Προς το περιεχόμενο

Γυναίκες!!!Πως να τις προσεγγίσετε και να τις κατακτήσετε!


dinhio

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Με όλο το σεβασμό.. μάλλον κάτι δεν κατάλαβες...

 

Δεν το νομίζω. Στα 30 σου λες δεν έχεις συναντήσει (ή τέλος πάντων γνωρίσει) γυναίκα η οποία έτσι κι έτσι. Δε θα σου πω ότι έχω συναντήσει εγώ και πολύς άλλος κόσμος, θα σου πω απλά ότι καταλαβαίνεις πως το να πεις ότι δεν υπάρχουν είναι τελείως άκυρο. Άρα υπάρχουν αλλά δεν τις έχεις γνωρίσει εσύ. Κι εκεί κολλάνε οι "λάθος" παρέες.

 

Και ο λόγος που το κάνουν αυτό (το να μη χρησιμοποιήσουν την "εύκολη" όπως λες λύση) είναι βέβαια πως ανάλογα τι ψάχνεις να βρεις και το τι θέλεις να προβάλλεις για τον εαυτό σου έχεις και την αντίστοιχη μέθοδο. Αν μια γυναίκα βάλει το μίνι-ζώνη και ανέβει στο τραπέζι στα σκυλάδικα της εθνικής, υπάρχει πάντα μια περίπτωση να γνωρίσει εκεί κοντά έναν άντρα καλλιεργημένο και πνευματώδη. Αλλά χλωμή περίπτωση όμως. Σαν γιαπωνέζο που μόλις είδε το γκοντζίλα.

 

Εννοείται φυσικά πως όλοι (και οι άντρες) θέλουν να δείχνουν ωραίοι και θα το κάνουν. Εγώ απλά αναφέρομαι στο σενάριο που η κοπέλα σε γουστάρει και έχει επιλογή ανάμεσα στο να σου πιάσει την κουβέντα και να σκύψει να σηκώσει τον αναπτήρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα σας. Εχω ενα θεμα κατα τη γνωμη μ σοβαρο και δεν θελω να γελοιοποιηθει.

Ειμαι 5 μηνες με μια κοπελα παρθενα που δεν εχουμε ολοκληρωσει ακομα. Την αγαπαω αρκετα τη σεβομαι κλπ αλλα κ εγω αντρας ειμαι θελω να ικανοποιησω τις αναγκες μου. Το μονο που εχουμε κανει ειναι τα γνωστα παιχνιδια με τα χερια κ ουτε καν στοματικο. Ειμαι απεγνωσμενος, και ξερω οτι η συγκεκριμενη εχει κανει στοματικο με τον πρωην της (που παρεπιπτοντως τα χανε 1-2 βδομαδες). Μηπως δεν με θελει αρκετα; Σκεφτηκα να της μιλησω αλλα ειμαι σιγουρος οτι θα το παρει στραβα. Αυτη μ εχει πει οτι δεν εχει νιωσει ετσι για κανενα κλπ γραφικα... Αν ισχυει αυτο δεν θα μου ειχε δωθει; Και δεν ειναι και μικρη! 18 χρονων κοντευει( εγω ειμαι 19). Καθε βοηθεια δεκτη...

 

Με τον άλλον, στις δύο εβδομάδες το 'χε ρίξει στα κλαρίνα κι εσένα σ' έχει στην ξεραΐλα πέντε μήνες; Βρες άλλη και γρήγορα... 

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε για αυτό ζητάω βοήθεια... δεν εχω ιδεα τι συμβαινει με τη συγκεκριμενη... Δεν θελω να χωρισω αλλα προς τα εκει το κοβω. Δεν γινεται να μεινω στη μ****ια πολυ ακομα... Και εχει κ πανελληνιες αυτη αρα παμε για καλοκαιρι με λιγα λογια... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μαλλον δεν σε θελει αρκετα. Αυτο που μου αρεσει ειναι οτι τα λεω εξω απο τα δοντια..  :-D  Α και κατι προτροπες καποιων που ειδα σε αλλο ποστ που ανοιξες και στο εκλεισαν . Τριτος εισαγγελεας δεξια.Εννοειται ειναι παρανομο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κάνε κάνα μπάνιο, ρίξε και καμιά ξούρα στον κύριο. μην της τον δώσεις με το τυρί. λέω εγώ τώρα... για να ρωτάς τέτοια πράγματα...δεν σε κόβω και έμπειρο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μαλλον δεν σε θελει αρκετα. Αυτο που μου αρεσει ειναι οτι τα λεω εξω απο τα δοντια..  :-D  Α και κατι προτροπες καποιων που ειδα σε αλλο ποστ που ανοιξες και στο εκλεισαν . Τριτος εισαγγελεας δεξια.Εννοειται ειναι παρανομο.

σιγά τώρα για 3-4 μήνες θα κάνουμε θέμα; :ρ 

καλα κανεις και τα λες ετσι... το οτι τα χε με τον αλλο 2 βδοαμδες δεν ειναι εξακριβωμενο ουτε οτι τον πι...νε. Ο αλλος ειναι γνωστος μ και απλα τα βρισκανε τα ξαναχαλαγανε καπως ετσι...

κάνε κάνα μπάνιο, ρίξε και καμιά ξούρα στον κύριο. μην της τον δώσεις με το τυρί. λέω εγώ τώρα... για να ρωτάς τέτοια πράγματα...δεν σε κόβω και έμπειρο

Αντιθέτως απλά δεν θέλω να την πιέσω και πολύ... Μπορώ να πάρω και δραστικά μέτρα αλλά δεν θέλω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εσυ το αντεχεις αλλοι οχι. Αν δεν ειναι σιγουρο για τον αλλο , τι να σου πω . Αλλαζει αρκετα , μπορει να μην αισθανεται ετοιμη.

Τότε ήταν και πιο καγκούρισα... Με τον άλλο υπήρχε μια ιστορία ένα χρόνο αλλά εννοώ το μεγαλύτερο διάστημα που ηταν μαζι ηταν 2 βδομαδες καπως ετσι... Και απο οτι μ εχει πει και η ιδια εγινε "κατι" τελη Αυγουστου τελευταια φορα αλλα δεν διευκρινισε το κατι. μου εχει πει οτι δεν την ενδιαφερει πλεον αυτος(το πιστευω αυτο) αλλα γιατι δεν μου καθεται δηλαδη; ποσο θα περιμενω ακομα να νιωσει ετοιμη; και τελευταια αποφευγει να παμε στο κρεβατι κιολας γιατι την πιεζω με τον τροπο μου κ εγω. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...