Προς το περιεχόμενο

Γυναίκες!!!Πως να τις προσεγγίσετε και να τις κατακτήσετε!


dinhio

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Εγώ π.χ. δεν ακούω τραγουδιστές αλλά τραγούδια.

Γενικότερα θέλουμε να κατηγοριοποιούμε τον άλλον για να μπορούμε πιο εύκολα να βγάζουμε συμπεράσματα[είτε μουσικά,είτε κομματικά, είτε οτιδήποτε], αλλά δεν είναι τα καλούπια πάντα η λύση. (Για το άλλο που λες, κι εγώ πιστεύω πιο πολύ στο "τα ετερόνυμα έλκονται" παρά στο "να χουμε αρκετά κοινά να μας ενώνουν" , κοινά σημεία θα υπάρχουν βέβαια αλλά αν είναι αρκετά θα 'ναι και βαρετά)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ π.χ. δεν ακούω τραγουδιστές αλλά τραγούδια.

Γενικότερα θέλουμε να κατηγοριοποιούμε τον άλλον για να μπορούμε πιο εύκολα να βγάζουμε συμπεράσματα[είτε μουσικά,είτε κομματικά, είτε οτιδήποτε], αλλά δεν είναι τα καλούπια πάντα η λύση. (Για το άλλο που λες, κι εγώ πιστεύω πιο πολύ στο "τα ετερόνυμα έλκονται" παρά στο "να χουμε αρκετά κοινά να μας ενώνουν" , κοινά σημεία θα υπάρχουν βέβαια αλλά αν είναι αρκετά θα 'ναι και βαρετά)

Στην παρένθεση συμφωνώ, αρκεί να υπάρχει ένα μέτρο όσον αφορά το ετερώνυμα. Δεν γίνεται να είμαι εγώ ντυμένος στην τρίχα και η άλλη να είναι με την φόρμα της.

 

Όσον αφορά το παραπάνω, λέγοντας ότι ακούω π.χ. Τσαϊκόφσκι εννοώ γενικότερα κλασική μουσική (μιας και θεωρώ τον Τσαϊκόφσκι ως αντιπροσωπευτικό παράδειγμα της κλασικής μουσικής). Παρ' όλα αυτά εννοείται ότι ακούω και αρκετά τραγούδια διαφορετικού στυλ από διάφορους καλλιτέχνες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ π.χ. δεν ακούω τραγουδιστές αλλά τραγούδια.

Γενικότερα θέλουμε να κατηγοριοποιούμε τον άλλον για να μπορούμε πιο εύκολα να βγάζουμε συμπεράσματα[είτε μουσικά,είτε κομματικά, είτε οτιδήποτε], αλλά δεν είναι τα καλούπια πάντα η λύση. (Για το άλλο που λες, κι εγώ πιστεύω πιο πολύ στο "τα ετερόνυμα έλκονται" παρά στο "να χουμε αρκετά κοινά να μας ενώνουν" , κοινά σημεία θα υπάρχουν βέβαια αλλά αν είναι αρκετά θα 'ναι και βαρετά)

 

 

Μεγαλο ψέμμα οτι τα ετερώνυμα έλκονται εκτος και αν ειναι και οι 2 ανισορροποι και φτιάχνονται να τσακώνονται συνεχεια... καταρχην σιγα μη δεις τυπισσα ξερω γω που ειναι τρεντο κατάσταση κτλπ με κάποιον με φόρμες ή με το φυτό του σχολείου που διαβάζει συνέχεια. Με κανέναν σαν και αυτη θα ειναι που μετα απο λιγο καιρο θα πιάσει δουλεια σε κανα μαγαζι σαν PR :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ολοι οι μαμαω ταο, τις εχουν του χεριου τους τις γυναικες και θελουν ειτε να κλεισει το θεμα, ή το παιζουν υπερανω....

 

 

Σαν ενα φιλαρακι μου... Ηθελε μια κοπελα.. Με επριζε τα ουμπαλα, φιλε πως θα γινει να βγω μαζι της, να παω για ποτο κλπ... Τυχαινει φαση και κανονιζω εγω βγαινουμε ολοι μαζι και τον αφηνω να την γυρισει αυτος σπιτι γιατι εγω ταχα ειχα θεμα....

 

Ε εγινε τι εγινε, την αλλη μερα μου τσαμπουναει ε εγω δεν σου ελεγα ηταν θεμα ημερων να γινει δικια μου... 

 

Μπροστα σε αλλα ατομα... Ε δεν αντεξα του λεω, τι λες ρε μαγκα, ποιος ηταν αυτος που μιξοκλαιγε και μου επριζε τα παπαρια... Δεν μιλουσε...

 

 

Αυτο που μερικοι βλεπουν την γυναικα σαν τροπαιο, δεν μπορω να το καταλαβω, γι αυτο πολλες βαριουνται και τους παρατανε κερατονουν και καλα κανουν...

 

Απο την δευτερη μερα που ειναι μαζι του ειπε χαρτι και καλαμαρι τι κανανε... Εγω ουτε που ρωτησα... Λεω δεν με νοιαζει πως το κανεις μαζι της, αλλο να μου πεις εγινε και μου αρεσε και αλλο με εκανε αυτο την εκανα αυτο....

 

Μετα εγω αυτη την κοπελα την κοιταω αλλιως απο τι την εβλεπα...ειναι ασχημο μαγκες...

 

Να σεβεστε την κοπελα που εχετε διπλα σας... Οπως κανετε με την αδερφες σας, μανες σας....

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...