Προς το περιεχόμενο

Γυναίκες!!!Πως να τις προσεγγίσετε και να τις κατακτήσετε!


dinhio

Προτεινόμενες αναρτήσεις

εγω αμα τη μπέσω σε κάποια και πάει να μου ρίξει χυλόπιτα τσι λέω πλάκα έκανα , δε με αρέσεις , ήθελα να σε φτιάξω τη διάθεση

χαμογελάω και τσι γυρνάω την πλάτημ 

  • Like 12
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Ποσοι θα ειχαν γλιτώσει ενα καρο ερωτικες απογοητεύσεις και κακοτοπιές αμα έβαζαν την λογικη πάνω απο το συναίσθημα?

 

Τις προάλλες με έκανε αντ στο φβ ενα περιεργο προφιλ μιας πολυ ωραιας γυναικας . Φυσικα δεν θα πατουσα αποδοχη μια και δεν κάνω αγνωστες στο φβ μου φιλες και φιλους γενικοτερα αλλα ειδα οτι ειχαμε 2 mutuals. Οποτε λέω οκ θα την κάνω και θα την ρωτησω αν γνωριζετε με τους 2 κοινους μου γνωστούς. Σαφείς απαντησεις δεν πήρα οποτε συμπερασμα εξαρχης οτι προκειται για ύποπτο άτομο που απλά θέλει να παίξει ή να κοροιδέψει. Ουτε αληθινες μου φαινοντουσαν οι φωτογραφιες ... σαν να τις ειχε πάρει απο αλλού. Αρχισε στο τσατ να μου την πέφτει αλλα εγω το τρέναρα και το καταλαβε. Την ρωτησα που δουλευει και δεν εδωσε σαφή απαντηση. Τελικα χθες ειδα οτι διέγραψε το προφιλ της στο φβ :P

 

Σε τέτοιες περιπτώσεις αμα η άλλη καιγεται να σε γνωρισει σου λεει που δουλεύει και πηγαινεις με έναν φιλο σου ή βγαινετε ολοι μαζί με παρέα αν δεν θέλει να σου πει οπως έχω ξαναγράψει εδω. Σεβαστο να μην θέλει να πει το μερος δουλειας της σε έναν άγνωστο οκ.

 

Με άλλα λογια δεν γινεται στο ξαφνικο να έρθει να στην πέφτει μια υπερ γκομενάρα και απο το φβ κιολας κάτι τρέχει και γιατι να την πέσει σε μενα και οχι σε κάποιον λεφτά εφοσον έχει τέτοια εμφάνιση????? Προτιμώ στην τελική να χάσω και 1-2 ευκαιριες αλλα να κρατάω το επιπεδο ασφαλειας υψηλό σε όλα τα θέματα. Οποιος δεν ειναι σιγουρος για κάτι καλυτερα να μην το προχωράει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να στην πεφτει γκομενα απο το fb και λογικη δεν πανε μαζι.

τι γραφουνε παναγια μου???

 

Σε αυτην να πάς να τα πεις (μπορει να ειναι και ο αυτος βέβαια χαχαχα) , εγω τα ξέρω για αυτο δεν τσίμπησα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να αναφερω επισης (λογω παλιοτερων διαφωνιων μου με καποιους σε αυτο το θρεντ για το καμακι) οτι τις προαλλες ειχαμε βγει εξω και ένα παιδι απο την παρέα κοινωνικοτατο πολυ έξυπνος και με χιουμορ έκανε καμακια. Δεν κατάφερε τιποτα οποτε αναρωτιεμαι με τι διαθεση θα πάει κάποιος που βλέπει οτι ένας που ειναι μια χαρά και έχει γέλιο και κάνει κέφι οταν κάνει καμακι τρωει χυλοπιτες. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μόνο η εμφάνιση έλειπε και θα 'ταν ο αλφα μειλ (ο ε μέιλ είμαι εγώ...ξεκαθαρισμένα πράγματα)

 

Kαλα εντάξει αμα βρεις εσυ σουπερ εμφανιση μαζι με χιουμορ και να έχει και δουλεια και να ειναι και γυμνασμένος και έξυπνος τράβα παιξε και το τζοκερ εκεινη την ημέρα και στην τελικη για να τα ζηταει κάποια ολα αυτα πρέπει να προσφέρει και τα αναλογα. 

 

Το βλεπεις και μονος σου? αρα μετραει η εμφανιση αρα την αράζεις και μολις εμφανιστει κάποια που της αρέσεις και στο δειξει εστω και λιγο ε τοτε κανεις κινηση. 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ρε παίδες καμιά φόρμουλα δεν υπάρχει για εμάς τους καημένους τους παντρεμένους,αλλά να μην πάνε τα γκομενάκια και τα μαρτυράνε στην γυναίκα;

Επεξ/σία από palawiaris
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<p>Ρε παίδες καμιά φόρμουλα δεν υπάρχει για εμάς τους καημένους τους παντρεμένους,αλλά να μην πάνε και τα μαρτυράνε στην γυναίκα;</p>

 

Στριπτιτζαδικα , κωλαδικα ,μπρδελα .

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...