Προς το περιεχόμενο

Γυναίκες!!!Πως να τις προσεγγίσετε και να τις κατακτήσετε!


dinhio

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Επιμονή,υπομονή και την υπογραφή της Mary1 

snapback.png

"Πρέπει να εξπερματώνετε να φεύγει η μαλακία απ' το κεφάλι"

-Κωστής Ραπτόπουλος 2010μ.Χ.

αλλιώς δεν μας βλέπω καλά.

Drunk-Baby-meme-Advice-about-women.jpg

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Liverpool δειξε μου τους φιλους σου να σου πώ ποιος εισαι.

Σε μενα δεν ισχυει.... Αν δεν ξερεις εναν ανθρωπο καλο θα ναι μην τον κρινεις πισω απο ενα πισι...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω αν ξενέρωνα με τις κινήσεις κάποιου φιλου μου πάντως θα σταματουσα να τον κάνω παρέα. Ουτε ρεζιλι θα τον έκανα μπροστα στην παρέα ουτε τιποτα αυτα ειναι κατινιές. Οι γκομενες τα κάνουν και ουτε ολες.

 

Βεβαια δεν σου ειπε και τιποτα το τρομερο απλα οτι την καταφερε σου ειπε απλα εσυ  το θεωρησες προσβολη.

 

ΥΓ Που ειναι εκεινος που μου ειχε γράψει οτι το να βλέπει καποιος την γκομενα σαν τροπαιο ειναι απλα ενα καταλοιπο του παρελθοντος? νομιζω καλα εκανα και δεν μπηκα στον κοπο να διαφωνήσω τοτε :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Ουτε ρεζιλι θα τον έκανα μπροστα στην παρέα ουτε τιποτα αυτα ειναι κατινιές. Οι γκομενες τα κάνουν και ουτε ολες.

ισχύει, απλά δεν μπορείς να ξέρεις υπο ποιές συνθήκες έγινε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ισχύει, απλά δεν μπορείς να ξέρεις υπο ποιές συνθήκες έγινε.

 

Συμφωνα με αυτά που μας έγραψε κρινω το περιστατικό. Αμα δεν ήθελε κριτική να μην τον δημοσίευε. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βρήκαμε λύση τελικά???

 

Να φτιάξουμε κανένα βιβλίο, αν είναι να βγάλουμε και κανένα φράγκο σε τετοιους καιρους που ζουμε!!

 

Εγω πιστευω οτι οσο πιο πολυ ασχοληθεις με κάποια ισως τοσο πιο πολλά να καταφερεις. Επισης ασπάζομαι την άποψη του Ταλευράνδου οτι η γυναικα μπορει να συγχωρεσει κάποιον που εκμεταλευτηκε μια ευκαιρια αλλα ποτε κάποιον που την έχασε. Μετράει πολυ στην αρχή να συμφωνείς και να της κάνεις τα κέφια. Απο οσο εχω καταλαβει δηλαδη ... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

 Μετράει πολυ στην αρχή να συμφωνείς και να της κάνεις τα κέφια. Απο οσο εχω καταλαβει δηλαδη ... 

Αν και στο πρωτο συμφωνω, σε αυτο το τμημα διαφωνω. Νομιζω πως ο καθε ανθρωπος (ειτε γυναικα ειτε ανδρας) θελει διπλα του καποιον με αποψη και οχι καποιον που "συμφωνει και του κανει τα κεφια" . Απο πολλες φιλες μου εχω ακουσει την ατακα "οκ καλος αλλα με ξενερωνει το οτι δεν παιρνει πρωτοβουλιες και παμε παντα οπου θελω εγω". Οκ θα βρεθουν και καποιες που θελουν να ειναι οι κυριαρχες στη σχεση σαφως, αλλα αν μπεις στη διαδικασια αποδοχης ενος ρολου επειτα δυσκολα τον αλλαζεις.

 

My 2 cents

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

"οκ καλος αλλα με ξενερωνει το οτι δεν παιρνει πρωτοβουλιες και παμε παντα οπου θελω εγω".

Εάν ο άλλος δεν έχει κάποιο πρόβλημα με το μέρος που θέλει η άλλη να πάνε, τότε γιατί να μην της κάνει το χατίρι; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γραψτε μια στο google women logic και θα καταλαβετε τι σημαινει γυναικα, με αλλα λογια για να ριξεις μια συγκεκριμενη γυναικα πρεπει να εισαι πολλαπλής προσωπικότητας, μια μηχανη που θα πρεπει να διαβαζει το μυαλο της και να ξερεις ποτε να κανεις το ενα ποτε να κανεις το αλλο, ποτε να πεις το ενα κλπ, και παλι θα αποτυχεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Εάν ο άλλος δεν έχει κάποιο πρόβλημα με το μέρος που θέλει η άλλη να πάνε, τότε γιατί να μην της κάνει το χατίρι; 

Ε φανταζομαι πως καποιες φορες θα προτιμα καποιο αλλο μερος απο αυτο που θελει εκεινη. Εκτος αν υπαρχει τετοια απολυτη ταυτιση και ποτε δε θα προτιμουσε να πανε καπου αλλου. Δηλαδη το "κακο" ειναι πως στην ερωτηση "θες να παμε στο Χ σημερα?" η απαντηση ειναι καθε φορα "δεν εχω προβλημα, παμε" αντι "χμμμ νομιζω πως σημερα θελω να παμε εκει".

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γραψτε μια στο google women logic και θα καταλαβετε τι σημαινει γυναικα, με αλλα λογια για να ριξεις μια συγκεκριμενη γυναικα πρεπει να εισαι πολλαπλής προσωπικότητας, μια μηχανη που θα πρεπει να διαβαζει το μυαλο της και να ξερεις ποτε να κανεις το ενα ποτε να κανεις το αλλο, ποτε να πεις το ενα κλπ, και παλι θα αποτυχεις

 

'της γυναικας η ψυχη, ειναι μια αβυσσος

ποτε κολαση, και ποτε ο παραδεισος'

Αν και στο πρωτο συμφωνω, σε αυτο το τμημα διαφωνω. Νομιζω πως ο καθε ανθρωπος (ειτε γυναικα ειτε ανδρας) θελει διπλα του καποιον με αποψη και οχι καποιον που "συμφωνει και του κανει τα κεφια" . Απο πολλες φιλες μου εχω ακουσει την ατακα "οκ καλος αλλα με ξενερωνει το οτι δεν παιρνει πρωτοβουλιες και παμε παντα οπου θελω εγω". Οκ θα βρεθουν και καποιες που θελουν να ειναι οι κυριαρχες στη σχεση σαφως, αλλα αν μπεις στη διαδικασια αποδοχης ενος ρολου επειτα δυσκολα τον αλλαζεις.

 

My 2 cents

 

Αρχομανείς, ελληνιδες....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...