Προς το περιεχόμενο

Συνάντηση Αθηναίων Insomniacs


Tilemaxx

meeting  

52 μέλη έχουν ψηφίσει

  1. 1. Ποτε να γινει το Meeting

    • ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 15/5/2015
    • ΣΑΒΒΑΤΟ 16/5/2015
    • ΚΥΡΙΑΚΗ 17/5/2015


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν υποτιμώ το διάβασμα για πανελλήνιες μωρέ. Αλλά κανείς δεν κόπηκε για 3 ώρες διαβάσματος και κανείς δεν έμαθε ποτέ κάτι παραπάνω στην επανάληψη. Αν περιμένει κανείς η διαφορά να γίνει με 3 ώρες την τελευταία στιγμή, θέλω κι εγώ ένα τέταρτο χοιρινό καπνιστό με δεντρολίβανο σε λεπτές φέτες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν υποτιμώ το διάβασμα για πανελλήνιες μωρέ. Αλλά κανείς δεν κόπηκε για 3 ώρες διαβάσματος και κανείς δεν έμαθε ποτέ κάτι παραπάνω στην επανάληψη. Αν περιμένει κανείς η διαφορά να γίνει με 3 ώρες την τελευταία στιγμή, θέλω κι εγώ ένα τέταρτο χοιρινό καπνιστό με δεντρολίβανο σε λεπτές φέτες.

Έτσι όπως το θέτεις έχεις δίκιο, όταν όμως έχεις ένα συγκεκριμένο πρόγραμμα και έχεις οργανώσει το διάβασμά σου έτσι ώστε να τα βγάλεις όλα, μία μονοήμερη απόδραση, μπορεί όντως όπως λες να μην σου στερήσει τίποτα σημαντικές γνώσεις, σε βγάζει όμως από το πρόγραμμά σου και σου χαλάει τον ειρμό που έχεις αποκτήσει μέσω της επανάληψης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έτσι όπως το θέτεις έχεις δίκιο, όταν όμως έχεις ένα συγκεκριμένο πρόγραμμα και έχεις οργανώσει το διάβασμά σου έτσι ώστε να τα βγάλεις όλα, μία μονοήμερη απόδραση, μπορεί όντως όπως λες να μην σου στερήσει τίποτα σημαντικές γνώσεις, σε βγάζει όμως από το πρόγραμμά σου και σου χαλάει τον ειρμό που έχεις αποκτήσει μέσω της επανάληψης.

 

Έχεις τρελά πλάνα εσύ... :P :P :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στρατιωτικές σχολές ο στόχος σου να φανταστώ ε? :)

Δεν δίνω Πανελλήνιες εγώ φέτος. Λέω για τα υπόλοιπα μέλη που πηγαίνουν στην τρίτη τάξη του Λυκείου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...