όνομά σου και πιάνεις την κουβέντα

 

Δεν την έχω δοκιμάσει ακόμα βέβαια  :lol: :lol:

Ρε παιδιά το μυστικό είναι το εξής, έχουμε πέσει πριν καν πάτε να μας ρίξετε συνήθως. Μετά ότι λαλακία και να πείτε αν σας θέλουμε εξ αρχής what is done is done αρκεί να μην πετάξετε χοντρή λαλακία σε φάση προσβολής κτλ.

Η κάθε κοπέλα είναι διαφορετική προφανώς, τώρα όσον αφορά εμένα πχ, θέλω τον άλλο να είναι ο εαυτός του, να μην πετάει και καλά έξυπνες ατάκες για να με ρίξει γιατί κάνει μπαμ, άντε και να κάνει κάποιο κοπλιμέντο. Σε συζήτηση με φίλη, μου έλεγε ότι οι άντρες δεν (της) κάνουν κοπλιμέντα πλέον, με μένα δεν ισχύει κατι τέτοιο πχ... Τώρα  που έγκειται αυτό δε γνωρίζω, η κοπέλα είναι κούκλα οπότε αν είστε απλά χεστηδες να μην, γιατί μας αρέσουν...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Ρε παιδιά το μυστικό είναι το εξής, έχουμε πέσει πριν καν πάτε να μας ρίξετε συνήθως. Μετά ότι λαλακία και να πείτε αν σας θέλουμε εξ αρχής what is done is done αρκεί να μην πετάξετε χοντρή λαλακία σε φάση προσβολής κτλ.

 

 

Καημενουλια.Ζειτε με την αυταπατη οτι εσεις μας διαλεγετε ,οτι εμεις ειμαστε οι κυνηγοι αρκει να τρωμε το δολωμα που εσεις ριξατε  :(

Και πως εξηγεις τις γκρινιες σας μετα τον χωρισμο του στυλ ' ολο με μλκ μπλεκω μπλα μπλα' αφου ηταν δικια σας επιλογη.Η γιατι δεν κανετε τουλαχιστον αυτοκριτικη ωστε να βελτιωσετε τους εαυτους σας  :(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά το μυστικό είναι το εξής, έχουμε πέσει πριν καν πάτε να μας ρίξετε συνήθως. Μετά ότι λαλακία και να πείτε αν σας θέλουμε εξ αρχής what is done is done αρκεί να μην πετάξετε χοντρή λαλακία σε φάση προσβολής κτλ.

Aυτο δεν υπαρχει πουθενα.....εκτος και αν ερχεται να σε ριξει ο jensen ackles

Jensen-jensen-ackles-34622694-1484-2229.

 

Προσωπικα εγω εχει τυχει πολλες φορες να μου αρεσουν κοπελες ,που στη αρχη ενω δεν τους εδινα σημασια μετα αφου τους μιλησω και τις μαθω καλυτερα να βρισκω περισσοτερο ενδιαφερον.Ισχυει η εξωτερικη εμφανιση αλλα οχι 100 %.

Μπορει 99% :-D

 

Φιλαράκι  είμαι όσο φαίνομαι..

 

 

στο προφίλ μου. :P

 

 Να σου πω....Πατημένα???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...