Προς το περιεχόμενο

Συνάντηση Αθηναίων Insomniacs


Tilemaxx

meeting  

52 μέλη έχουν ψηφίσει

  1. 1. Ποτε να γινει το Meeting

    • ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 15/5/2015
    • ΣΑΒΒΑΤΟ 16/5/2015
    • ΚΥΡΙΑΚΗ 17/5/2015


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν υπαρχει περιπτωση να βολευτουμε ολοι, ειδικα οταν οι ημερομηνιες παιζουν απο Απριλιο μεχρι Ιουνιο

 

Θα μπορουσε να γινει το πρωτο meeting τον Απριλιο πριν το πασχα αφου καποιοι δεν μπορουν αργοτερα και το επομενο τελη Ιουνιου.

 

O Stormrain ως ο μονος moderator που εχει δηλωσει ενδιαφερον να παρευρεθει οφειλει να ορισει τις λεπτομερειες οπως μερα, ωρα και περιοχη!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απρίλιο θα σκορπίσετε νωρίς γιατί θα έχει ακόμα αγιάζι, Ιούνιο είναι η εξεταστική και οι διαγραφές, οι μισοί θα διαβάζουν, οι άλλοι μισοί θα πίνουν χλωρίνες.

Μάιο παιδιά. Μάιο. Τα αστέρια είναι στον Ταύρο, γιορτάζουν τα ωραιότερα ονόματα, οι μυγδαλιές μυροβολούν και το γλυκό ανοιξιάτικο αεράκι κουβαλάει τις φερορμόνες όλων των καυλωμένων νοματαίων της Διονυσίου Αρεοπαγείτου. Μάιος.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απρίλιο θα σκορπίσετε νωρίς γιατί θα έχει ακόμα αγιάζι, Ιούνιο είναι η εξεταστική και οι διαγραφές, οι μισοί θα διαβάζουν, οι άλλοι μισοί θα πίνουν χλωρίνες.

Μάιο παιδιά. Μάιο. Τα αστέρια είναι στον Ταύρο, γιορτάζουν τα ωραιότερα ονόματα, οι μυγδαλιές μυροβολούν και το γλυκό ανοιξιάτικο αεράκι κουβαλάει τις φερορμόνες όλων των καυλωμένων νοματαίων της Διονυσίου Αρεοπαγείτου. Μάιος.

Και έχω και γενέθλια τον Μάιο. Εάν πετύχετε την κατάλληλη μέρα θα σας κεράσω εγώ. :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν και η γλαφυρότατη και ποιητική δημοσίευση του Lucifer με έκανε να λιώσω, όπως λιώνει το σχολιαρόπαιδο καθώς δέχεται τα χάδια αγνής κορασίδας, νομίζω πως όντως θα μέτραγε να το κανονίσουμε για κάπου κοντά στο Πάσχα, έστω δοκιμαστικά.

 

Επίσης προτείνω κι εγώ να τα πούμε κάπου κέντρο (Ερμού, Μοναστηράκι, Θησείο ή Ακρόπολη), γιατί και ωραία στέκια παίζουν, αλλά κυρίως γιατί βολεύει πολύ λόγω ΜΜΜ. Μη ψάχνουμε και δύο ώρες να βρούμε που θα παρκάρουμε με δανεικό αμάξι... 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δίνεις Πανελλήνιες μεγάλος άνθρωπος? :P

Όχι. :P Και πίστεψέ με, μόνο μεγάλος άνθρωπος δεν είμαι. :D

 

Δεν είχα υπολογίσει για σχολιαρόπαιδα. Σε κάθε περίπτωση αν γίνει Σ/Κ τι εμποδίζει κάποιον, ακόμα και αν γράφει;

Το διάβασμα και η πίεση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

hC58B498B

 

 

Συνεχίζεις το τρολλινγκ?

Σε τα μας?

Νο νο :P

 

 

Υπέρταση: η νέα μάστιγα των εφήβων.

 

 

Προφανώς και όταν διαβάζεις τις 2 τελευταίες εβδομάδες πριν δώσεις δεν θα έχεις χρόνο για εξόδους. Εκτός κι εάν για εσάς επιτυχία στις Πανελλαδικές σημαίνει 5.000 μόρια και εισαγωγή στην Ζαμπονοκοπτική με Laser Ορεινής Αρκαδίας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ένα δίωρο-τρίωρο μπορεί να το ξεκλέψει ο καθένας ρε παιδιά.

Αναλόγως. Εγώ π.χ. για να βρεθώ στο Σύνταγμα πρέπει να αλλάξω 3 λεωφορεία και 2 μετρό, συνολικά 2 ώρες δρόμο με τα ΜΜΜ. Άρα δύο ώρες πήγαινε, δύο ώρες έλα και τρεις ώρες εκεί μας βγάζει σύνολο 7 ώρες. Καλό ,ε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...