Προς το περιεχόμενο

Γυναίκες!!!Πως να τις προσεγγίσετε και να τις κατακτήσετε!


dinhio

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Καποτε που υπήρχε τάξη και φυσική ροή ο άντρας ήταν προκομενος όχι ένας κοπριτης αποχαυνωμενος που τον ζει ο μπαμπας και του πλένει τα βρακια η μαμά.

Θες την γυναίκα δούλα και κυρά, μπορείς να τη συντηρήσεις αυτή + την οικογένεια σου ?

Ή δούλα και κυρά αλλά να δουλεύει κιόλας ?

 

Η φυσικη ταξη ειναι οπως τη λες.

Αντρας προκομενος, κι οχι κοπριτης.

Ο αντρας να μπορει να συντηρησει γυναικα+οικογενεια.

Η γυναικα να 'δουλευει' στο νοικοκυριο, κι οχι σε εξωτερικη/αλλη εργασια.

Ομως, πρεπει κι η γυναικα να χαμηλωσει τις απαιτησεις.

Γιατι αν ειναι 'δουλευε αντρα αλλα θελω τα σεα και τα μεα', τοτε δεν βγαινει.

Το θεμα ειναι συνθετο.

 

Ανεργία, οι συνηθειες των αντρων, απαιτησεις γυναικων, κοσμοθεωρια για τη ζωη, η αγορα εργασιας και οι δυνατοτητες που προσφερει κλπ.

Ολα αυτα, επηρεάζουν και τις σχέσεις.

Για τις σημερινες σχεσεις 'της πλακας', φταινε πρωτιστως θεωρω οι γυναικες(εχει αναλυθει), αλλα σημαντικο μεριδιο ευθυνης εχουν και οι αντρες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τεσπα, μπιφτέκωμα, τσουτσούνισμα, παρακαλώ να δημιουργηθεί το λεξικό του ινσόμνια.

 

 

Πάντως για να μας κατακτήσετε απλά μην μας πρήζετε και μην είστε μουνόδουλοι και απελπισμένοι. Ο απελπισμένος άντρας κάνει μπαμ από χιλιόμετρα μακριά..

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τεσπα, μπιφτέκωμα, τσουτσούνισμα, παρακαλώ να δημιουργηθεί το λεξικό του ινσόμνια.

 

 

Πάντως για να μας κατακτήσετε απλά μην μας πρήζετε και μην είστε μουνόδουλοι και απελπισμένοι. Ο απελπισμένος άντρας κάνει μπαμ από χιλιόμετρα μακριά..

τσουτσουνισμα , μπιφτεκωμα, παστελωμα κλπ = αυτό που φανταστικες...

πρέπει να ανοιξουμε νέο Thread για για τις λέξεις που χρησιμοποιούμε για την συγκεκριμενη πραξη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τσουτσουνισμα μεταξύ μελών του ινσομνια έχει πέσει ή αδικα συζητάμε?

 

 

Τί είναι το τσουτσούνισμα; Ελπίζω να μην είναι αυτό που μόλις φαντάστηκα.

 

 

Τεσπα, μπιφτέκωμα, τσουτσούνισμα, παρακαλώ να δημιουργηθεί το λεξικό του ινσόμνια.

 

 

Πάντως για να μας κατακτήσετε απλά μην μας πρήζετε και μην είστε μουνόδουλοι και απελπισμένοι. Ο απελπισμένος άντρας κάνει μπαμ από χιλιόμετρα μακριά..

ρε εγώ νόμιζα gay sex και λέω wtf και scrollάροντας είδα τι εννοεί κ ηρέμησα 

έχει τόσες λέξεις η Ελληνική γλώσσα, κάνει θαυματα και δεν την χρησιμοποιούμε σωστά!!

Λίγοι ξέρουμε να χρησιμοποιούμε τη γλώσσα! 

 

 

Δε θέλεις να δεις κουμπί ραμμένο απ' τα χεράκια μου...

 

και εγώ ξέρω , στο στρατό έραψα μια φόρμα με βελόνα που ειχε σκιστεί απο πάνω μέχρι κάτω και ειχε γινει σαν frankenstein ... αχαχαχ.. εκει να δεις ράψιμο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...