Προς το περιεχόμενο

Συνάντηση Αθηναίων Insomniacs


Tilemaxx

meeting  

52 μέλη έχουν ψηφίσει

  1. 1. Ποτε να γινει το Meeting

    • ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 15/5/2015
    • ΣΑΒΒΑΤΟ 16/5/2015
    • ΚΥΡΙΑΚΗ 17/5/2015


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σιγουρα θα αναφερθουμε επιγραμματικα σε θεματα μοδας, μαγειρικης, ζωδια και αλλα γυναικεια θεματα ετσι ωστε να συμμετεχετε ενεργα στην πολυποικιλη κουβεντα των αρσενικων insomniaks.

no035.gif

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

 Ακριβώς επειδή είναι τεχνολογικό το φόρουμ και σκαμπάζετε καλύτερα από τεχνολογία είμαστε εδώ και μας βοηθάτε. Nothing more than that.

Nah στερεοτυπαρεις τωρα Sova.. Υπαρχουν και γυναικες που βοηθουν ανδρες. Ναι ναι σε αυτο το τεχνολογικο φορουμ :lol:

 

Παντως για Κυριακη που λετε 13 Απριλιου δυστυχως δεν μπορω γιατι ειναι ανοικτο το μαγαζι. Αν κανονιστει βεβαια ισως περασω να πω ενα γεια οταν σχολασω..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν νομίζω οτι θα έρθει καμία άλλη πλήν Μαργαρίτας στην συνάντηση, όποτε και να κανονιστεί. Μην σας πώ οτι θα είμαι αμιγώς αντροπαρέα η φάση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Nah στερεοτυπαρεις τωρα Sova.. Υπαρχουν και γυναικες που βοηθουν ανδρες. Ναι ναι σε αυτο το τεχνολογικο φορουμ :lol:

 

Παντως για Κυριακη που λετε 13 Απριλιου δυστυχως δεν μπορω γιατι ειναι ανοικτο το μαγαζι. Αν κανονιστει βεβαια ισως περασω να πω ενα γεια οταν σχολασω..

Χμ..κρίνοντας εξ ιδίων τα αλλότρια το λέω :)

Άσχετο, αλλά είναι ανοιχτά τα μαγαζιά τις Κυριακές; Και μουσεία και τέτοια; Αν το ήξερα θα καθόμουν και Κυριακή :mellow:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Χμ..κρίνοντας εξ ιδίων τα αλλότρια το λέω :)

Άσχετο, αλλά είναι ανοιχτά τα μαγαζιά τις Κυριακές; Και μουσεία και τέτοια; Αν το ήξερα θα καθόμουν και Κυριακή :mellow:

Εκτιμω την ειλικρινεια :)

 

Γενικα δεν ειναι ανοικτα τα καταστηματα, ειδικα αυτην την Κυριακη (των Βαϊων) ειναι. Τωρα για τα μουσεια θα σε γελασω, εικαζω ομως πως οχι.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αγαπητη Sova

 

Ουδεποτε πιστευα οτι οι γυναικες του ινσομνια ειναι κοντοχοντρες, μπαζα που ορεγονται το σοσιτζ.. σε ανεπισημη δικια μου συναντηση με γυναικειο μελος του αγαπητου μας φορουμ ινσομνια εμεινα αφωνος με τα καλη της συνφορουμιτισας. Χαιρομαι ιδιαιτερα οταν βλεπω γυναικες να συμμετεχουν ενεργα στις συζητησεις μεταξυ μας σε τεχνολογικα και μη θεματα. (Στην συναντηση που θα γινει θα χαρω να ανταλλαξουμε αποψεις)

 

 

Υ.γ. για τα ζωδια αστειευομαι. Μακρια απο μας ενα πραγμα...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εκτιμω την ειλικρινεια :)

 

Γενικα δεν ειναι ανοικτα τα καταστηματα, ειδικα αυτην την Κυριακη (των Βαϊων) ειναι. Τωρα για τα μουσεια θα σε γελασω, εικαζω ομως πως οχι.

Ευχαριστω! :)

 

Α μάλιστα. Θα δουλεύετε μέχρι αργά όλη την εβδομάδα πριν τη Μεγάλη Εβδομάδα ή όχι; Επειδή θα κάτσω 5 μέρες οπότε αν δουλέυετε μέχρι τις 8-9 πχ θα προλάβω να ψωνίσω και κατιτίς.

Εντάξει Κάπτεν,

Αν το κανονίσετε για όποτε είμαι εκεί, θα περάσω :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Ευχαριστω! :)

 

Α μάλιστα. Θα δουλεύετε μέχρι αργά όλη την εβδομάδα πριν τη Μεγάλη Εβδομάδα ή όχι; Επειδή θα κάτσω 5 μέρες οπότε αν δουλέυετε μέχρι τις 8-9 πχ θα προλάβω να ψωνίσω και κατιτίς.

Εντάξει Κάπτεν,

Αν το κανονίσετε για όποτε είμαι εκεί, θα περάσω.

Συνηθως τα ωραρια της Μ. Εβδομαδας ειναι ως εξης:

 

Δευτερα - Πεμπτη 9 με 9

Παρασκευη 1 με 7 

Σαββατο 9 με 3.

 

Οποτε μαλλον σε βλεπω να προλαβαινεις.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τότε εγώ σίγουρα δεν θα μπορώ (και πολλοί τότε που θα πάνε στα χωριά τους για διακοπές ίσως).

Πουλακια μου το φυσατε το χρημα ακου εχει στο χωριο για διακοπες :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Stormrain γεννηθηκα 25-4 οποτε ειμαι ταυρος. Γιατι?

Αρα ειναι σωστο αυτο που μου ειχαν πει πως οι ταυροι δεν πιστευουν στα ζωδια :lol:

 

Anyway j/k στο μυαλο μου ακουγοταν πιο αστειο :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...