Προς το περιεχόμενο

Συνάντηση Αθηναίων Insomniacs


Tilemaxx

meeting  

52 μέλη έχουν ψηφίσει

  1. 1. Ποτε να γινει το Meeting

    • ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 15/5/2015
    • ΣΑΒΒΑΤΟ 16/5/2015
    • ΚΥΡΙΑΚΗ 17/5/2015


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ε, τι φάση, παίζει να μην έρθει Αυτός; Δηλαδή εμένα που θα σκάσω μύτη μόνο και μόνο για να τον γνωρίσω προσωπικά, δε με σκέφτεστε; 

 

 

 

Ψεύδομαι ελαφρώς, θέλω εξίσου να γνωρίσω irl τους Anorymous και Tilemaxx. Θα χαιρόμουν δε ιδιαιτέρως αν γινόταν καμιά καλή και γνώριζα Sova και Τοξοβόλο. A, και Saya!

 

 

Βλεπω οτι παει για μαιο ιουνιο και ειναι πολυ μακρια ασε που εκεινη την περιοδο μαλλον δεν θα ειμαι αθηνα , ειναι η εποχη που παω και βλεπω τον κολητο μου μια το χρονο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Στρατηγικά εισηγμένη η τέταρτη επιλογή, δεν υπήρχε περίπτωση να προηγείται καμία απ' τις υπόλοιπες απ' την στιγμή που έπεσαν τα κατάλληλα keywords ("πύραυλος", "κορίτσια") :devil:

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε, τι φάση, παίζει να μην έρθει Αυτός; Δηλαδή εμένα που θα σκάσω μύτη μόνο και μόνο για να τον γνωρίσω προσωπικά, δε με σκέφτεστε; 

 

 

 

Ψεύδομαι ελαφρώς, θέλω εξίσου να γνωρίσω irl τους Anorymous και Tilemaxx. Θα χαιρόμουν δε ιδιαιτέρως αν γινόταν καμιά καλή και γνώριζα Sova και Τοξοβόλο. A, και Saya!

 

 

Ευχαριστώ πολύ :)

Είναι λίγο αποκαρδιωτικά τα περί πυραύλων και παγωτών γιατί υπάρχει παντα ο κίνδυνος να αρρωστήσει κανείς τρώγοντας από 'δω κι απο 'κει, αλλά αν είναι στις μέρες που θα είμαι Ελλάδα, έρχομαι για ενα καφεδάκι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γιατί υπάρχει παντα ο κίνδυνος να αρρωστήσει κανείς τρώγοντας από 'δω κι απο 'κει

 

Πάντα υπάρχει αυτός ο κίνδυνος...

 

 

 

 

 

2790387-IF-you-know-what-i-mean.png

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Somewhat disappointed.

 

Αν κάποια απ' τις κοπέλες του forum δεχτεί στο μέλλον προσβολή του τύπου άντε στην κουζίνα σου ή αν της την πέσει άσχημα ο προϊστάμενος και δεν ξέρει πού να κρυφτεί, προσφέρομαι να την κεράσω πύραυλο και όσο θα τον τρώει να της εξηγήσω για ποιό λόγο τα ήθελε ο κώλος της.

 

Carry on.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...