Προς το περιεχόμενο

Γυναίκες!!!Πως να τις προσεγγίσετε και να τις κατακτήσετε!


dinhio

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Σιγουρα το παρακατω, δεν θα αρεσει στις γυναικες του σημερα.

Ομως, καποτε, περα απο τα οποια στραβά, γενικά υπήρχε πολυ καλύτερη 'τάξη' και γιατί οχι, και 'ποιότητα' στις σχέσεις, παρά το κατάντημα το οποίο ζούμε στις μέρες μας.

 

Γιατι αγαπητοι, οταν ανατραπει η φυσικη σειρα των πραγματων, ο τρόπος που τα έχει ορίσει ο Θεός αν θέλετε, ή ο τρόπος που επι αιώνες λειτουργούσε το σύστημα, τοτε μονο τραγικα μπορει να ειναι τα αποτελεσματα.

Και τα βλεπετε, οσο κι αν πολλες γυναικες στρουθοκαμηλιζουν.

 

Οταν αρχιζουν σημερα συζητησεις 'για τα δικαιωματα της γυναικας', την 'ισοτητα', κλπ, το παιχνιδι ειναι χαμενο εξαρχης.

Οταν κυβερνουν τα ποδια το κεφαλι, ολα εχουν ανατραπει, επι το χείρον.

 

Αν φυσικα ολα τα θεωρειται καλως καμωμενα στην εποχη μας, τοτε φυσικα μπορειτε να απολαυσετε αυτη την ευχαρίστηση.

Και δεν εχει και νοημα να δειτε τον πιο κατω 'οδηγο'.

 

 

Η καλή νοικοκυρά, είναι δούλα και κυρά

 

http://koritsiagiaspiti.blogspot.gr/2014/03/blog-post_7.html

 

Οι ελληνιδες, ηταν καποτε ετσι.

Σημερα οχι.

Και για να ειμαι δικαιος, μεριδιο ευθυνης για τη σημερινη καταντια των σχεσεων, εχουν και οι ελληνες ανδρες, που δινουν αξια σε καθε σαχλοκουδουνο, με αποτελεσμα να εχει ξεφυγει το πραγμα.

Ευτυχως ομως, για γυναικες με καλυτερες αρχες απο τις σημερινες ελληνιδες,  υπαρχουν αλλες εθνικοτητες, που τα τηρουν αυτα σε πολυ μεγαλυτερο βαθμο.

Και ειναι ολα σε μια σχεση πολυ καλυτερα.

 

Αντε και καλη 'προοδευτική' συζητηση!

Επεξ/σία από mentoras99
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Γιατι αγαπητοι, οταν ανατραπει η φυσικη σειρα των πραγματων, ο τρόπος που τα έχει ορίσει ο Θεός αν θέλετε, ή ο τρόπος που επι αιώνες λειτουργούσε το σύστημα, τοτε μονο τραγικα μπορει να ειναι τα αποτελεσματα.

 

  

CGUCCBz.gif

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σιγουρα το παρακατω, δεν θα αρεσει στις γυναικες του σημερα.

Ομως, καποτε, περα απο τα οποια στραβά, γενικά υπήρχε πολυ καλύτερη 'τάξη' και γιατί οχι, και 'ποιότητα' στις σχέσεις, παρά το κατάντημα το οποίο ζούμε στις μέρες μας.

 

Γιατι αγαπητοι, οταν ανατραπει η φυσικη σειρα των πραγματων, ο τρόπος που τα έχει ορίσει ο Θεός αν θέλετε, ή ο τρόπος που επι αιώνες λειτουργούσε το σύστημα, τοτε μονο τραγικα μπορει να ειναι τα αποτελεσματα.

Και τα βλεπετε, οσο κι αν πολλες γυναικες στρουθοκαμηλιζουν.

 

Οταν αρχιζουν σημερα συζητησεις 'για τα δικαιωματα της γυναικας', την 'ισοτητα', κλπ, το παιχνιδι ειναι χαμενο εξαρχης.

Οταν κυβερνουν τα ποδια το κεφαλι, ολα εχουν ανατραπει, επι το χείρον.

 

Αν φυσικα ολα τα θεωρειται καλως καμωμενα στην εποχη μας, τοτε φυσικα μπορειτε να απολαυσετε αυτη την ευχαρίστηση.

Και δεν εχει και νοημα να δειτε τον πιο κατω 'οδηγο'.

 

 

Η καλή νοικοκυρά, είναι δούλα και κυρά

 

Δεν ξέρω αν σε παρηγορεί καθόλου, αλλά έχω ακούσει πως δεν είναι το μέγεθος τόσο αλλά ο τρόπος που το χρησιμοποιείς.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eγω εχω παρατηρησει και το αλλο..

Πλεον οι αντρες ειναι αυτοι που πιεζουν τις γυναικες για γαμο μπας και τον βρεξουνε οπως ειπε κι ενας πιο πανω :D  :D

 

Δεν υπαρχει σωτηρια σε αυτον τον τοπο απο ολες τις πλευρες,ειτε οικονομικη ειτε ανθρωπινων σχεσεων.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω αν σε παρηγορεί καθόλου, αλλά έχω ακούσει πως δεν είναι το μέγεθος τόσο αλλά ο τρόπος που το χρησιμοποιείς.

 

Όπως πολύ εύστοχα είχε πει μια κοπέλα που ήξερα, "Αν ο άλλος τον έχει μικρό αλλά πηδάει με καλή τεχνική μπορεί να σε ικανοποιήσει μια χαρά. Αν τον έχει μεγάλο, τι τεχνική και ****κίες."  :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω αν σε παρηγορεί καθόλου, αλλά έχω ακούσει πως δεν είναι το μέγεθος τόσο αλλά ο τρόπος που το χρησιμοποιείς.

 

Βολευει ο αποπροσανατολισμος της κουβεντας...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καποτε που υπήρχε τάξη και φυσική ροή ο άντρας ήταν προκομενος όχι ένας κοπριτης αποχαυνωμενος που τον ζει ο μπαμπας και του πλένει τα βρακια η μαμά.

Θες την γυναίκα δούλα και κυρά, μπορείς να τη συντηρήσεις αυτή + την οικογένεια σου ?

Ή δούλα και κυρά αλλά να δουλεύει κιόλας ?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...